Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

iPhone 5 από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
278 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/11/2012 - 21:37

Δεν έχει να κάνει με την Apple ούτε με τους εισαγωγείς γενικά. Το κακό έγινε με την Cosmote.. Το δικό μου έχει πρόβλημα στην οθόνη (πιέζοντάς το κάτω δεξιά, κάνει όπως οι οθόνες του υπολογιστή αν τις πιέσεις), η μπαταρία πρέπει να κουνιέται γιατί ακούγεται κάπως κουνώντας το και θα αντικατασταθεί (DOA).
Μου είπαν στον Κωτσόβολο πως η αποθήκη τους έχει πολύ μεγάλο στοκ. Μη σας πουλάνε παραμύθι από Cosmote-Γερμανό. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές και ο Κωτσόβολος κάνει ανανεώσεις-επιδοτήσεις Cosmote. Το έγραψα και πιο πάνω. Το Πλαίσιο έχει στοκ σε συσκευές της Vodafone και τα Multirama σε συσκευές της Wind. Ο Κωτσόβολος δίνει ό,τι βρει :)
Εγώ πήρα με επιδότηση Cosmote συσκευή που έγραφε Vodafone! Δευτέρα πάω για αντικατάσταση γιατί το κατάστημα της περιοχής μου δεν είχε άμεσα διαθέσιμο και θα το στείλουν από τις αποθήκες τους με είπαν, οπότε ελπίζω με τη 2η να πετύχω κάποιο καλύτερο. Σημειωτέον, αυτό που έχω (μέχρι Δευτέρα) είναι 45ης εβδομάδας παραγωγής.

Περιττό να αναφέρω πως δεν πρόκειται να απευθυνθώ ξανά σε Γερμανό για οποιοδήποτε ζήτημά μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 30/11/2012 - 11:42

νεα ενημερωση απο γερμανο. τους ειπαν να περιμενουν για μαυρα 32αρια τον δεκεμβριο. ας ελπισουμε να ειναι αρχες δεκεμβριου και οχι μεσα ή τελη.

#258   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2012 - 15:04

παρέλαβα σήμερα απο cosmote μαύρο 32αρι

#259   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 30/11/2012 - 18:09

Μολις τηλεφωνησα στην cosmote στο 210-2505777 κ μου ειπαν οτι DOA 3ημερων δινουν cosmote-Γερμανος-oteshop....κ οτι ειναι πολιτικη της εταιρειας Apple....εκεινη τους υποχρεωσε....οι εισαγωγεις/καταστηματα δεν οριζουν αν θα εχει DOA ή οχι!Οποτε παιδια...παρτε ελευθερα...κ την πρωτη μερα ξεψαχνιστε το...Αλλα καλυτερα το unboxing να γινει εντος του καταστηματος...αντε μετα να τον πεισεις οτι τα χτυπηματα δεν εγιναν απο σενα...

#260   sellia

sellia

    iPH Addict

  • 897 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G

Δημοσίευση 07/12/2012 - 17:21

Χθες, πήρα κι εγώ το δικό μου, από κατάστημα ΟΤΕ. Μαύρο, δεκαεξάρι.

#261   dvarnav

dvarnav

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/12/2012 - 18:02

Εάν δεν θέλεις επιδότηση αγόρασε το απο Αγγλία η Γερμανία η Γαλλία η Ιταλία ποιο φτηνά θα σου έρθει.

#262   iganiats

iganiats

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 12/12/2012 - 09:41

Υπάρχει στην Αθήνα διαθέσιμο το 64αρι για αγορά χωρίς σύνδεση?

Τελευταία επεξεργασία από: iganiats, 12/12/2012 - 09:42


#263   vaggefvaggef

vaggefvaggef

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 12/12/2012 - 15:48

Ακυρωσα μια παραγγελια στο γερμανο στον αλιμο. 64g. Αν ενδιαφερει κανενα το τηλ ειναι στο καταστημα. Σε ασπρο...

#264   iganiats

iganiats

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 13/12/2012 - 16:32

Ακυρωσα μια παραγγελια στο γερμανο στον αλιμο. 64g. Αν ενδιαφερει κανενα το τηλ ειναι στο καταστημα. Σε ασπρο...


Το τηλέφωνο είναι στην τσέπη μου!!!!
Ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη

#265   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 20/12/2012 - 02:34

η αυξηση επιδοτησεων ισχυει στην κοσμοτε οπως στην βονταφον?

#266   kostas02

kostas02

    iPH User

  • 115 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 3 +4G

Δημοσίευση 20/12/2012 - 14:09

Υπάρχουν στον κωτσοβολο 32αρια μαύρα και λευκά 16αρια πήγα για να δώ επιδότηση απο voda.

#267   jorge_sah

jorge_sah

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 27/12/2012 - 03:57

Ξερει κανείς που μπορώ να βρω iPhone 5 64GB μαύρο εντός αττικής?
Με την προυπόθεση το μαγαζί να συνεργάζεται με Cosmote που θέλω να το πάρω με επιδότηση....

Έχω μιλήσει με Γερμανό....Cosmote....Media Markt...Πλαίσιο και τίποτα.....μόνο στο Public το βρήκα αλλα εκει συνεγράζονται μόνο με wind.

#268   mimis82

mimis82

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 30/12/2012 - 17:25

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στον αν υπάρχει η υπηρεσία TwinSim με ζευγάρι nano sim και κανονικής sim από την Cosmote;
Για όσους δεν το γνωρίζουν με την Υπηρεσία TWinSIM παίρνεις 2 κάρτες SIM για τον ίδιο αριθμό, ώστε να μην χρειάζεται να μεταφέρεις την κάρτα από τη μία συσκευή στην άλλη. Οι 2 κάρτες SIM, σου προσφέρουν προηγμένες υπηρεσίες του δικτύου 3ης γενιάς, ενώ καθεμία σου εξασφαλίζει 250 θέσεις επαφών για τα τηλέφωνά σου και 40 θέσεις SMS για την αποθήκευση των γραπτών σου μηνυμάτων!

#269   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 30/12/2012 - 17:27

H Cosmote δίνει.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#270   mimis82

mimis82

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 30/12/2012 - 18:27

H Cosmote δίνει.

Εγώ πάντως σε καταστήματα Cosmote που ρώτησα και Γερμανός μου είπαν ότι δεν έχουν, στο κατάστημα Cosmote κιόλας μου είπε ότι υπάρχει ζεύγος μόνο 2 κανονικών sim, 2 micro sim, micro sim και κανονικής sim, δύο nano sim και micro sim με nano sim. Αυτά κανονικής κάρτας sim με nano sim δεν υπάρχει...... Ξέρετε αν μπορώ να την παραγγείλω από κάπου;;;;
...... και κάτι ακόμα, εφόσον είμαι συνδρομητής cosmote το iPhone 5 είναι καλύτερα να το αγοράσω απο Cosmote ή δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν π.χ. το αγοράσω από Vodafone;
Τέλος, αν βγει το 4g για όλη την Ελλάδα (μένω στον Βόλο) θα πρέπει να ξανά αλλάξω nano sim για να υποστηρίζει το νέο δίκτυο ή δεν έχει καμιά σχέση η αναβάθμιση του δικτύου με τις κάρτες sim;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες