Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

F2G μιλάς σχεδόν τσάμπα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
95 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/01/2013 - 23:45

Σκέφτομαι από συμβόλαιο voda να πάω σε F2G.Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει πρόβλημα με το σημα

ακομα δεν εχεις αλλαξει?
σχεδον 2 μηνες το εχω εγω και σκεφτομαι τα λεφτα που εδινα καθε μηνα στην vodafone(50 ευρω)!
οσο για το σημα κανενα μα κανενα προβλημα!οπου και αν πηγα!πρεπει να σρταματησει αυτη η φημη(δεν ξερω τι επαιζε παλαιοτερα,λες και με τις αλλες δυο ειναι αριστα τα πραγματα!αλλα ακομα και αν καπου δεν πιανει καλα το 3g για να μπαινεις γρηγορα στο ιντερνετ νομιζω η μειωση του κοστους ειναι σαφως σημαντικοτερη!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 28/01/2013 - 23:46

Ναι αλλα δεν θα ζησετε την εμπειρια 4G με τη wind :P

#78   SkyNet

SkyNet

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/01/2013 - 13:54

Σας αφήνουμε να τη ζήσετε εσείς πρώτα :-)

#79   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/01/2013 - 14:02

Καλά καλά εδώ δεν ζούμε την εμπειρία 3G βρε παιδιά θέλουμε και 4G.. :P

#80   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2013 - 18:39

Νομίζω δεν παίζει θέμα με το σήμα γενικότερα. Όλα είναι συκοφαντίες και δολοπλοκίες εις βάρος της Wind γιατί τους τη βγήκε απ' τ' αριστερά και έχει κλέψει όλους τους καρτοκινητάδες.

#81   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 30/01/2013 - 16:04

ακομα δεν εχεις αλλαξει?
σχεδον 2 μηνες το εχω εγω και σκεφτομαι τα λεφτα που εδινα καθε μηνα στην vodafone(50 ευρω)!
οσο για το σημα κανενα μα κανενα προβλημα!οπου και αν πηγα!πρεπει να σρταματησει αυτη η φημη(δεν ξερω τι επαιζε παλαιοτερα,λες και με τις αλλες δυο ειναι αριστα τα πραγματα!αλλα ακομα και αν καπου δεν πιανει καλα το 3g για να μπαινεις γρηγορα στο ιντερνετ νομιζω η μειωση του κοστους ειναι σαφως σημαντικοτερη!


ε μα ναι!!! η οικονομιά που κάνεις είναι απίστευτη! :)

#82   gfilippas

gfilippas

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@Charlesfrise
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/01/2013 - 17:24

Μπορει καποιος να μου πει πως αγοραζουμε online πακετα.Προσπαθω να παρω to unlimited surf για 500μβ+500μβ online δωρο αλλα δεν προχωρα σε αγορα

#83   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/01/2013 - 19:13

Μπορει καποιος να μου πει πως αγοραζουμε online πακετα.Προσπαθω να παρω to unlimited surf για 500μβ+500μβ online δωρο αλλα δεν προχωρα σε αγορα

Από το site του F2G έτσι; Αν έχεις μέσα υπόλοιπο (5 ευρώ για το συγκεκριμένο) τότε τικάρεις το πακέτο που θες και ακριβώς από κάτω δεξιά πατάς το αγορά πακέτου.

Τελευταία επεξεργασία από: spiros23, 31/01/2013 - 19:14


#84   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/02/2013 - 08:07

Σας αφήνουμε να τη ζήσετε εσείς πρώτα :-)


Χαχαχαχα! Ας είμαστε ρεαλιστές. Μια καλή σύνδεση 3G είναι αυτή που μετράει σήμερα. Και αν υπάρχουν σωστές χρεώσεις, τότε ακόμη καλύτερα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι με τη Wind -και μετά τις αλλαγές που έγιναν προς το καλύτερο στο τεχνικό κομμάτι του δικτύου της- προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος μιας και έχω κάλυψη παντού και πληρώνω πολύ λιγότερα σε σχέση με τη Voda που ήμουν προηγουμένως. Το 4G για την ώρα υπάρχει μόνο για τις τεχνικές marketing ;)

Τελευταία επεξεργασία από: Atom, 05/02/2013 - 08:08


#85   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/02/2013 - 17:10

Χαχαχαχα! Ας είμαστε ρεαλιστές. Μια καλή σύνδεση 3G είναι αυτή που μετράει σήμερα. Και αν υπάρχουν σωστές χρεώσεις, τότε ακόμη καλύτερα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι με τη Wind -και μετά τις αλλαγές που έγιναν προς το καλύτερο στο τεχνικό κομμάτι του δικτύου της- προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος μιας και έχω κάλυψη παντού και πληρώνω πολύ λιγότερα σε σχέση με τη Voda που ήμουν προηγουμένως. Το 4G για την ώρα υπάρχει μόνο για τις τεχνικές marketing ;)


Να σου πω, με καλό 3G και σωστές χρεώσεις, όπως του F2G, μια χαρά είμαι...Τι να το κάνεις πια το 4G στο κινητό; Έχει όντως τόση διαφορά από πλευράς χρηστικότητας, αναρωτιέμαι...

#86   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/02/2013 - 13:15

Εγώ λέω να βγει το 5G να τελειώνουμε με όλη αυτή την παραφιλολογία με τα σήματα και με τα G και που πιάνει και αν πιάνει κλπ γιατί απ' ότι φαίνεται είναι όλα βλακείες και υπερβολές

#87   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 07/02/2013 - 13:23

Κοίτα, το 4G δεν ξέρω τι λέει από ταχύτητα (και ούτε πρόκειται μάλλον να μάθω)..
Αλλά το 3G και ειδικά για εμάς στην επαρχία που για να πιάσει πρέπει να κάνεις καμιά προσευχή πρώτα, έχει μεγάλη σημασία και δεν είναι καθόλου υπερβολή :)

#88   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2013 - 23:53

Κοίτα, το 4G δεν ξέρω τι λέει από ταχύτητα (και ούτε πρόκειται μάλλον να μάθω)..
Αλλά το 3G και ειδικά για εμάς στην επαρχία που για να πιάσει πρέπει να κάνεις καμιά προσευχή πρώτα, έχει μεγάλη σημασία και δεν είναι καθόλου υπερβολή :)


Δεν ξέρω σε ποια περιοχή αναφέρεσαι. Αλλά επειδή τυγχάνει να κάνω εκδρομές εκτός Αθηνών, σε πολλά σημεία έχω παρατηρήσει βελτίωση σε σχέση με παλιότερα. Καλά για την Αθήνα δεν τίθεται θέμα. Οι ταχύτητες που πιάνει πλέον η Wind δεν είναι απλά καλύτερες σε σχέση με το παρελθόν, αλλά και σε σχέση με τους άλλους δυο είναι η μέρα με τη νύχτα.

#89   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/02/2013 - 01:25

Δεν ξέρω σε ποια περιοχή αναφέρεσαι. Αλλά επειδή τυγχάνει να κάνω εκδρομές εκτός Αθηνών, σε πολλά σημεία έχω παρατηρήσει βελτίωση σε σχέση με παλιότερα. Καλά για την Αθήνα δεν τίθεται θέμα. Οι ταχύτητες που πιάνει πλέον η Wind δεν είναι απλά καλύτερες σε σχέση με το παρελθόν, αλλά και σε σχέση με τους άλλους δυο είναι η μέρα με τη νύχτα.

Επιβεβαιώνω, και σε χαλκίδα πλέον τρομερή διαφορά

#90   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/02/2013 - 02:08

Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα με δώρο 100 λεπτά ομιλίας προς όλους! Έχει έρθει σε κανέναν άλλον ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες