Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:34

απλα το ψαχνω λιγο παραπανω απο το φυσιολογικο....τι να κανω...τοσα λεφτα εχειιιιιι και ολοι λεμε οτι ειναι τελειο...συσκευη ανεπαναληπτη και τα λοιπαααααα!!!ε και εγω ειπα να σκοτωσω λιγο τον ελευθερο μου χρονο....τι να κανωωωωωωωωωω

Μην αρπάζεσαι ρε ... Αργκο ειναι .. Τους λεμε ετσι γιατι αργα η γρήγορα θα πατησουν καθε κουμπακι και UI element με καθε δυνατο συνδυασμο ακομη κι αν δεν υπαρχει απολυτως κανενα νοημα σε αυτο !!!

There you go !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:36

καλησπερα ειμαι νεος στο forum και στο iphone, πηρα το 5 και το εχω 3 μερες τωρα, κανενα απολυτος προβλημα, ουτε κολησε ουτε εκλεισε ουτε με μπαταρια προβλημα ουτε με οθονη τιποτα απολυτος, ειμαι πολυ ευχαριστημενος

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#528   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:37

καλησπερα ειμαι νεος στο forum και στο iphone, πηρα το 5 και το εχω 3 μερες τωρα, κανενα απολυτος προβλημα, ουτε κολησε ουτε εκλεισε ουτε με μπαταρια προβλημα ουτε με οθονη τιποτα απολυτος, ειμαι πολυ ευχαριστημενος


Εισαι πολύ χαλασμένος :P

#529   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:42

stevo respect πραγματικα ομως απο απορια καθαρα και μονο , πως σκεφτηκες να δοκιμασεις κατι τετοιο? παντως δεν το δοκιμασα ακομα , θα το τεσταρω το απογευμα.

#530   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:49

Ρε stevo, ειλικρινα, τρως την ψηχη σου καθε μερα με τα gates του iphone. Δε ξερω αν το πηρες, αλλα αν το παρεις θα το χαλασεις ψιριζοντας το!

ρε παιδια συγγνωμη δωσατε 740 ευρω και δεν σας νοιαζει αν εχει σοβαρα προβληματα;οκ ειμαι ψυχακιας κραξτε πειτε οτι θελετε!εγω σεβομαι τον κοπο μου να βγαλω αυτα τα χρηματα και δεν δεχομαι να με κοροιδευει ενας πεθαμενος (steve) και ενας νεος ceo tim και να λενε οτι ειναι το καλυτερο iphone απο την εποχη του iphone!!!ελεος!!σε τι ειναι καλυτερο;που 4.3'' ειχε το galaxy s2 απο το 2011;που ειχε 1gb ram; σε τι;;;το αλουμινιο με το γυαλι που σε καποια δεν εφαρμοζει καλα;που ειναι χτυπημενα;που γραντζουνιεται και με την πορδη;που εχει πρασινες χλεπες η οθονη;που αλλες ειναι κιτρινες αλλες λευκες;αναλογα με το φουρνισμα;;;τι συζηταμε τωρα;;;το αυτονοητο;;;οτι θα επρεπε να ειναι τελειο;;;;;;;;
ενταξει μην γελιομαστε το πειραμε γιατι στο μυαλο μας υπαρχει η αναμνηση του πρωτου iphone που ειχαμε παθει σοκ και απο τοτε ακολουθουμε πιστα το καθε ενα που βγαινει....εγω το παραδεχομαι..αλλα μετα απο το 5αρι δεν νομιζω να ακολουθησω κατι αλλο αν δεν πληρει της αξιοσεις μου...τα θελω μου...και οχι να το πληρωνω οσο κοστιζουν 700 λιτρα πετρελαιο(εχω αφαιρεσει την επιδοτηση των 0.28 λεπτων/λιτρο!!!)οσο ειναι ενας μικτος μισθος,οσο κοστιζει ενα μηχανακι, οσο στοιχιζει μια επεμβαση και να μου λετε οτι ελα μωρε λιωστο και μην σκας!!κινητο ειναι!!εχετε αναρωτηθει ομως πως το παιρνει ο καθενας και το τι θελει και τι περιμενει απο την εταιρεια αυτη;;;
και φυσικα τα ξεχναμε ολα...βγηκε το new ipad 3rd gen και η εκδοση wifi και τι δεν ειχε!!!light bleeding...wifi issues....η εταιρεια δεν ειπε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...απλα αλλαξτε τα μωρε σε οσους γκρινιαζουν...να τους βουλωσουμε τα στοματα....
εγω κυριοι θα το ψαχνω λοιπον οσο δεν παει και φυσικα θα κραζω και θα αναφερω οτι τυχον πεσει στην αντιληψη μου.αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να παρατηρουμε,να αναφερουμε,να κανουμε γνωστο στους υπολοιπους και οχι να χαιδευουμε τα αυτια των εταιρειων που απο εμας εχουν γινει νουμερο 1 και εμεις εχουμε παραμεινει στην ιδια θεση ισως και ανεργοι καποιοι.....
χαλαρωστε λοιπον και αφηστε το οτι θελω ειδικο...θελω χαπια και γιατρους...
αν θελετε αδιαφορειτε αν θελετε συμβιβαζεστε αν θελετε αναφερετε προβληματα ή οτι αλλο νομιζετε πως βοηθησει καποιους που ισως οτι λεμε να τους ενδιαφερει...
ευχαριστω και καλη σας μερα...

Μην αρπάζεσαι ρε ... Αργκο ειναι .. Τους λεμε ετσι γιατι αργα η γρήγορα θα πατησουν καθε κουμπακι και UI element με καθε δυνατο συνδυασμο ακομη κι αν δεν υπαρχει απολυτως κανενα νοημα σε αυτο !!!

There you go !


ρε δεν αρπαζομαι....!!!

stevo respect πραγματικα ομως απο απορια καθαρα και μονο , πως σκεφτηκες να δοκιμασεις κατι τετοιο? παντως δεν το δοκιμασα ακομα , θα το τεσταρω το απογευμα.

ημουν με σβηστο φως στην κρεβατοκαμαρα και ενω ειχα αθορυβο το κινητο και χαμηλωμενη τερμα την ενταση...ακουσα κατι και λεω ιδεα μου ειναι...και ετσι πλησιασα το κινητο στο αυτι και διαπιστωσα οτι το κανει σε παιχνιδια....βιντεο....και οτι αλλο πολυμεσο εχει ηχο και εικονα...το δοκιμασα και σε 4s αλλα δεν το κανει...
αρα καποιο θεμα υπαρχει....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#531   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:53

ρε παιδια συγγνωμη δωσατε 740 ευρω και δεν σας νοιαζει αν εχει σοβαρα προβληματα;οκ ειμαι ψυχακιας κραξτε πειτε οτι θελετε!εγω σεβομαι τον κοπο μου να βγαλω αυτα τα χρηματα και δεν δεχομαι να με κοροιδευει ενας πεθαμενος (steve) και ενας νεος ceo tim και να λενε οτι ειναι το καλυτερο iphone απο την εποχη του iphone!!!ελεος!!σε τι ειναι καλυτερο;που 4.3'' ειχε το galaxy s2 απο το 2011;που ειχε 1gb ram; σε τι;;;το αλουμινιο με το γυαλι που σε καποια δεν εφαρμοζει καλα;που ειναι χτυπημενα;που γραντζουνιεται και με την πορδη;που εχει πρασινες χλεπες η οθονη;που αλλες ειναι κιτρινες αλλες λευκες;αναλογα με το φουρνισμα;;;τι συζηταμε τωρα;;;το αυτονοητο;;;οτι θα επρεπε να ειναι τελειο;;;;;;;;
ενταξει μην γελιομαστε το πειραμε γιατι στο μυαλο μας υπαρχει η αναμνηση του πρωτου iphone που ειχαμε παθει σοκ και απο τοτε ακολουθουμε πιστα το καθε ενα που βγαινει....εγω το παραδεχομαι..αλλα μετα απο το 5αρι δεν νομιζω να ακολουθησω κατι αλλο αν δεν πληρει της αξιοσεις μου...τα θελω μου...και οχι να το πληρωνω οσο κοστιζουν 700 λιτρα πετρελαιο(εχω αφαιρεσει την επιδοτηση των 0.28 λεπτων/λιτρο!!!)οσο ειναι ενας μικτος μισθος,οσο κοστιζει ενα μηχανακι, οσο στοιχιζει μια επεμβαση και να μου λετε οτι ελα μωρε λιωστο και μην σκας!!κινητο ειναι!!εχετε αναρωτηθει ομως πως το παιρνει ο καθενας και το τι θελει και τι περιμενει απο την εταιρεια αυτη;;;
και φυσικα τα ξεχναμε ολα...βγηκε το new ipad 3rd gen και η εκδοση wifi και τι δεν ειχε!!!light bleeding...wifi issues....η εταιρεια δεν ειπε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...απλα αλλαξτε τα μωρε σε οσους γκρινιαζουν...να τους βουλωσουμε τα στοματα....
εγω κυριοι θα το ψαχνω λοιπον οσο δεν παει και φυσικα θα κραζω και θα αναφερω οτι τυχον πεσει στην αντιληψη μου.αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να παρατηρουμε,να αναφερουμε,να κανουμε γνωστο στους υπολοιπους και οχι να χαιδευουμε τα αυτια των εταιρειων που απο εμας εχουν γινει νουμερο 1 και εμεις εχουμε παραμεινει στην ιδια θεση ισως και ανεργοι καποιοι.....
χαλαρωστε λοιπον και αφηστε το οτι θελω ειδικο...θελω χαπια και γιατρους...
αν θελετε αδιαφορειτε αν θελετε συμβιβαζεστε αν θελετε αναφερετε προβληματα ή οτι αλλο νομιζετε πως βοηθησει καποιους που ισως οτι λεμε να τους ενδιαφερει...
ευχαριστω και καλη σας μερα...


Stevo... να σου πω την γνώμη μου. Πρώτα απ'όλα σε "πειράζουμε" επειδή το σηκώνεις πολυυυύ το πείραγμα.
Θεωρώ οτι όταν δίνεις τόσα λεφτά για κινητό, θα πρέπει να σου περισεύουν, αν τα κλαιει κάποιος τα λεφτά του ή έχει φάει όλο τον μισθό του σε κάτι τέτοιο, είναι απλά pathetic!
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δε ζητάς τα λεφτά σου πίσω αφου (μου φαίνεσαι) πραγματικά πολύ δυσαρεστημένος.
Δηλαδή για το αυτοκίνητό σου που κοστίζει πολλά χιλιάρικα παραπάνω και σίγουρα δεν είναι τέλειο, τι θα έκανες?
Μια συσκευή είναι το iphone, άνθρωποι το έφτιαξαν κι αυτό! Εννοείται οτι μπορεί να έχει προβλήματα.
Χαλάρωσε (ή ετοίμασε ένα ωραίο email για τον Cook για να ξεθυμάνεις)

#532   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:53

Θα το τσεκαρω το απογευμα και θα δω εαν συμβαινει και στο δικο μου.

#533   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2012 - 10:55

ρε παιδια συγγνωμη δωσατε 740 ευρω και δεν σας νοιαζει αν εχει σοβαρα προβληματα;οκ ειμαι ψυχακιας κραξτε πειτε οτι θελετε!εγω σεβομαι τον κοπο μου να βγαλω αυτα τα χρηματα και δεν δεχομαι να με κοροιδευει ενας πεθαμενος (steve) και ενας νεος ceo tim και να λενε οτι ειναι το καλυτερο iphone απο την εποχη του iphone!!!ελεος!!σε τι ειναι καλυτερο;που 4.3'' ειχε το galaxy s2 απο το 2011;που ειχε 1gb ram; σε τι;;;το αλουμινιο με το γυαλι που σε καποια δεν εφαρμοζει καλα;που ειναι χτυπημενα;που γραντζουνιεται και με την πορδη;που εχει πρασινες χλεπες η οθονη;που αλλες ειναι κιτρινες αλλες λευκες;αναλογα με το φουρνισμα;;;τι συζηταμε τωρα;;;το αυτονοητο;;;οτι θα επρεπε να ειναι τελειο;;;;;;;;
ενταξει μην γελιομαστε το πειραμε γιατι στο μυαλο μας υπαρχει η αναμνηση του πρωτου iphone που ειχαμε παθει σοκ και απο τοτε ακολουθουμε πιστα το καθε ενα που βγαινει....εγω το παραδεχομαι..αλλα μετα απο το 5αρι δεν νομιζω να ακολουθησω κατι αλλο αν δεν πληρει της αξιοσεις μου...τα θελω μου...και οχι να το πληρωνω οσο κοστιζουν 700 λιτρα πετρελαιο(εχω αφαιρεσει την επιδοτηση των 0.28 λεπτων/λιτρο!!!)οσο ειναι ενας μικτος μισθος,οσο κοστιζει ενα μηχανακι, οσο στοιχιζει μια επεμβαση και να μου λετε οτι ελα μωρε λιωστο και μην σκας!!κινητο ειναι!!εχετε αναρωτηθει ομως πως το παιρνει ο καθενας και το τι θελει και τι περιμενει απο την εταιρεια αυτη;;;
και φυσικα τα ξεχναμε ολα...βγηκε το new ipad 3rd gen και η εκδοση wifi και τι δεν ειχε!!!light bleeding...wifi issues....η εταιρεια δεν ειπε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...απλα αλλαξτε τα μωρε σε οσους γκρινιαζουν...να τους βουλωσουμε τα στοματα....
εγω κυριοι θα το ψαχνω λοιπον οσο δεν παει και φυσικα θα κραζω και θα αναφερω οτι τυχον πεσει στην αντιληψη μου.αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να παρατηρουμε,να αναφερουμε,να κανουμε γνωστο στους υπολοιπους και οχι να χαιδευουμε τα αυτια των εταιρειων που απο εμας εχουν γινει νουμερο 1 και εμεις εχουμε παραμεινει στην ιδια θεση ισως και ανεργοι καποιοι.....
χαλαρωστε λοιπον και αφηστε το οτι θελω ειδικο...θελω χαπια και γιατρους...
αν θελετε αδιαφορειτε αν θελετε συμβιβαζεστε αν θελετε αναφερετε προβληματα ή οτι αλλο νομιζετε πως βοηθησει καποιους που ισως οτι λεμε να τους ενδιαφερει...
ευχαριστω και καλη σας μερα...








Αφού έχεις τόσα παράπονα γιατί πήρες το iphone 5...?

Λέτε όλοι ότι αν πέσει θα γίνει χάλια και θα γρατζουνιστεί.Δηλαδή όταν αγοράσεις μια Cannon φωτογραφική μηχανή και την πετάξεις κάτω θα έχει λέτε καλύτερη μοίρα από το iPhone 5...?Γιατί δεν πετάτε και το αμάξι σας στον γκρεμό να δείτε αν ζήσει .Ρε παιδιά έλεος να μιλάμε αλλά να τα λέμε όπως είναι τα πράγματα.

Το ότι δεν έχει βγει ακόμα το jailbreak υπάρχει ακόμα αυτό το topic μόλις βγει εδώ είμαστε όλοι δεν θα χαθούμε θα τα λέμε στον οδηγό μέσα που θα αναρτηθεί και ουπς ώς δια μαγείας όλα αυτά θα ξεχαστούν και κανένας δεν θα έχει πρόβλημα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#534   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 29/11/2012 - 11:11

Πρωτα απ ολα επειδη εκανες παραθεση το δικο μου ποστ, εγω δε σου ειπα ουτε χαπια να παρεις, ουτε να πας σε τρελογιατρο...

Ολα σου τα ποστ σε αυτο το φορουμ εχουν να κανουν με προβληματα που ακουσες, ειδες, διαπιστωσες στο iphone 5, και μετα πηγες και το πηρες, τοτε τι να πω;;;

Τι επρεπε να γινει δλδ για να μην το παρεις; Με συγχωρεις αλλα δε το καταλαβαινω...

#535   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/11/2012 - 11:30

Η μπαταρία μετά την πρώτη φόρτιση έδειχνε στο δευτερόλεπτο 99% και μετά από ελάχιστο χρόνο 98%!! Σε 3 λεπτά 97% κοκ. Έχω θέμα ή θα στρώσει;
Η οθόνη, αν πιέσω το κιν.κάτω δεξιά, σχετικά δυνατά, κάνει τα χρώματα της ίριδας, σαν να πατάς οθόνη υπολογιστή. Με αρκετή δυναμη, μη φανταστείτε.. Κενά, διαρροές κλπ.που συζητιούνται δε με απασχόλησαν (2η μέρα). Να το πάω για DOA, τι μου προτείνετε;

#536   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 29/11/2012 - 12:06

ρε παιδια συγγνωμη δωσατε 740 ευρω και δεν σας νοιαζει αν εχει σοβαρα προβληματα;οκ ειμαι ψυχακιας κραξτε πειτε οτι θελετε!εγω σεβομαι τον κοπο μου να βγαλω αυτα τα χρηματα και δεν δεχομαι να με κοροιδευει ενας πεθαμενος (steve) και ενας νεος ceo tim και να λενε οτι ειναι το καλυτερο iphone απο την εποχη του iphone!!!ελεος!!σε τι ειναι καλυτερο;που 4.3'' ειχε το galaxy s2 απο το 2011;που ειχε 1gb ram; σε τι;;;το αλουμινιο με το γυαλι που σε καποια δεν εφαρμοζει καλα;που ειναι χτυπημενα;που γραντζουνιεται και με την πορδη;που εχει πρασινες χλεπες η οθονη;που αλλες ειναι κιτρινες αλλες λευκες;αναλογα με το φουρνισμα;;;τι συζηταμε τωρα;;;το αυτονοητο;;;οτι θα επρεπε να ειναι τελειο;;;;;;;;
ενταξει μην γελιομαστε το πειραμε γιατι στο μυαλο μας υπαρχει η αναμνηση του πρωτου iphone που ειχαμε παθει σοκ και απο τοτε ακολουθουμε πιστα το καθε ενα που βγαινει....εγω το παραδεχομαι..αλλα μετα απο το 5αρι δεν νομιζω να ακολουθησω κατι αλλο αν δεν πληρει της αξιοσεις μου...τα θελω μου...και οχι να το πληρωνω οσο κοστιζουν 700 λιτρα πετρελαιο(εχω αφαιρεσει την επιδοτηση των 0.28 λεπτων/λιτρο!!!)οσο ειναι ενας μικτος μισθος,οσο κοστιζει ενα μηχανακι, οσο στοιχιζει μια επεμβαση και να μου λετε οτι ελα μωρε λιωστο και μην σκας!!κινητο ειναι!!εχετε αναρωτηθει ομως πως το παιρνει ο καθενας και το τι θελει και τι περιμενει απο την εταιρεια αυτη;;;
και φυσικα τα ξεχναμε ολα...βγηκε το new ipad 3rd gen και η εκδοση wifi και τι δεν ειχε!!!light bleeding...wifi issues....η εταιρεια δεν ειπε ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...απλα αλλαξτε τα μωρε σε οσους γκρινιαζουν...να τους βουλωσουμε τα στοματα....
εγω κυριοι θα το ψαχνω λοιπον οσο δεν παει και φυσικα θα κραζω και θα αναφερω οτι τυχον πεσει στην αντιληψη μου.αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να παρατηρουμε,να αναφερουμε,να κανουμε γνωστο στους υπολοιπους και οχι να χαιδευουμε τα αυτια των εταιρειων που απο εμας εχουν γινει νουμερο 1 και εμεις εχουμε παραμεινει στην ιδια θεση ισως και ανεργοι καποιοι.....
χαλαρωστε λοιπον και αφηστε το οτι θελω ειδικο...θελω χαπια και γιατρους...
αν θελετε αδιαφορειτε αν θελετε συμβιβαζεστε αν θελετε αναφερετε προβληματα ή οτι αλλο νομιζετε πως βοηθησει καποιους που ισως οτι λεμε να τους ενδιαφερει...
ευχαριστω και καλη σας μερα...

Σχολιασμός για τα όσα βρίσκονται σε bold:

- Σοβαρά προβλήματα λες το ότι όταν έχει πανσέληνο αν βγεις και το κρατήσεις κοιτώντας το φεγγάρι και γρυλίζοντας για ακριβώς 5 δευτερόλεπτα μπορεί από το φόβο του να ακουστεί ένα απειροελάχιστο τσικ κάτω αριστερά από την κάμερα? Γιατί κάτι τέτοια έχουμε καταλήξει να ακούμε.

- Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που σε κορόιδεψε ο πεθαμένος Steve Jobs αναφορικά με το iPhone 5?

- Για το θέμα με το γυαλί είσαι ο μοναδικός ίσως που έχω ακούσει να έχει παράπονο.

- "Κίτρινες οθόνες". Κατάσταση που υπάρχει από το 4 τουλάχιστον και μετά. Get used to it. Αν είναι πολύ κίτρινη μπορείς να το αλλάξεις και τέλος.

- "Το πΗραμε γιατί στο μυαλό μας είχαμε το πρώτο iPhone...". Αν εσύ αυτό έκανες τότε πάσο. Αλλά μην κατηγορήσεις μετά όποιον σε πει πρόβατο. Το να λες από τη μία ότι κάνεις το σκ@τό σου παξιμάδι για να το πάρεις και από την άλλη ότι τα λεφτά που μάζεψες τα έδωσες σε κάτι έτσι απλά επειδή είσαι πρόβατο είναι λίγο αντιφατικό...

- "Η εταιρεία δεν είπε τίποτα. Απλά τα άλλαξε σε όσους το ζήτησαν." Είχε σκοπό να στείλει και 3 iMac στον καθένα σαν συγγνώμη αλλά φοβήθηκε μήπως βγουν κιτρινισμένες οι οθόνες...

ρε δεν αρπαζομαι....!!!

Φαντάσου να αρπαζόσουν δηλαδή....

#537   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 30/11/2012 - 19:00

Παιδες σε σας στο 5αρι σε συγκριση πχ με iphone 4 η 4s οταν μιλατε με καποιον η ενταση της φωνης του αλλου που μιλατε σας φαινετε πιο αδυναμη πιο σιγανη εννοω;
Δηλαδη να ακουτε τον αλλο οχι τοσο δυνατα;
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#538   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 30/11/2012 - 19:03

Παιδες σε σας στο 5αρι σε συγκριση πχ με iphone 4 η 4s οταν μιλατε με καποιον η ενταση της φωνης του αλλου που μιλατε σας φαινετε πιο αδυναμη πιο σιγανη εννοω;
Δηλαδη να ακουτε τον αλλο οχι τοσο δυνατα;

Το αντίθετο παρατηρώ ...

#539   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 30/11/2012 - 19:20

Δηλαδη ακους πιο δυνατα ε; Οχι ομως με το μεγαφωνο , απλα να το εχεις στο αυτι σου.
Κ κατι αλλο εχεις κανονικη νανο σιμ η κομμενη ;
Επειδη διαβαζω κ σε ξενα φορα κ το χουν πολλοι αυτο κ μηπως παιζει ρολο ο παροχος για την ποιοτητα ηχου κ οχι το τηλεφωνο :(
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#540   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2012 - 19:24

Εγω σε σχεση με το 4s θα τολμουσα να πω οτι η ενταση της φωνης κατα τη συνομιλια ειναι το πολυ ιδια αλλα η αισθηση που μου δινει ειναι ελαχιστα πιο κατω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες