Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

iPhone 5 από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
278 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   iosif19

iosif19

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 20/11/2012 - 19:25

Σε κοντινο εδω στν κορυδαλλο που περασα απο εκει μου ειπαν οτι δεν ειχαν κ δεν ηξεραν ποτε θα φερουν...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:04

Σε κοντινο εδω στν κορυδαλλο που περασα απο εκει μου ειπαν οτι δεν ειχαν κ δεν ηξεραν ποτε θα φερουν...


τι να σου πω περίεργο μου φαίνεται αυτό που λες,γιατί και ο Γερμανός ακόμα μιλάει για την άλλη εβδομάδα και οχι αόριστα.
Πάρε σε μερικά να δεις τι θα σου πούνε ο κάθε υπάλληλος λέει οτι του κατέβει μου φαίνεται.
Στο internet το πρωί για κάποια ώρα είχε εμφανιστεί το 16άρι το λευκό οτι είναι διαθέσιμο μετά πάλι βγήκε και μετά πάλι ξαναμπήκε ως διαθέσιμο και βγήκε πάλι,αυτό δείχνει για μένα οτι υπάρχουν ποσότητες στην αποθήκη και ετοιμάζουν να ενημερώσουν την σελίδα.

#123   linabloum

linabloum

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:25

εγω παλι που ρωτησα σε γερμανο (ζωγραφου) μου ειπαν δεκεμβρη :huh:

#124   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:37

εγω παλι που ρωτησα σε γερμανο (ζωγραφου) μου ειπαν δεκεμβρη :huh:


και δω θεσσαλονικη ολα τα καταστηματα γερμανου για δεκεμβρη..ειχα μια ελπιδα με την κοσμοτε για παραλαβη αυτην την βδομαδα και σημερα ειχα ενα τηλεφωνο και με ενημερωσαν πως και η κοσμοτε για αρχεσ με μεσα δεκεμβρη τελικα θα παραλαβουν..!βαρεθηκα να ψαχνω...πηρα s3 να κανω την δουλεια μου και οποτε βγει 5s τοτε λεω να το χτυπησω γιατι μου φαινεται το 5αρι εδω τοτε θα κυκλοφορησει καλα καλα..οταν βγει δηλαδη το 5s...

Τελευταία επεξεργασία από: eddy888, 20/11/2012 - 20:38


#125   linabloum

linabloum

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:45

και γω μαλλον θα ακυρωσω τν παραγγελια απο γερμανο και περιμενω απαντησεις απο πλαισιο και απο golden i

#126   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:51

μάλλον πρέπει να αφήσω για λίγο το φόρουμ γιατί θα μου στρίψει στο τέλος με τόσα διαφορετικά που γράφουν όλοι οτι τους έχουν πει :huh:
Εγώ θα αφήσω την αυριανή μέρα να περάσει και αν δεν έχω νεώτερα θα τους ξαναπάρω

#127   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:52

και γω μαλλον θα ακυρωσω τν παραγγελια απο γερμανο και περιμενω απαντησεις απο πλαισιο και απο golden i

και γω μαλλον θα ακυρωσω τν παραγγελια απο γερμανο και περιμενω απαντησεις απο πλαισιο και απο golden i


πλαισιο μια απο τα ιδια θα σε πουν....για δεκεμβρη..δινουν μονο στα κρυφα και υπουλα σε αυτους που εχουν προπαραγγηλει πριν κανα μηνα..οποτε και να παραγγηλεις σε κανα μηνα θα το εχεις..!εγω πλεον σκεφτομαι το 5s παιδια...και μαλιστα παραγγελια απο το ιντερνετ..δεν ξαναπεριμενω τοσο στην ελλαδα για μια συσκευη!!!ελεος ποια ...

Τελευταία επεξεργασία από: eddy888, 20/11/2012 - 20:52


#128   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:53

και δω θεσσαλονικη ολα τα καταστηματα γερμανου για δεκεμβρη..ειχα μια ελπιδα με την κοσμοτε για παραλαβη αυτην την βδομαδα και σημερα ειχα ενα τηλεφωνο και με ενημερωσαν πως και η κοσμοτε για αρχεσ με μεσα δεκεμβρη τελικα θα παραλαβουν..!βαρεθηκα να ψαχνω...πηρα s3 να κανω την δουλεια μου και οποτε βγει 5s τοτε λεω να το χτυπησω γιατι μου φαινεται το 5αρι εδω τοτε θα κυκλοφορησει καλα καλα..οταν βγει δηλαδη το 5s...

Φίλε Eddy αν είναι για αρχές Δεκέμβρη εμένα δεν με πειράζει μιλάμε για 10 ημέρες μόνο,θα περιμένω και ελπίζω σύντομα να το έχω.
Δεν είχα ποτέ iphone δεν έχω σκοπό να χάσω την ευκαιρία να αποκτήσω τώρα :) ;)

#129   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/11/2012 - 20:58

Φίλε Eddy αν είναι για αρχές Δεκέμβρη εμένα δεν με πειράζει μιλάμε για 10 ημέρες μόνο,θα περιμένω και ελπίζω σύντομα να το έχω.
Δεν είχα ποτέ iphone δεν έχω σκοπό να χάσω την ευκαιρία να αποκτήσω τώρα :) ;)


εσυ υπολογισε σιγουρα χριστουγγενα...τοσο.για να πουλησουν λογω του χριστουγενιατικου δωρου που θα παρει ο κοσμος..και μαντεψε τι περιμενω..να εξαντληθει αμεσα και να αρχισουν να λενε για Ιανουραριο....!οπως και να εχει εγω καθαρισα..πηρα S3 οπως ειπα να κανω την δουλεια μου μιας και ειναι επισης κινηταρα και θα περιμενω το iphone 5s..!καλη συνεχεια παντως στα παιδια που περιμενουν με τοση υπομονη...εγω δεν αντεξα και επρεπε να παρω κατι για να μην χασω την επιδοτηση..!

#130   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:01

εσυ υπολογισε σιγουρα χριστουγγενα...τοσο.για να πουλησουν λογω του χριστουγενιατικου δωρου που θα παρει ο κοσμος..και μαντεψε τι περιμενω..να εξαντληθει αμεσα και να αρχισουν να λενε για Ιανουραριο....!οπως και να εχει εγω καθαρισα..πηρα S3 οπως ειπα να κανω την δουλεια μου μιας και ειναι επισης κινηταρα και θα περιμενω το iphone 5s..!καλη συνεχεια παντως στα παιδια που περιμενουν με τοση υπομονη...εγω δεν αντεξα και επρεπε να παρω κατι για να μην χασω την επιδοτηση..!

Νομίζω οτι είσαι λίγο υπερβολικός!!!!αλλά αποψή σου οπότε δεκτή.

#131   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:09

Νομίζω οτι είσαι λίγο υπερβολικός!!!!αλλά αποψή σου οπότε δεκτή.


με αυτα που τραβηξα φιλε μου ξερω..ειμαι υπερβολικος..σκεψου οτι εχω εδω και 3 βδομαδες σε 3 καταστηματα κοσμοτε σειρα νουμερο 2 για 32αρι...και ολοι με ελεγαν για 20 νοεμβριου διαθεσημοτητα και ξαφνικα σημερα με παιρνουν τηλεφωνο και λεω τελεια μαλλον ηρθε και ξαφνικα μου λενε για μετα τις 5 δεκεμβριου τελικα..!ε μου βιδωσαν τα μυαλα και τα πηρα...χωρια που ψαχνω καθε μερα σε καθε πλαισιο και γερμανο..!ε δεν περιμενω αλλο..εμεινα χρις συσκευη για να κατσω να περιμενω το iphone 5 δυο μηνες??πφφφφφφ....anyway :)
ελπιζω να μην φτασεις και συ σε ενα τετοιο σημειο γιατι μετα θα με θυμηθεις πως ειναι να σε ταλαιπωρουν αδικα ;)

#132   petevam

petevam

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Twitter:@petroc_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:petrosv_

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:15

Δεκέμβριο ακούω και τρομάζω. Εκανα ανανέωση συμβολαίου την Παρασκευή και μου είπαν θα με πάρουν τηλέφωνο να παω να το παραλάβω. Ελπίζω μεσα στην βδομάδα

#133   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:26

με αυτα που τραβηξα φιλε μου ξερω..ειμαι υπερβολικος..σκεψου οτι εχω εδω και 3 βδομαδες σε 3 καταστηματα κοσμοτε σειρα νουμερο 2 για 32αρι...και ολοι με ελεγαν για 20 νοεμβριου διαθεσημοτητα και ξαφνικα σημερα με παιρνουν τηλεφωνο και λεω τελεια μαλλον ηρθε και ξαφνικα μου λενε για μετα τις 5 δεκεμβριου τελικα..!ε μου βιδωσαν τα μυαλα και τα πηρα...χωρια που ψαχνω καθε μερα σε καθε πλαισιο και γερμανο..!ε δεν περιμενω αλλο..εμεινα χρις συσκευη για να κατσω να περιμενω το iphone 5 δυο μηνες??πφφφφφφ....anyway
ελπιζω να μην φτασεις και συ σε ενα τετοιο σημειο γιατι μετα θα με θυμηθεις πως ειναι να σε ταλαιπωρουν αδικα ;)


καλά σίγουρα εσύ περιμένεις πολύ καιρό,εμένα η επιδότηση τελειώνει Φλεβάρη ελπίζω να μην φτάσουμε ως εκεί :P προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος απλά :)
Αλλά σκέψου οτι πήρα σήμερα oteshop και μου λένε αύριο θα έχουμε και το κράτησα και είμαι εγώ και άλλα 10 άτομα,θα δέιξει anyway.
Και στο νετ εμφανίστηκε 2 φορές ως διαθέσιμο και μετά βγήκε αντέ βρές άκρη :lol:

Δεκέμβριο ακούω και τρομάζω. Εκανα ανανέωση συμβολαίου την Παρασκευή και μου είπαν θα με πάρουν τηλέφωνο να παω να το παραλάβω. Ελπίζω μεσα στην βδομάδα

σε κατάστημα oteshop στο είπανε;

#134   petevam

petevam

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Twitter:@petroc_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:petrosv_

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:45

σε κατάστημα oteshop στο είπανε;

σε Γερμανό

#135   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 21:47

σε Γερμανό

μακάρι να το πάρεις όπως σου είπανε :) όπως και εγώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες