Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

iPhone 5 από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
278 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:20

παιδια κομματια ερχονται μην τρωτε την παραμυθα απλα ερχονται μετρημενα στα δαχτυλα και τα δινουν μεταξυ μας μεταξα.....
αστε τωρα το ποιημα της καθε παπατζοεταιρειας που κατεμε θελουν λουκετο ολες διοτι εξαπατουν κατεξακολουθηση τους πελατες διοτι αν φιλε μου δεν μπορεις να παρεχεις το προιον που διαφημισεις κατεβασε το απο το σαιτ σου και μην λες κατοπιν παραγγελιας.εγω ρωτω και το αλλο!!παραγγελνεις απο κωτσοβολο με χρηματοδοτηση και σου ερχεται η δοση και δεν εχεις παραλαβει....θα τρελαθουμε δλδ;;θα πληρωσεις για κατι που δεν μπορουν να σου δωσουν ουτε καν μια αξιοπρεπη απαντηση;απλα στην ελλαδα ολοι ειναι οτι αρπαξει ο λοκος μας.γιαυτο εξω ανθιζει το εμποριο εισαγωγες εξαγωγες και εδω η ανεργια ειναι στο 30% επισημα....

Δεν διαφωνώ σε τίποτα απο τι λες σίγουρα παίζει και αυτό,το θέμα είναι τι μπορούμε να κάνουμε εμείς

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   KyriakosX

KyriakosX

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:Kyriakos-X

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:24

είμαι έτοιμος να πάω με νταλίκα να τα φέρω εγώ.
άχρηστοι, μας έχουν γ@μήσει 2 μήνες τώρα...

Κράτα ένα και για εμένα! Άστα να πάνε μας έχουν και τρέχουμε στα καταστήματα τους κάθε μέρα να ρωτάμε αν ήρθε τίποτα και να μας λένε πέρνα σε καμιά εβδομάδα πάλι... έλεος

#153   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:25

Κράτα ένα και για εμένα! Άστα να πάνε μας έχουν και τρέχουμε στα καταστήματα τους κάθε μέρα να ρωτάμε αν ήρθε τίποτα και να μας λένε πέρνα σε καμιά εβδομάδα πάλι... έλεος


και για μένα ένα παρακαλώ :P

#154   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:32

καταλαβα..καλα χριστουγεννα!! ξερει κανεις αν γινεται να ζητησω παραταση για την ανανεωση συμβολαιου;


κανεις;

#155   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:41

κανεις;

ναι φίλος γίνετε , τους παίρνεις ένα τηλ και σου κάνουν ανανέωση

#156   ckotsogi

ckotsogi

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:49

Στο eshop της Cosmote αυτη την στιγμή δείχνει διαθέσιμο 32gb άσπρο! Οποίος θελει λοιπόν...

#157   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 11:56

Στο eshop της Cosmote αυτη την στιγμή δείχνει διαθέσιμο 32gb άσπρο! Οποίος θελει λοιπόν...

και χθές εμφάνιζε το το 16άρι,το παράδοξο είναι οτι χθές όπως και σήμερα εγώ όταν πήγα να κάνω ανανέωση online ακόμα και στην επιλογή της ανώτερης επιδότησης τουλάχιστον 300€ και πάλι δεν μου εμφάνιζε το iphone 5 σαν επιλογή παρόλο που την ίδια στιγμή ήταν διαθέσιμο το 16άρι και το ίδιο γίνεται και τώρα με το 32άρι. Μου έβγαζε/βγάζει μόνο το 4s :huh: μαλλόν ζω στην ζώνη του λυκόφωτος και δεν το ξέρω :P :excl:

#158   zlife

zlife

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:20

ειναι απλα κοροιδια ολο αυτο για να ανεβουν οι πωλησεις τους φερνουν ενα ενα σε καθε καταστημα περνεισ σου λενε εξαντληθηκαν ... λες και φεραν 100 ...
Ειναι τραγικη η ολη φαση λογικα δεν εχουν διαθεσιμοτητα γιατι ειναι προβληματικα και τους τα εχουν γυρισει ολα πισω και τα παιξαν και σου λεει καλυτερα να φερω την τελευταια παρτιδα...
δεν εξηγητ. αλλιως ... δεν μπορουν να φερνουν ενα κομματι ανα βδομαδα και να λενε πανε καλα οι πωλησεις του 5....

#159   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:23

και σκετη συσκευη να προσπαθησεις να το πάρεις σου βγάζει δεν υπαρχουν προιοντα στο καλάθι....οτι να ναι πια...

#160   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:45

ειναι απλα κοροιδια ολο αυτο για να ανεβουν οι πωλησεις τους φερνουν ενα ενα σε καθε καταστημα περνεισ σου λενε εξαντληθηκαν ... λες και φεραν 100 ...
Ειναι τραγικη η ολη φαση λογικα δεν εχουν διαθεσιμοτητα γιατι ειναι προβληματικα και τους τα εχουν γυρισει ολα πισω και τα παιξαν και σου λεει καλυτερα να φερω την τελευταια παρτιδα...
δεν εξηγητ. αλλιως ... δεν μπορουν να φερνουν ενα κομματι ανα βδομαδα και να λενε πανε καλα οι πωλησεις του 5....

μπορεί να είναι και έτσι...! και πότε μπορεί να είναι άραγε αυτή η τελευταία παρτίδα; :wacko: αρχίζω να πιστεύω οτι ποιο πιθανό είναι απο Δεκέμβρη αλλά κρατάω ακόμα μια αισιοδοξία.

και σκετη συσκευη να προσπαθησεις να το πάρεις σου βγάζει δεν υπαρχουν προιοντα στο καλάθι....οτι να ναι πια...

τώρα το δοκίμασα μου βγάζει κανονικά οτι υπάρχουν προϊόντα

#161   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:57

εχεις δίκιο,τωρα σ αφήνει να ολοκληρώσεις την αγορα κανονικά! :rolleyes:

#162   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:59

εχεις δίκιο,τωρα σ αφήνει να ολοκληρώσεις την αγορα κανονικά! :rolleyes:

να σε ρωτήσω κάτι αν ξέρεις αν το παραγείλω σαν σκέτη συσκευή μετά μπορώ και να μεταβώ και στην ανανέωση;

#163   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 21/11/2012 - 13:01

δε νομίζω φιλε μου.γιατι δε κανεις ενα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση να σου πουν?

#164   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2012 - 13:04

δε νομίζω φιλε μου.γιατι δε κανεις ενα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση να σου πουν?

μπορεί να το κάνω ναι αλλά εφόσον δω οτι είναι διαθέσιμο το 16άρι που ενδιαφέρει εμένα :)

#165   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 21/11/2012 - 13:24

λοιπον παιδια επειδη δεν αντεξα, πηγα το πρωι παλι σε καταστημα γερμανος σε επαρχιακη πολη να ρωτησω ποτε θα φερουν iphone 5. μου λεει περνα απο εβδομαδα και αν.... καλα λεω θα περασω απο εβδομαδα. φευγοντας παω σε δευτερο καταστημα γερμανος 500 μετρα πιο κατω. τους λεω εχω επιδοτηση και θελω το iphone 5. ωραια μου λεει, πιο θελετε; παραλαμβάνουμε αυριο!! :blink: είπαν οτι θα έχουν σίγουρα 16αρια αυριο και μπορει 32αρια. αφησα το τηλέφωνό μου να με παρουν αν φέρουν. εννοείται πως θα περάσω και αύριο το απόγευμα πάλι να το ψάξω και μόνος μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες