Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η τιμή του iPhone και οι οικονομίες κλίμακας...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2012 - 01:39

Προφανώς ανήκεις στη δεύτερη κατηγορία. Εφόσον θεωρείς ότι μειώνουν τη νοημοσύνη σου, μπορείς κάλιστα να στραφείς σε εναλλακτικές προτάσεις του ανταγωνισμού. Ούτως ή άλλως μία μείωση πωλήσεων θορυβεί οποιαδήποτε εταιρεία, οπότε αυτή είναι η χειρότερη "τιμωρία" τους.


ναι μεν βρισκεις την τιμη υψηλη, αλλα για πες μου τι πιστευεις οτι περιμενουν με την τιμη που εβαλαν ? να μεινουν στις αναλογες περσινες πωλησεις ? πιο κατω ή πιο πανω ? κ αν ναι ποσο ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   dcba

dcba

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 01:44

ναι μεν βρισκεις την τιμη υψηλη, αλλα για πες μου τι πιστευεις οτι περιμενουν με την τιμη που εβαλαν ? να μεινουν στις αναλογες περσινες πωλησεις ? πιο κατω ή πιο πανω ? κ αν ναι ποσο ?

Δεν το γνωρίζω. Προσωπικά εικάζω ότι μάλλον θα υπάρξει μείωση, λαμβάνοντας υπ' όψιν τα παράπονα που έχουν γίνει κατά καιρούς.

#18   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2012 - 01:57

κ εγω ετσι νομιζω, η απορια μου ομως ειναι η εξης:
ξερουν οτι με τα νεα ελληνικα δεδομενα, δεν μπορουν να εχουν τις πωλησεις που ειχαν (λογω οικονομικης στενοτητας)
+ που δεν ειδα καποια κινηση παραπανω για τα προωθησουν (πχ υπερ-επιδοτησεις)
+ που πληθυσμιακα δεν μπορουν ν' ανταγωνιστουν αλλες αγορες (οπως πχ Γερμανιας ή Γαλλιας)

κ παρ ολα αυτα, βαζουν μια τιμη ακριβοτερη
αρα δηλ, με την πτωση που θα εχουν, θα ειναι ευχαριστημενοι ?
τι αριθμο units εχουν ως στοχο, μεχρι πχ το τελος του χρονου ?

οπως καταλαβαινεις, δεν εχει να κανει με το τι θελω εγω ή εσυ, αλλα πως το τοποθετουν οι ιδιοι




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες