Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποιο πιστευετε οτι ειναι το πιο συμφερον προγραμμα παγιου απο ολες τις εταιρεις?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/12/2012 - 00:04

http://mybill.skroutz.gr

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 03/12/2012 - 00:23

Πάντως ο χρειαζούμενος όγκος δεδομένων είναι από πολλούς παρεξηγημένος. Από το 2009-10 άκουγα διάφορα του στυλ ότι "με 60 MBs το μήνα ούτε τα email σου δε βλέπεις" και ότι θέλεις 500+ MBs για "απλή χρήση". Τρίχες! Απλή χρήση, ίσως να εννοούσαν αυτοί λιώσιμο στο YouTube; Πάντα, με 60-120 MBs το μήνα και Facebook έμπαινα, και τα email μου έβλεπα, και Skype / MSN όποτε χρειαζόμουν, και surfing όποτε ήθελα να δω κάτι στο δρόμο.

Ακόμα και τώρα, που λόγω της «φοιτητικής» προσφοράς του What's Up έχω κατ' ελάχιστο 600 MBs το μήνα, δε χαλάω πάνω από 200-300 MBs. Και με τι χρήση; Το Facebook Messenger μόνιμα συνδεδεμένο και μιλάω με άπειρους όλη μέρα, το ίδιο και το Gmail.app, ενώ πλέον μπαίνω και YouTube από το κινητό, που παλαιότερα δε το συνήθιζα!

Πιο πολλή χρήση από αυτή δε μπορώ να κάνω... θα πρέπει να φορτίζω 2 φορές την ημέρα. Τώρα κάθε βράδυ πέφτω για ύπνο με ~10% μπαταρία με τη χρήση που κάνω.

#18   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 15/01/2013 - 22:05

Πάντως ο χρειαζούμενος όγκος δεδομένων είναι από πολλούς παρεξηγημένος. Από το 2009-10 άκουγα διάφορα του στυλ ότι "με 60 MBs το μήνα ούτε τα email σου δε βλέπεις" και ότι θέλεις 500+ MBs για "απλή χρήση". Τρίχες! Απλή χρήση, ίσως να εννοούσαν αυτοί λιώσιμο στο YouTube; Πάντα, με 60-120 MBs το μήνα και Facebook έμπαινα, και τα email μου έβλεπα, και Skype / MSN όποτε χρειαζόμουν, και surfing όποτε ήθελα να δω κάτι στο δρόμο.

Ακόμα και τώρα, που λόγω της «φοιτητικής» προσφοράς του What's Up έχω κατ' ελάχιστο 600 MBs το μήνα, δε χαλάω πάνω από 200-300 MBs. Και με τι χρήση; Το Facebook Messenger μόνιμα συνδεδεμένο και μιλάω με άπειρους όλη μέρα, το ίδιο και το Gmail.app, ενώ πλέον μπαίνω και YouTube από το κινητό, που παλαιότερα δε το συνήθιζα!

Πιο πολλή χρήση από αυτή δε μπορώ να κάνω... θα πρέπει να φορτίζω 2 φορές την ημέρα. Τώρα κάθε βράδυ πέφτω για ύπνο με ~10% μπαταρία με τη χρήση που κάνω.

Kι εγώ whats up φοιτητικό έχω, αλλά νομίζω η βόντα κάνει καλύτερη προσφορά για φοιτητές

#19   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/01/2013 - 00:51

Κατ´αρχήν, αυτό το -αι στο πιστεύεται βγάζει μάτι... Ελεος ρε μοντς, μπορεί κάποιος να το διορθώσει...
Κατά δεύτερον, υπάρχουν προγράμματα για όλες τις ανάγκες. Αλλες ανάγκες έχει ένας ελεύθερος επαγγελματίας, άλλες ένας φοιτητής, αλλές ένα παιδάκι λυκείου... Οπότε μάλλον το καλύτερο πρόγραμμα είναι αυτό που εξυπηρετεί τις ανάγκες του καθενός καλύτερα...

#20   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 16/01/2013 - 23:07

Το δικό μου wind . 11 ευρώ κινητό 250 λεπτά σε όλα τα δίκτυα και 100 mb . Σε συνδυασμό σταθερό απεριόριστες αστικά καυ υπέρ Internet . Και 60 λεπτά σε κινητά με 33 ευρώ ..
Σύνολο όλα 44 ευρώ




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες