Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

F2G μιλάς σχεδόν τσάμπα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
95 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2013 - 12:43

παιδια μια απορια αν ξερει κανεις.Υπαρχει περιπτωση να αφησει τις προσφορες αυτες η wind να τρεξουν ολο το 2013?? τα 300 λεπτα που δινει η κοσμοκαρτα ισχυουν μεχρι τελη ιανουαριου. μετα τελος η προσφορα. στο σιτε της wind δεν ειδα ημερομηνια ληξης της προσφορας. ειμαι κ εγω στο τσακ να αλλαξω καρτα αλλα το μονο που με φρεναρει,ειναι η αλλαγη του αριθμου. Αν βεβαια συνεχισει η wind ετσι δε νομιζω να κατσω στην κοσμοτε


Γιατί να μην της αφήσει; Αν παρατηρήσεις την πορεία της καρτοκινητής θα καταλάβεις ότι οι προσφορές της πάνε από το καλό στο καλύτερο.. Αρά ακόμη και αν αλλάξουν μπορεί να είναι προς τα κάτω! :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/01/2013 - 14:09

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα! Νομίζω η wind τουλάχιστον το έχει πάρει το μήνυμα και βγάζει συμφέρουσες προσφορές...και επειδή ακολουθούν και οι άλλοι, το λογικό είναι να τις συνεχίζει... ;)

#48   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2013 - 22:16

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα! Νομίζω η wind τουλάχιστον το έχει πάρει το μήνυμα και βγάζει συμφέρουσες προσφορές...και επειδή ακολουθούν και οι άλλοι, το λογικό είναι να τις συνεχίζει... ;)


Τώρα το ακολουθούν οι άλλοι είναι κάπως σχετικό με την έννοια ότι ακόμη και έτσι η Wind δίνει καλύτερες τιμές. Και άσε τους άλλους δύο να πιστεύουν ότι εν μέσω κρίσης θα διατηρήσουν την πελατεία τους...

#49   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/01/2013 - 10:17

Τώρα το ακολουθούν οι άλλοι είναι κάπως σχετικό με την έννοια ότι ακόμη και έτσι η Wind δίνει καλύτερες τιμές. Και άσε τους άλλους δύο να πιστεύουν ότι εν μέσω κρίσης θα διατηρήσουν την πελατεία τους...


Εκτός από τις καλύτερες τιμές, έχει πληθώρα πακέτων που μπορεί να τα ενεργοποιήσεις από το wind.com.gr αρκετά φθηνά, όπως για παράδειγμα 200 λεπτά ομιλίας ακόμη με 5 ευρώ !

#50   segakias

segakias

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Twitter:@TheGlove1984
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/01/2013 - 19:37

Καλησπέρα και καλή χρονια,να σας ρωωτησω επειδη και γω σκεφτομαι να παω σε Wind αμα βαζεις 10ευρώ στη κάρτα πόσα ευρώ ακριβώς σου μένουν?Ρωταω γιατι εχω χρονια συνδεση και δεν εχω επαφη με τις καρτες απλα λογω οικονομικων σκεφτομαι να τη κλεισω τη συνδεση

#51   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/01/2013 - 14:41

Καλησπέρα και καλή χρονια,να σας ρωωτησω επειδη και γω σκεφτομαι να παω σε Wind αμα βαζεις 10ευρώ στη κάρτα πόσα ευρώ ακριβώς σου μένουν?Ρωταω γιατι εχω χρονια συνδεση και δεν εχω επαφη με τις καρτες απλα λογω οικονομικων σκεφτομαι να τη κλεισω τη συνδεση


Στην ίδια φάση είναι πολύς κόσμος, και πραγματικά το F2G συμφέρει πολύ...Με 10 ευρώ σου μένουν μετά τους φόρους 8,96 ευρώ τα οποία χρησιμοποιέις για έξτρα πακέτα πχ 500 Mb με 5 ευρώ...

#52   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/01/2013 - 16:39

Στην ίδια φάση είναι πολύς κόσμος, και πραγματικά το F2G συμφέρει πολύ...Με 10 ευρώ σου μένουν μετά τους φόρους 8,96 ευρώ τα οποία χρησιμοποιέις για έξτρα πακέτα πχ 500 Mb με 5 ευρώ...

Είναι 1GB πλέον η συγκεκριμένη προσφορά με το ίντερνετ με 5 ευρώ..
Το λέω και για να ενημερωθούν τα παιδιά που το χρησιμοποιούν, 500MB η προσφορά και αν το ενεργοποιήσεις από το site του F2G σου χαρίζει 500MB επιπλέον (παλιότερα σου χάριζε 100MB)

#53   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/01/2013 - 23:56

Πιστευω με μια καρτουλα f2go των 10€ και συντηρητικη χρηση του κινητου ως προς την ομιλια, την βγαζει καποιος πολυ καλα. Η wind σκεφτηκε πολυ καλα μεχρι στιγμης. Ελπιζω να μην αλλαξουν τπτ. Το μονο αρνητικο με την καρτα ειναι οτι ελαχιστη χρεωση εχει τριλεπτο.

#54   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2013 - 00:27

Πιστευω με μια καρτουλα f2go των 10€ και συντηρητικη χρηση του κινητου ως προς την ομιλια, την βγαζει καποιος πολυ καλα. Η wind σκεφτηκε πολυ καλα μεχρι στιγμης. Ελπιζω να μην αλλαξουν τπτ. Το μονο αρνητικο με την καρτα ειναι οτι ελαχιστη χρεωση εχει τριλεπτο.


Ναι, αλλά αυτό με το τρίλεπτο ισχύει για όλους τους παρόχους. Όπως σωστά ανέφερες, αν ελέγχεις τη χρήση, μπορείς εύκολα να περάσεις το μήνα με ελάχιστα χρήματα - η προσφορά δεν παίζεται πραγματικά!

#55   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/01/2013 - 14:33

Ναι, αλλά αυτό με το τρίλεπτο ισχύει για όλους τους παρόχους. Όπως σωστά ανέφερες, αν ελέγχεις τη χρήση, μπορείς εύκολα να περάσεις το μήνα με ελάχιστα χρήματα - η προσφορά δεν παίζεται πραγματικά!


Συμφωνώ και επαυξάνω! :) Λες τώρα που και οι άλλοι έβγαλαν παρόμοια (νταξ' οχι και τοσο καλα) καρτοκινητά η Wind να δώσει παραπάνω?

#56   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 15/01/2013 - 15:00

Συμφωνώ και επαυξάνω! :) Λες τώρα που και οι άλλοι έβγαλαν παρόμοια (νταξ' οχι και τοσο καλα) καρτοκινητά η Wind να δώσει παραπάνω?


Τι παραπάνω να δώσει δλδ;
Με ανανέωση απο 20€ δώρο iPhone 4s;;;
Χαχαχα!

#57   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 15/01/2013 - 15:20

Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα παιδιά :)
Το μόνο που θέλουμε είναι απλά αυτές οι πολύ καλές προσφορές να συνεχίσουν για αρκετό διάστημα ακόμα να υπάρχουν..

#58   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2013 - 14:55

Τι παραπάνω να δώσει δλδ;
Με ανανέωση απο 20€ δώρο iPhone 4s;;;
Χαχαχα!


καλα θα ήταν ε? εστω 3gs :P Σοβαρά τώρα, όντως το θέμα είναι να συνεχίσουν οι προσφορές και προσωπικά θα ήθελα να κάνουν κάτι καλύτερο και με τα sms...

#59   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/01/2013 - 16:59

Εγώ πιστεύω θα συνεχίσει η προσφορά σε όλο το 2013 γιατί τα τέλη τερματισμού κλήσεων μειώθηκαν και γενικά επικρατεί μία λαϊκή απαίτηση (σαν Μαρξίστρια/Λενινίστρια γράφω, αλλά τέλος πάντων) για τέτοιου είδους λύσεις, οπότε στάνταρ θα κρατήσει. Ξέρω πολύ κόσμο που έχει πάει στο f2g και έχει γίνει και πολύ καλή διαφήμιση! Τώρα κατά πόσο οι άλλες δύο εταιρείες θα παραμείνουν ανταγωνιστικές, δεν το γνωρίζω...

#60   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/01/2013 - 15:42

για να δουμε τι θα παίξει λοιπον...εν αναμονή των νεων προσφορών...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες