Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Nosferatu

Nosferatu

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/11/2012 - 18:03

Τη συσκευή σκέτη σε 12 άτοκες με κάρτα και έκπτωση στο πάγιο για να μπορείς να φύγεις όποτε θέλεις -και όχι, δεν τους επιστρέφεις ποσό έκπτωσης όταν θέλεις να φύγεις, αυτό ισχύει μόνο αν έχεις πάρει συσκευή- με ταυτόχρονα έκπτωση στο πάγιο, η vodafone με απειλή αποχώρησης δίνει 45% άνετα (πρόσφατα δεδομένα)...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 12/11/2012 - 13:38

Kαλησπέρα σε όλους!
Έχω εταιρικό πρόγραμμα στη vodafone τα τελευταια 10 τουλάχιστον χρόνια με 3 αριθμούς.Το συμβόλαιο έληξε και η τραγική εταιρία δίνει επιδότηση μόνο 150 ευρώ!!! Απείλησα οτι θα φυγω αλλα και πάλι δεν καταφερα τίποτα...
Θέλω το iphone σαν τρελός γιατί με το samsung wave που έχω δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος...
Τι να κάνω για να πιέσω μεγάλη επιδότηση?Σε μετρητά μπορώ να δώσω έως 150 αντε 200 ευρώ.. είναι δύκολες εποχές και ακόμα και αυτά θα λείψουν... Τόσα χρόνια πελάτης η vodafone κανονικά δωρεάν θα έπρεπε να μου το δώσει αλλά ας όψεται...
Please βοηθήστε με τις προτάσεις σας!!

#78   ashmenios

ashmenios

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Twitter:@billhond
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:07

Kαλησπέρα σε όλους!
Έχω εταιρικό πρόγραμμα στη vodafone τα τελευταια 10 τουλάχιστον χρόνια με 3 αριθμούς.Το συμβόλαιο έληξε και η τραγική εταιρία δίνει επιδότηση μόνο 150 ευρώ!!! Απείλησα οτι θα φυγω αλλα και πάλι δεν καταφερα τίποτα...
Θέλω το iphone σαν τρελός γιατί με το samsung wave που έχω δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος...
Τι να κάνω για να πιέσω μεγάλη επιδότηση?Σε μετρητά μπορώ να δώσω έως 150 αντε 200 ευρώ.. είναι δύκολες εποχές και ακόμα και αυτά θα λείψουν... Τόσα χρόνια πελάτης η vodafone κανονικά δωρεάν θα έπρεπε να μου το δώσει αλλά ας όψεται...
Please βοηθήστε με τις προτάσεις σας!!

Φίλε μου δεν ιδρώνει πια το αυτί τους. Έτσι είναι σε όλες τις εταιρίες και όχι μόνο στη Vodafone. Οι καιροί άλλαξαν και τους έπιασε και αυτούς η κρίση. Κάποτε περναμε μεγάλες επιδοτήσεις και αν τυχόν να ξέραμε και λίγο πιο προσωπικα τον υπάλληλο μας την μεγάλωνε κι άλλο. Τώρα τέρμα όλα αυτα. Δεν παίζει το 45% σε καμία περίπτωση που διάβασα πριν. Πριν 2 χρόνια είχα το unlimited 25 και ήθελα το iphone 4 32gb, είχε 730€ περίπου. Είχα επιδότηση και αναβαθμιζω το πρόγραμμά μου στο unlimited 35, το κάνω 18μηνο και σκάω και 505€ στο καπάκι μετρητά. Κάποτε δίνανε δωρεάν συσκευές και δώρο μια τηλεόραση. Το θυμάστε; Τουλάχιστον ασ μας κάνουν τώρα δώρο καύσιμα ή τα ψανία στο σούπερ μάρκετ. Πιστέψτε με πολλοί θα το προτιμήσουν! :-)

#79   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 12/11/2012 - 17:39

Φίλε μου δεν ιδρώνει πια το αυτί τους. Έτσι είναι σε όλες τις εταιρίες και όχι μόνο στη Vodafone. Οι καιροί άλλαξαν και τους έπιασε και αυτούς η κρίση. Κάποτε περναμε μεγάλες επιδοτήσεις και αν τυχόν να ξέραμε και λίγο πιο προσωπικα τον υπάλληλο μας την μεγάλωνε κι άλλο. Τώρα τέρμα όλα αυτα. Δεν παίζει το 45% σε καμία περίπτωση που διάβασα πριν. Πριν 2 χρόνια είχα το unlimited 25 και ήθελα το iphone 4 32gb, είχε 730€ περίπου. Είχα επιδότηση και αναβαθμιζω το πρόγραμμά μου στο unlimited 35, το κάνω 18μηνο και σκάω και 505€ στο καπάκι μετρητά. Κάποτε δίνανε δωρεάν συσκευές και δώρο μια τηλεόραση. Το θυμάστε; Τουλάχιστον ασ μας κάνουν τώρα δώρο καύσιμα ή τα ψανία στο σούπερ μάρκετ. Πιστέψτε με πολλοί θα το προτιμήσουν! :-)


Noμίζω πως έχεις δίκιο δυστυχώς.... :(
Τότε με βλέπω να κάθομαι με την συσκευούλα μου και να αλλάζω εταιρία σε κάτι πιο φθηνό, μόνο και μόνο για να τους την σπάσω...

Τελευταία επεξεργασία από: Lefty79, 12/11/2012 - 17:39


#80   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/11/2012 - 13:47

Παιδιά όποιος ενδιαφέρεται, με πήραν σήμερα από vodafone παλαιού φαλήρου Λ.Αμφιθέας να πάω να παραλάβω iphone5 16gb λευκό. Εγώ την έχω πάρει την συσκευή. Αν κάποιος την θέλει μου στέλνει pm για λεπτομέρειες...

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 14/11/2012 - 13:48


#81   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 14/11/2012 - 13:59

Έχεις pm polakis

#82   eliask

eliask

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 15/11/2012 - 00:34

Παντως και στο site της vodafone τωρα που κοιταγα το 5αρι το έχει κανονικά για αγορά με νέα συνδεση . Η΄ φέρανε πολλές συσκευές ή δεν πουλάνε με αυτές τις τιμές ......

#83   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 15/11/2012 - 00:37

Περιμενουν να δουν πως θα πανε τα πραγματα με το iphone 5
Πιστευω προς τα Χριστουγεννα θα δινουν καλυτερες επιδοτησεις ;)

#84   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 15/11/2012 - 00:59

Ξερει κανεις για iphone5 32gb λευκο διαθεσιμοτητα για cosmote.....σε γερμανο?

Να σβηστει...λαθος!!

Τελευταία επεξεργασία από: liodim, 15/11/2012 - 01:06


#85   lukeexecute

lukeexecute

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Twitter:@lukeexecute
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/11/2012 - 17:27

Στην Vodafone στα Μελίσσια έχει iPhone 5 μαύρα και λευκά για όποιον ενδιαφέρεται.
Εγώ δεν πήρα γιατί δεν δέχονται DOA και άτοκες δόσεις.

#86   schatz

schatz

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/11/2012 - 17:48

Kαλησπέρα σε όλους!
Έχω εταιρικό πρόγραμμα στη vodafone τα τελευταια 10 τουλάχιστον χρόνια με 3 αριθμούς.Το συμβόλαιο έληξε και η τραγική εταιρία δίνει επιδότηση μόνο 150 ευρώ!!! Απείλησα οτι θα φυγω αλλα και πάλι δεν καταφερα τίποτα...
Θέλω το iphone σαν τρελός γιατί με το samsung wave που έχω δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος...
Τι να κάνω για να πιέσω μεγάλη επιδότηση?Σε μετρητά μπορώ να δώσω έως 150 αντε 200 ευρώ.. είναι δύκολες εποχές και ακόμα και αυτά θα λείψουν... Τόσα χρόνια πελάτης η vodafone κανονικά δωρεάν θα έπρεπε να μου το δώσει αλλά ας όψεται...
Please βοηθήστε με τις προτάσεις σας!!

Λοιπόν εγώ έχω ακριβώς την περίπτωσή σου φίλε μου, 3 γραμμές εταιρικές με συνολικά μηνιαία πάγια γύρω στα 130€. Η επιδότηση μου βγήκε για 18μηνο 267€ !!!! Οπότε κάνω ένα τηλέφωνο στην Wind για φορητότητα και μου κάνουν προσφορά στο 18μηνο με 140€ τελική τιμή τον μήνα 490€. Οπότε κάποια στιγμή με παίρνουν τηλέφωνο από το 1399 αν θα ανανεώσω και τους λέω ότι έχω καλύτερη προσφορά. Μου απάντησε μια κοπέλα ότι στην προσφορά που μου έχουν κάνει έχουν λάβει υπόψιν τους και τις τιμές του ανταγωνισμού (!!!!) και επί λέξη μου λέει "από εκεί και πέρα κάντε ότι σας συμφέρει¨ .Έτσι και έκανα (αίτηση φορητότητας). Οπότε μόλις την έλαβαν με πήραν από τα κεντρικά τηλέφωνο για τα γνωστά (γιατί θέλω να φύγω κτλ). Και του είπα όλη την ιστορία με το 1399. Έδειξε ενοχλημένη για τον τρόπο συμπεριφοράς του 1399 και μου έκανε προσφορά 485€ για το ίδιο πάγιο που είχα σε 18μηνο. Δέχτηκα και παραλαμβάνω το 5 (32GB) την επόμενη εβδομάδα. Σε συμβουλεύω να κάνεις το ίδιο, κυνήγα το μην τους αφήσεις νομίζουν ότι μπλοφάρουμε όταν τους λέμε ότι έχουμε καλύτερη πρόσφορά.

#87   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/11/2012 - 18:02

Εγω με μια γραμμη περσι πηρα στο unlimited 60,555 ευρω επιδοτηση.και πριν λιγες μερες εξτρα 200€ επειδη ειχε δημιουργηθει θεμα με την αρβατο και ως δωρο μου πιστωνουν 200€ στον λογαριασμο.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#88   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2012 - 18:14

Γενικα δεν απειλουμε τη Vodafone και την καθε Vodafone οτι θα φυγουμε......δεν πιανει αυτο.Κανουμε αμεσα αιτηση φορητοτητας σε μια ανταγωνιστικη εταιρια και περιμενουμε.Σε 2-3 μερες θα μας καλεσει η ιδια η Vodafone για το παραμυθι δηλ γιατι φευγουμε κλπ κλπ και εκει ακριβως λεμε τι ζηταμε για να μεινουμε.

#89   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 17/11/2012 - 18:33

Γενικα δεν απειλουμε τη Vodafone και την καθε Vodafone οτι θα φυγουμε......δεν πιανει αυτο.Κανουμε αμεσα αιτηση φορητοτητας σε μια ανταγωνιστικη εταιρια και περιμενουμε.Σε 2-3 μερες θα μας καλεσει η ιδια η Vodafone για το παραμυθι δηλ γιατι φευγουμε κλπ κλπ και εκει ακριβως λεμε τι ζηταμε για να μεινουμε.

Και άμα δεν μας πάρουν και παμε κανονικά στην άλλη εταιρία;

#90   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/11/2012 - 18:34

Θα σε πάρουν 1000%. Δεν αφήνουν ούτε 1Ε να χαθεί.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες