Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1186   lookito

lookito

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Twitter:@lsakkatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:lookitoJCW

Δημοσίευση 07/01/2013 - 01:39

Είμαι κάτοχος ενός iPhone 5 αγορασμενο απο τη πρώτη κιόλας μέρας κυκλοφορίας του ( αυτο συνεπάγεται οτι πέρασα απο iOS 6 6.0.1 και 6.0.2 ) Το μοναδικό πρόβλημα το οποίο είχα ήταν με το wi-fi το οποίο σχεδόν λύθηκε με την 6.0.2 Ελπίζω στην 6.1 να διορθωθεί τελείως.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1187   Stelios1993

Stelios1993

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/01/2013 - 03:05

αυτο που σηκωνεις το τηλ και δεν ακουει αλλος θα φτιαχτει με το επομενο update λογικα ε?

#1188   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 07/01/2013 - 03:12

αυτο που σηκωνεις το τηλ και δεν ακουει αλλος θα φτιαχτει με το επομενο update λογικα ε?


Λογικα δε θα φτιαχτει γιατι ετσι ειναι και στα παλιοτερα ios.

You'll Never Walk Alone


#1189   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/01/2013 - 08:15

Συμβιβαστηκες λοιπον, κακως κατ'εμε.

ναι παιρνουμε ενα τηλ το χρησιμοποιουμε κανονικα, παμε τισ διακοπες μας στην αραχοβα κ σε 2 βδομαδες γυρναμε και λεμε, κοιτα εχει κατι γρατζουνιες θελω να μου το αλλαξετε...σας το λεω παλι, το DOA σημαινει ανοιγω κουτι κ δεν δουλευει κατι, οχι το κραταω το πεταω το κανω ρανω κ μετα λεω κοιτα εχει γρατζουνιες...οποιος δεν το καταλαβινει ας βαλει δικηγορους...

αυτο οντως που εχει καθυστερηση 2-3 δευτερολεπτα τι ειναι αυτο παλι :huh:μια απο τα ιδια και εγω +green glow θα το στειλω πισω ειναι σιγουρο αυτο δεν το κραταω παντως το εχω μετανιωσει που το πηρα......


ναι σκεψου να σε κυνηγαει ο σχιζοφρενης με το πριονι, να κανεις την υπερβαση να ξεπερασεις την φοβια για τα αλλα δικτυα κ να καλεσεις τον φιλο σου κ μεχρι να περασουν τα 2 δευτ. να σε ακουσει ο αλλος που εχει ιφον5 να σε σφαξει!!! πιο τραγικο πεθαινεις λεμε...

Τελευταία επεξεργασία από: ipgpi, 07/01/2013 - 08:15


#1190   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 07/01/2013 - 08:23

@ipgpi οπως εχουμε πει πολλες φορες , οταν πληρωνεις ενα κινητο 740 ευρω , εχεις την απαιτηση να μην χανει οχι 2 οχι 1 αλλα ουτε μισο δευτερολεπτο οταν απαντας σε κληση . Μην δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα .

Τωρα εαν εσυ πληρωνεις αυτα τα χρηματα και δικαιολογεις τετοιες πατατες προβλημα σου , αλλα μην το θεωρεις και λογικο .

#1191   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/01/2013 - 10:21

Εχεις τσεκάρει εσύ δηλ. Οτι ο άλλος που σε καλεί έχει το κενό επικοινωνίας, δηλ μιλαει κ δν τον ακούς γιατί άλλο να ειναι θέμα δικτυουνκ το ίσον να περιμένει τα δεδομένα κ απλά απαντάει ´νωριτερά ´ κ άλλο να αργεί να δώσει σύνδεση...κ οποίος κατάλαβε κατάλαβε...

#1192   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 07/01/2013 - 10:39

Ναι και αυτο εντελως τυχαια γινεται με τα iphone 5 η εστω με iphone σε ios6 ενω με ενα Νοκια των 30 ευρω ολα ειναι κανονικα ....! Και επειδη ακριβως το εχω τσεκαρει ΔΕΝ μιλαει ο αλλος και δεν τον ακους , ο χρηστης του Iphone 5 μιλαει (λεει δηλαδη 1 λεξη "παρακαλω" or smth) και δεν τον ακουει ο αλλος ! Το θεμα ειναι στο οτι το κινητο αρχιζει και χρονομετρα την κληση πιο αργα . Για να απαντησεις σωστα πρεπει με το που πατησεις για απαντηση να δεις την οθονη μεχρι να αρχισει να χρονομετρα την κληση.

Oποιος και να φταιει απο το i5 η το ios6 το θεμα ειναι πως αυτο ειναι αδικαιολογητο και απαραδεκτο.

#1193   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2013 - 10:56

Συμβιβαστηκες λοιπον, κακως κατ'εμε.

Το ξέρω ότι είναι λάθος αλλά τώρα δε νομίζω πως μπορώ να κάνω κάτι πέραν από να τους πιέσω-κυνηγήσω για το DOA (άλλα λένε από το τηλέφωνο και άλλα στην ιστοσελίδα τους).

#1194   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/01/2013 - 14:33

Πρόσεξε κανείς πρόβλημα με αποσυνδέσεις στο wifi ? Από χθες χάνω ειδοποιήσεις (6.0.2)

#1195   Stelios1993

Stelios1993

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/01/2013 - 16:12

οτι να ναι λετε παιδες! κοιταξα ενος φιλου το 3gs το iphone μια χαρα αμεσως απανταει την κληση .. στο δικο μου εχω παρατηρησει οτι οταν κανω slide για να μιλησω η παταω το answer μεχρι να μου δειξει το menu με την ανοιχτη ακροαση, τα δευτερολεπτα που μιλας κλπ κανει κανα 2 δευτερολεπτα ! ειναι καθαρα θεμα λογισμικου και δεν υπαρχει καποιος λογος να μην το φτιαξουν με το επομενο update

Τελευταία επεξεργασία από: Stelios1993, 07/01/2013 - 16:12


#1196   dafly7

dafly7

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Twitter:@Nikosdafly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 07/01/2013 - 17:09

Εγω πάντως παιδιά σήμερα μετα απο έναν σχεδόν μήνα υπομονη το έστειλα πίσω μου έκαναν παράπονα όσους έπαιρνα τηλ η με έπαιρναν τις περισσότερες φορές δεν με καταλάβαιναν η με άκουγαν πολυ μπουκομενα κ έπρεπε να τους ξανά πάρω κ η την δεύτερη η την Τρίτη φορά ηταν κανονικά το μόνο που φοβάμαι ειναι μήπως στο σέρβις δεν τους το κανει το πρόβλημα κ δεν μου το φτιάξουν γτ δεν το κάνει πάντα θα δούμε!!!να δούμε κ πόσο καιρό θα κανεις γτ ειμαι κ Σαντορίνη!!!

#1197   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/01/2013 - 17:44

Εγω πάντως παιδιά σήμερα μετα απο έναν σχεδόν μήνα υπομονη το έστειλα πίσω μου έκαναν παράπονα όσους έπαιρνα τηλ η με έπαιρναν τις περισσότερες φορές δεν με καταλάβαιναν η με άκουγαν πολυ μπουκομενα κ έπρεπε να τους ξανά πάρω κ η την δεύτερη η την Τρίτη φορά ηταν κανονικά το μόνο που φοβάμαι ειναι μήπως στο σέρβις δεν τους το κανει το πρόβλημα κ δεν μου το φτιάξουν γτ δεν το κάνει πάντα θα δούμε!!!να δούμε κ πόσο καιρό θα κανεις γτ ειμαι κ Σαντορίνη!!!

Που το έστειλες ?
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#1198   dafly7

dafly7

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Twitter:@Nikosdafly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 07/01/2013 - 18:15

Το πήγα στο κατάστημα ΟΤΕ απο όπου το είχα αγοράσει για να το στείλουν στο service μου είπαν

#1199   costas1984

costas1984

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 07/01/2013 - 18:47

ανακατασκευασμενο θα παρεις πισω!

#1200   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/01/2013 - 19:04

Ε και;καλυτερο θα ειναι αππο το ελλατωματικο που ειχε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες