Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Που υπάρχουν διαθέσιμα iPhone 5;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
204 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 23/11/2012 - 18:21

νικολακη....χαλαραααααα!!!!!
λεω την γνωμη μου και φυσικα θα κραζω οποιον θελω και νομιζω χωρις να παρω την αδεια σου.
και οταν βλεπεις μαγαζια βλεπε κωτσοβολο που δεν ειναι apr και εχουν στοκ και βλεπεις τους μ@λ@κες να λενε καντε κρατηση με χρονο παραδοσης 3 βδομαδες εγω να προσεχω τι λεω;;;δεν νομιζω....βλεπε document...εχει διαθεσιμα!!βλεπε media markt....εχει διαθεσιμα!!
τωρα το αν εσυ περιμενες απο 01/11 να παραλαβεις και ειχες παρει τα τρια και το πουλακι τσιου ας μην εκραζες !!εγω ειμαι εκρηκτικος χαρακτηρας!
αμεσως ολοι...να προσεχουμε τι λεμε!!!!

Επειδή πολύ υπομονή έχω κάνει με τις ειρωνείες εδω μέσα από τα μαγκάκια του πληκτρολογίου, να στα πω στα ίσα.

Υποκοριστικά και μαλακίες σε μένα άστα κατά μέρος.

Κανείς δε σου είπε ότι χρειάζεσαι άδεια.

Γράφεις τη γνώμη σου και ορθώς το κάνεις αλλά θα μάθεις να σηκώνεις και κριτική επί των γεγραμμένων σου.

Εκτός και αν πιστεύεις ότι είσαι ο Πάπας.

Ο Κωτσόβολος και τα apr είναι το ίδιο πράγμα ως προς τα iPhone αφού κανένας από τους δύο δεν κάνει εισαγωγή αλλά παίρνουν απο τους παρόχους.

Ο Κωτσόβολος υπάρχει μία πιθανότητα να φέρνει και από έξω αφού ανήκει σε μία πανευρωπαϊκή αλυσίδα που πιθανώς έχει stock.

Το golden-i λέει χρόνο παράδοσης 3 βδομάδες αν το παραγγείλεις σήμερα.

Το ΜΟΝΟ που μου λέει αυτο είναι ότι έχει μεγάλη λίστα και τίποτα άλλο.

Το media market επίσης φέρνει από έξω.

Η Document πάλι μέχρι και χθες ζήταγε προκαταβολές για να σου δώσει τηλέφωνο οπότε δεν ξέρω το κατά πόσο έχει...

Τέλος "φίλε" μου, δεν είσαι εκρηκτικός χαρακτήρας, είσαι ο κλασσικός τύπος που νομίζει ότι επειδή έχει λεφτά στο χέρι πρέπει να γ@μήσει αυτόν στον οποίον θα τα δώσει.

Ναι, έχεις πολλά δικαιώματα σαν καταναλωτής, αλλά δεν μπορείς να βρίζεις τον μαγαζάτορα χωρίς να ξέρεις τι παίζει.

Εδώ και ένα μήνα είσαι όλο ντεμέκ απόλυτες πληροφορίες και γενικεύσεις και τίποτα παραπέρα. Νισάφι πια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/11/2012 - 18:52

Ηρεμα ρε σεις.και οι δυο τα δικια σας έχετε.δε διαφωνώ με όσα λες και σαφώς ήταν τραβηγμενη η απάντηση του stevo αλλα δες το κι έτσι:σύνδρομο στέρησης εχει πάθει τοσο καιρό...οπότε cut him some slack!

#123   ckotsogi

ckotsogi

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 23/11/2012 - 20:31

Υπάρχουν iPhone 16gb στο cosmote shop Λ. Κηφισιας 44. Οποίος ψάχνει μπορεί να παει. Πήρα και εγώ το δικό μου πριν απο λίγο! Επιτέλους....

#124   and901

and901

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2012 - 20:44

Ρε παιδια 64αρι υπαρχει πουθενα;;;;;;;;

#125   igeoxar

igeoxar

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Twitter:@igeoxar
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:02

Εδω και μια βδομαδα αυτο ρωταω ρε φιλε!παρελαβαν τελικα 64 21/11 τα καταστηματα?

απο αλλο τοπικ ειπε οτι απο κοτσοβολο τα 32/63 αργουν!

#126   and901

and901

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:08

Δεν βλεπω να απανταει κανεις για τα 64αρια!εαν ξερεις καποιος ας απαντησει μα μαθουμε και εμεις!

#127   igeoxar

igeoxar

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Twitter:@igeoxar
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:13

αν ηρθαν 21/11 64 θα το εχω την τριτη1ηρθαν ρε παιδια η οχι πειτε ξερω οτι μου μενουν 4 μερες υπομονη σας παρακαλώ!!!

να ξερω αν..!

#128   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:14

Παντός αφτω που κατάλαβα 16 εχει γέμισει ο τόπος . Απο 32 δεν υπάρχει τιποτα απλός πρέπει να ψάχνεις μπας και βρεις σε κανέναν και μόνο με συμβόλαιο. Τώρα για τα παιδεία παραπάνω εγω νομίζω οτι γενικά όλους μας δουλεύουν . Δεν έχουν τεμάχια και με αυτά που έχουν προσπαθούν να πάρουν το μεγαλύτερο όφελος .
Με Σύνδεση για να βγάλουν κανένα συμβόλαιο οι εταιρίες κινητής και όλοι οι υπόλοιπη να καλύψουν ανάγκες των τακτικών πελατών και μετά των άλλων.
Εγω ξερω οτι άτομο με 5 συνδέσεις βρείτε 32 τώρα που μιλάμε σε ΒΟΝΤΑΦΟΝ άρα καταλαβαίνετε .
Απο το τηλέφωνο δεν βγάζουν λεφτα όπως όλοι γνωρίζετε . Τα περιθώρια κέρδους ειναι λίγα και δεν συμφέρει για αυτο και πολυ σου λένε να πάρεις κάποιο απο τον ανταγωνισμό. Ξέρετε πολυ καλα πιο λέω.

Θα κάνουμε όλοι υπομονή να πάρουμε και καμία εβδομάδα πιο μετα που μπορει να ειναι καιυτερα .
Αυτά και καλο βραδυ



#129   and901

and901

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:19

64αρια εχουν κυκλοφορηση στην ελλαδα;εστω και 1 τεμαχιο απο τις 2 νοεμβριου;

#130   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 23/11/2012 - 21:29

64αρια εχουν κυκλοφορηση στην ελλαδα;εστω και 1 τεμαχιο απο τις 2 νοεμβριου;


Καλα βρες πρώτα 32 και μετα θα πάμε σε 64............


#131   JohnLio

JohnLio

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Twitter:@Ioannislio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2012 - 22:14

παιδια το golden-I εχει φερει εμενα με ενημερωσαν σημερα και αυριο παω να παραλλαβω λευκο 32αρι......

#132   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 23/11/2012 - 22:24

64αρια εχουν κυκλοφορηση στην ελλαδα;εστω και 1 τεμαχιο απο τις 2 νοεμβριου;

Όχι δεν έχει φέρει κανείς από όσο ξέρω. Εξάλλου δες και στο forum. Ούτε ένας από τα παιδιά δεν έχει παραλάβει από τις 2 Νοεμβρίου που τα έχουν παραγγείλει...

#133   and901

and901

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2012 - 22:37

Οποιος ξερει κατι για 64αρι παρακαλω ας με ενημερωση!ευχαριστω!!!!

#134   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 24/11/2012 - 12:29

Τα 64αρια είναι σε έλλειψη παντού. Ούτε καν Αμερική που έχω συγγενείς δεν υπάρχουν. Οπότε λογικά πρώτα θα εξυπηρετηθούν οι άλλες χώρες και στο τέλος η Ελλάδα και γενικά οι χώρες που το πήραν τελευταίες.

#135   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/11/2012 - 12:26

Χτες ημουν golden hall και ο τυπακος εκει με ενημερωσε οτι εχει λευκα στο golden i στο τηλεφωνο λενε αλλα.τελοσπαντων οποιος ενδιαφερεται δεν χανει τπτ να παειαυριο μια βολτουλα.εκεινοι ειχαν μαυρο demo πηδηγμενο κανονικοτατα με μια τρελη γραντζουνια πανω και στις γωνιες....δειτε το μολις πατε...εμενα μου δικαιολογηθηκαν οτι ενα παιδακι το επιασε την ωρα που το εβγαζαν απο το ντουλαπι και το χτυπησε στην κλειδαρια....ενταξει....ξερω.....θα βγει και σικουελ!!!!χαχαχαχα....εχουμε πει...η παπατζα συννεφο.....

Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 25/11/2012 - 12:27

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες