Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1696   Marios092

Marios092

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Twitter:@Marios092
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:marios92

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:32

Πω πω άμα ειναι ματζαφλαρι το 5 το 6 δλδ θα ειναι παντοφλα!
Ε λοιπόν εγω λέω τότε να τΟ κάνουμε το iPhone πάλι 180 γραμμάρια και 10 εκατοστά πάχος !!!

Τελευταία επεξεργασία από: Marios092, 10/08/2013 - 20:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1697   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:34

γιατι εχει βγαλει προβληματα παντου. μπαταρια κεραια δικτυου χτυπηματα. οταν το 4ς δεν καταλαβαινει απο γρατσουνιες μην λεμε οτι μερικα χτυπηματα το κανουν ποιο δεν ξερω και γω τι. και ναι δεν το παιρνουμε για μια ζωη αλλα οχι και να φοβομαστε να το ακουμπησουμε καπου.
113 σελιδες το νημα φαντασου ποσα προβληματα θα χει βγαλει


Σαν 4s που το είχα δεν μου είχε δημιούργησε κανένα πρόβλημα σε προσωπικό επιπεδο όπως και με το iPhone 5 αλλα αντίθετος το iPhone 4 που το είχα πάρει πρώτη παρτίδα από Αμερική είχα το τρελό θέμα antennagate που ειχε όλος ο πλανήτης αλλά να είναι καλά η Apple που μου έλυσε το πρόβλημα με free bumper από Ιρλανδία μεριά :P

#1698   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:35

Τωρα μίλησες ξεκάθαρα ! Στο γαλαξια και σκλέντζα να εχει πετάξει που λένε στα π@π@ρια σου !. Συμφωνω.

Ομως πρέπει να καταλάβεις και να δεις και εσυ καθαρα οτι επειδη το πλήρωνεις παραπάνω δεν σημαίνει οτι αψηφα και τους νόμους της φύσης. Η απαίτησεις που φαίνεται να εχεις απο αυτό ειναι παράλογες.

παντως μιας κι επεσα πανω στο ποσταρισμα αυτο εγω για τη λεξη παπακια μου  εφαγα μια μερα. ετσι για να ξερουμε πως γινονται οι διακρισεις.



#1699   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:36

Κατα την ταπεινή μου άποψη πιστεύω οτι στο συγκεκριμένο θέμα έχουν το λόγο μόνο όσοι έχουν το 5 διοτι μόνο αφτους αφορά και όχι κατόχους παλιότερον μοντέλον....
Και το αν έχουν βγάλει πρόβλημα είναι μεμονωμένα

#1700   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:39

παντως μιας κι επεσα πανω στο ποσταρισμα αυτο εγω για τη λεξη παπακια μου  εφαγα μια μερα. ετσι για να ξερουμε πως γινονται οι διακρισεις.

Από 7 Νοεμβρίου 2012? 1 χρόνο σχεδόν πριν; Εσύ τότε δεν έγραφες καν αν θυμάμαι καλά στο φόρουμ οπότε;

Ο συγκεκριμένος χρήστης επίσης έχει παρατητηθεί πολλάκις για επικές διαμάχες με android fans...

Δεν γίνεται καμμία διάκριση.


Αναρτημένη εικόνα


#1701   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/08/2013 - 20:39

Περιπλέκονται δεν περιπλέκονται αγορίνα μου το επόμενο iphone θα το εξετάσω καμιά ώρα πριν φύγω από το μαγαζί και με γυαλιά και να πάνε να γαμηθούν.Αν πάλι δεν δεκτούν αντικατάσταση,όπως ο νόμος ορίζει άλλωστε, πολύ απλά ΔΕΝ θα πάρουν ούτε 1 ευρώ και ας κάνουν ο,τι θέλουν.Το πολύ πολύ θα βάλω κανέναν καθηγητή από τη σχολή μου να τους απειλήσει, <3

κι εδω παρομοιως.



#1702   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 10/08/2013 - 22:36

Το iphone 5 ειναι οντως το καλυτερο iphone μεχρι τωρα. Ακομη το χαζευω μετα απο τοσο καιρο.
Λευκο-bumperaki-πανεμορφο.

You'll Never Walk Alone


#1703   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/08/2013 - 22:40

ειπα γω κατι τετοιο? προβλημα σας με τα ματζαφλαρια σας. αμα μου βρειτε νημα για 4 4ς με 113 σελιδες για τα προβληματα ελατε να το συζητησουμε ξανα. 

 

Ήρθα να το συζητήσουμε ξανά.

 

http://www.iphonehel...h=1#entry735793

 

WiFi - Kinder έκπληξη το οποίο φοβόσουν να το αναβαθμίσεις στην 6. Επίσης το iOS 6 απ'οσο ξέρω δόθηκε για όλες τις συσκευές. Όχι μονο για το 5.

 

Απο μόνο του είναι το χειρότερο iOS που έχει δοθεί, γι αυτό και οι αναβαθμίσεις. Τι σχέση έχει η συσκευή?

 

Ξέρω.. "Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου..." λέει μια παροιμία..


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 10/08/2013 - 22:41

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1704   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:00

Ξέρω.. "Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου..." λέει μια παροιμία..


Αυτο.-

You'll Never Walk Alone


#1705   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:01

παντως μεχρι τωρα ειδικη εκδοση δωσαν μονο για το 5 614. ο,τι και να λετε/λεμε προβληματα παραπονα παρα πολλα για το 5αρι και να μεινουν μακρυα οσοι το χουν κατα νου.

να δωσω ενα σκασμο λεφτα για να ξεφτιζει η βαφη οχι ουτε με σφαιρες. απο κει και μονο ξεκιναει το προβλημα του.

αμα θελετε ελατε να σας πουλησω ενα αυτοκινητο με μηχανη που σκοτωνει αλλα ειναι κατατρακαρισμενο εξωτερικα γεματο σημαδια και χτυπηματα.

αμα σας αρεσει αυτο σας αρεσει και το 5 και αυτο φαινεται οι περισσοτεροι που δεν εχουν κομπλεξ να  παραδεχθουν οτι το κινητο εχει θεματα το λενε. οι υπολοιποι βραζουν στο ζουμι της λαθος επιλογης τους.



#1706   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:05

παντως μεχρι τωρα ειδικη εκδοση δωσαν μονο για το 5 614. ο,τι και να λετε/λεμε προβληματα παραπονα παρα πολλα για το 5αρι και να μεινουν μακρυα οσοι το χουν κατα νου.
να δωσω ενα σκασμο λεφτα για να ξεφτιζει η βαφη οχι ουτε με σφαιρες. απο κει και μονο ξεκιναει το προβλημα του.
αμα θελετε ελατε να σας πουλησω ενα αυτοκινητο με μηχανη που σκοτωνει αλλα ειναι κατατρακαρισμενο εξωτερικα γεματο σημαδια και χτυπηματα.
αμα σας αρεσει αυτο σας αρεσει και το 5 και αυτο φαινεται οι περισσοτεροι που δεν εχουν κομπλεξ να παραδεχθουν οτι το κινητο εχει θεματα το λενε. οι υπολοιποι βραζουν στο ζουμι της λαθος επιλογης τους.


Ο,τι ναναι... Αχταρμας.

You'll Never Walk Alone


#1707   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:05

παντως μεχρι τωρα ειδικη εκδοση δωσαν μονο για το 5 614.

 

Ναι. Και την 6.1.1 μόνο για το 4S.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1708   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:06

Ο,τι ναναι... Αχταρμας.

μην τα διαβαζεις. δεν σε υποχρεωνει κανεις.



#1709   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:11

παντως μεχρι τωρα ειδικη εκδοση δωσαν μονο για το 5 614. ο,τι και να λετε/λεμε προβληματα παραπονα παρα πολλα για το 5αρι και να μεινουν μακρυα οσοι το χουν κατα νου.

να δωσω ενα σκασμο λεφτα για να ξεφτιζει η βαφη οχι ουτε με σφαιρες. απο κει και μονο ξεκιναει το προβλημα του.

αμα θελετε ελατε να σας πουλησω ενα αυτοκινητο με μηχανη που σκοτωνει αλλα ειναι κατατρακαρισμενο εξωτερικα γεματο σημαδια και χτυπηματα.

αμα σας αρεσει αυτο σας αρεσει και το 5 και αυτο φαινεται οι περισσοτεροι που δεν εχουν κομπλεξ να  παραδεχθουν οτι το κινητο εχει θεματα το λενε. οι υπολοιποι βραζουν στο ζουμι της λαθος επιλογης τους.

Επειδή το κουράσαμε, το δεδομένο είναι αυτό μετά από 7 μήνες χρήσης(όχι πολύ προσεχτικής). Όπως θα δουν όλοι, ούτε ξεφτίσματα ούτε τρελές γρατσουνιές ούτε τίποτα. 

Όλα τα υπόλοιπα είναι για λαϊκή κατανάλωση. Τα τρελά προβλήματα του 5 εξάγονται από κάποιον που δεν έχει το 5. :)

Ξαναλέω δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να πω ότι το 5 είναι τσίρκο.

 

Συνημμένο αρχείο  IMG_0104.JPG   107,06KB   24 λήψεις

Συνημμένο αρχείο  IMG_0105.JPG   106,48KB   24 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  IMG_0106.JPG   102,94KB   24 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  IMG_0111.jpg   154,83KB   24 λήψεις


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 10/08/2013 - 23:15

Αναρτημένη εικόνα


#1710   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 10/08/2013 - 23:15

και πως να το παρουμε οταν εχει τοσα προβληματα? αν ειναι να το παρω και να παθω υστερια μην παθει κατι απο το κουτι ακομα να μου λειπει.

δεν ανεχομαι ουτε μια γρατσουνια σε κατι που πληρωνω χρυσαφι ειτε οχι. απο μπαταρια? οι περισσοτεροι παραπονιουνται. τα βλεπουμε τι γινεται στα νηματα της εφτα.

το ειπα και πριν πως να παραδεχθει κανεις το λαθος του? αρα η αναγκη φιλοτιμο. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες