Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   orin

orin

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/11/2012 - 23:58

Δεν αλλαζουν ολοι καθε χρονο τηλεφωνο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 09/11/2012 - 00:12

Όσοι θα πάτε για συμβόλαιο 24 μηνών θα κλαίτε του χρόνου τέτοια μέρα μιας και θα έχει βγει το 5s, ενώ θα έχετε συμβόλαιο για έναν χρόνο ακόμα


Εξαρτάται .. Αν σου κάνουν προσφορά .. και είναι πχ 100 ευρώ σε 12μηνο ενώ σε 24 μηνο είναι 500 .. εκεί μπορεί να συμφέρει...
Και συνήθως κάπως έτσι είναι στις προσφορές.. Κάνουν προσφορά μόνο για 24μηνο τις περισσότερες φορές.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 09/11/2012 - 00:12


#63   kostispap

kostispap

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/11/2012 - 00:42

Εξαρτάται .. Αν σου κάνουν προσφορά .. και είναι πχ 100 ευρώ σε 12μηνο ενώ σε 24 μηνο είναι 500 .. εκεί μπορεί να συμφέρει...
Και συνήθως κάπως έτσι είναι στις προσφορές.. Κάνουν προσφορά μόνο για 24μηνο τις περισσότερες φορές.

Ετσι ειναι δυστυχως εγω παντα επιλεγω τα s μοντελα και αυτα οχι απο τις πρωτες παρτηδες αρα συμφωνα με την λογικη που εχω το επομενο θα ειναι το 5s οταν θα χει βγει το 6 :rolleyes:

#64   valandis

valandis

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 10/11/2012 - 05:57

Υπολόγισε ότι σε λογαριασμό των 50€ θα σου κάνουν προσφορά 50€ για τους 12 μήνες ενώ για τους 24 μήνες θα σου δώσουν ΤΟ ΠΟΛΥ 150€. Και δεν σου λέω ότι δεν σε συμφέρει επειδή του χρόνου δεν θα μπορείς να πάρεις το 5s ( αν και σίγουρα θα ξαναμπείς στην μπρίζα ) , απλά λέω ότι πόσοι είναι αυτοί που είναι σίγουροι ότι θα μπορούν για 24 μήνες να δεσμευτούν με συμβόλαιο ;
Άρα ή η ανεργία στην Ελλάδα θα πέσει στο 5% ή το ταμείο ανεργίας θα δίνει 1000€ το μήνα για να καλύψει ο άνεργος τις ανάγκες του.

#65   george8mougios

george8mougios

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2012 - 07:21

Στην vodafone μυκονου λογο μειωμένου ΦΠΑ ξεκινάει απο 700 ευρώ χωρίς προγράμματα.

#66   stavros1807

stavros1807

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2012 - 14:47

παιδια ερωτηση! Εχω εδω και χρόνια το unlimited 30 και θελω να κανω διετες πηγαινοντας στο unlimited 35. Επίσης θέλω να παρω το iphone 4. Ειμαι χρονια συνδρομητηs. Τι επιδοτηση θα μου δωσουν για το 4αρι ? Στο περιπου τι πιστευετε? Και αν κανω αιτηση φορητοτητας τοτε ποσο?

#67   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 10/11/2012 - 15:16

παιδια ερωτηση! Εχω εδω και χρόνια το unlimited 30 και θελω να κανω διετες πηγαινοντας στο unlimited 35. Επίσης θέλω να παρω το iphone 4. Ειμαι χρονια συνδρομητηs. Τι επιδοτηση θα μου δωσουν για το 4αρι ? Στο περιπου τι πιστευετε? Και αν κανω αιτηση φορητοτητας τοτε ποσο?

κανε πρωτα αίτηση φορητοτητας..θα σε παρουν την επόμενη μερα να σε ρωτήσουν γιατι θες να φύγεις και τοτε θα τους πεις οτι θελω να πάρω το 4αρι και οι άλλοι μου το δίνουν σε καλυτερη τιμη απο εσας..θα πιάσει το κόλπο

#68   stavros1807

stavros1807

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2012 - 16:00

κανε πρωτα αίτηση φορητοτητας..θα σε παρουν την επόμενη μερα να σε ρωτήσουν γιατι θες να φύγεις και τοτε θα τους πεις οτι θελω να πάρω το 4αρι και οι άλλοι μου το δίνουν σε καλυτερη τιμη απο εσας..θα πιάσει το κόλπο



Ναι αλλα σε τι περιπου τιμη παιζει να μου το δωσουν?

#69   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 10/11/2012 - 16:16

αυτο δεν το ξέρω..εσυ θα προσπαθήσεις να τους παζαρεψεις για να πετύχεις οσο το δυνατόν καλύτερη τιμη

#70   Johhnypsi

Johhnypsi

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/11/2012 - 10:37

Τρομερή κωλοφαρδία...
Πάω χθες vodafone carrefour στην πυλαία. Ήθελα να ρωτήσω εάν φάνηκε η καινούρια επιδότηση που μου έκαναν. Μου λέει η κοπέλα πως έχω 280 επιδότηση και αν θέλω συγκεκριμένη συσκευή. Λέω iPhone 5 λευκό 16αρι. Τη βλέπω γελάει. Λέω "Ξέρω έχει έλλειψη ..Όταν έρθει". Πληκτρολογεί κάτι και μου λέει. Έχουμε ένα που είναι κρατημένο αλλά επειδή θα αργήσει η υπόθεση του κυρίου εάν θέλετε μπορείτε να το πάρετε σήμερα"
ΟΛΕ!
Και τελικά είχε κ έξτρα επιδότηση 50 ευρώ.
Κουκλί το άτιμο και χωρίς χτυπήματα / γρατζουνιές

#71   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 11/11/2012 - 10:51

Με γεια λοιπόν αδερφε....!

#72   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 11/11/2012 - 10:53

καλοριζικο, αλλοι δυο φιλοι το πηραν περιπου ετσι

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#73   ashmenios

ashmenios

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Twitter:@billhond
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2012 - 11:51

Οι επιδοτήσεις ήταν μια φορά και έναν καιρό μεγάλες. Το πόσο επιδοτήσεις δεν γένει με τα πόσα χρόνια είσαι συνδρομητής αλλά τα πόσα που πληρώνεις μηνιαίως τους τελευταίους 12 μήνες και είναι πλέον πια χαμηλές οι επιδοτήσεις που δίνονται σε όλους τους παροχους.Από κει και πέρα αν ανεβείς πρόγραμμα σου δίνει μια μικρή αύξηση του ποσού και μετά προσπαθεί να σε δελεάσει με 18 & 24μήνες συνδέσεις. Εκεί πέϕτουμε και οι περισσότεροι στην παγίδα θέλοντας να αυξήσουμε το πόσο επιδότησης. Ναι μεν ανεβαίνει κι άλλο το πόσο αλλά όχι αρκετά αλλά έχουμε πολλούς περιορισμούς. Δεν μπορούμε να μειώσουμε το πρόγραμμα εκτός αν θέλουμε εκτός αν περάσουν 9 μήνες. Δεν μπορούμε να σπάσουμε το πρόγραμμα για κανέναν λόγο και αν επιμείνουμε μας ζητάνε ένα τρελο πόσο πληρωμών και ένα σορό άλλες κυρώσεις! Σκέϕτεται καλά πριν πέσετε στις παγίδες των παροχων! Μην βιαστείτε να το πολυπόθητο κινητό σας για να είστε από τους πρώτους. Πιο καλά περιμένετε μέχρι τις γιορτές που θα υπάρχει η αϕθονία μέχρι τότε και μάζεψε κανένα ψιλό και εσείς και τότε όντος σκεπτόμενοι πράξει ανάλογα.

#74   thomask1

thomask1

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:thomaskarkas

Δημοσίευση 11/11/2012 - 13:44

Σωστός ο φίλος μας, άλλα εάν παράδειγμα έχουμε την επιδότηση απο τον μήνα Οκτώβριο, για πόσο χρονικό διάστημα μπορούμε να την κρατήσουμε; Μήπως κάποια στιγμή αυτήν χάνεται ή όχι;

#75   Johhnypsi

Johhnypsi

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/11/2012 - 17:19

Δε χάνεται. Εγώ από Σεπτέμβριο είχα κάνει έκπτωση σε πάγιο και τώρα ζήτησα και την πήρα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες