Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρόβλημα μετα το blackra1n


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
30 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 28/11/2009 - 11:33

Προφανώς κάνετε λάθος την διαδικασία. Καλό είναι να κάνετε ένα καλό διάβασμα τους οδηγούς που παρέχουμε πριν ξεκινήσετε οποιαδήποτε διαδικασία ! Στην συνέχεια αν πραγματικά έχετε προβλημα, το δηλώνετε σε στην ενότητα αυτή ή στην : "Ερωτήσεις & Απαντήσεις στα προβλήματα Χρηστών".
Στην αναφορά σας εκτός απο το πρόβλημα να αναφέρετε και τα εξής:

Μοντέλο κινητου
Εκδοση Itunes
Αν έχετε Mac ή PC(Και τι εκδοση στα win)
Τι κινήσεις ακολουθήσατε και από ποιο Post
Πως ακριβώς αντιδρα το κινητό
Τελός αν είναι δυνατόν κάποιες φωτογραφίες

Ετσι η απάντηση που θα σας δίνουν τα μέλη του φορουμ θα είναι συγκεκριμένη,άμεση και αποτελεσματική!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 28/11/2009 - 12:19

ρε παιδια και με το συμπαθιο κιολας...οποιος ειναι νεος χρηστης iPhone ή του παρουσιαζεται καποιο σφαλμα και δεν ξερει πως να το αντιμετωπισει ας κανει πρωτα μια αναζητηση να δει αν εχει παρουσιαστει και σε καποιον αλλο χρηστη το ιδιο ή παρομοιο με το δικο του προβλημα...εξαλλου αυτη ειναι η εννοια του foroym..να βλεπεις αν υπαρχει αλλος με τον ιδιο προβλημα..παρατηρω καθε μερα ανοιγουν topics που πραγματικα εχουν 10000000000ειπωθει...εννοειται πως δεν απευθυνομαι σε καποιον..γενικα μιλαω...

#18   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 28/11/2009 - 15:02

ρε παιδια και με το συμπαθιο κιολας...οποιος ειναι νεος χρηστης iPhone ή του παρουσιαζεται καποιο σφαλμα και δεν ξερει πως να το αντιμετωπισει ας κανει πρωτα μια αναζητηση να δει αν εχει παρουσιαστει και σε καποιον αλλο χρηστη το ιδιο ή παρομοιο με το δικο του προβλημα...εξαλλου αυτη ειναι η εννοια του foroym..να βλεπεις αν υπαρχει αλλος με τον ιδιο προβλημα..παρατηρω καθε μερα ανοιγουν topics που πραγματικα εχουν 10000000000ειπωθει...εννοειται πως δεν απευθυνομαι σε καποιον..γενικα μιλαω...


Κοίτα, και αυτό ακόμα είναι περιττό, το μόνο που χρειάζεται είναι μια απλή αναζήτηση στο google, η οποία θα βγάλει τουλάχιστον 200 σελίδες με αποτελέσματα...

#19   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 29/11/2009 - 12:13

Κοίτα, και αυτό ακόμα είναι περιττό, το μόνο που χρειάζεται είναι μια απλή αναζήτηση στο google, η οποία θα βγάλει τουλάχιστον 200 σελίδες με αποτελέσματα...


φιλε μου δικιο εχεις...απλα αφου καναμε τον κοπο να γραφτουμε στο foroum ας κανουμε αναζητηση εδω...

#20   alexoudis

alexoudis

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2009 - 18:04

φιλε μου δικιο εχεις...απλα αφου καναμε τον κοπο να γραφτουμε στο foroum ας κανουμε αναζητηση εδω...

ΝΑΙ ρε παιδες αλλα ότι και να έχω ψάξει και να έχω βρει πάλι το ίδιο πρόβλημα παρουζιάζει !!

#21   alexoudis

alexoudis

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2009 - 19:23

τελικα το εχει κανει κανενασ να δουλέψει με version 3.1.2 η οχι?

#22   leopayne

leopayne

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 22:32

λοιπον!!!δεν εχετε εξηγησει ενα πραγμα!μαλλον!!πρεπει να εχει συνδεση το κινητο με wi fi η με internet δικτιου (wind,cosmote,vodafone) διοτι εγω το δικο μου το 3gs το εχω παρει σαν συσκευη και οχι με συνδεση!(οταν παταω το blackrain μεσα στο κινητο μου ζηταει συνδεση)μπορω χωρις συνδεση?

#23   aris2009

aris2009

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2009 - 17:45

Ενα γνωστο μαγαζι για modifications iPhone μου ειπε χθες, οτι στα περισσοτερα iPhones αγορασμενα τις τελευταιες τρεις εβδομαδες, δεν γινεται jailbreak και οτι αναμενουν καινουργιο version. Μπορει αυτο να ειναι το προβλημα?

#24   Cost

Cost

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2009 - 23:31

Ενα γνωστο μαγαζι για modifications iPhone μου ειπε χθες, οτι στα περισσοτερα iPhones αγορασμενα τις τελευταιες τρεις εβδομαδες, δεν γινεται jailbreak και οτι αναμενουν καινουργιο version. Μπορει αυτο να ειναι το προβλημα?

Τα εχω δοκιμασει ολλα, το iphone 3gs που εχω το πηρα πριν 5μερεσ και δεν ανοιγει χωρις blackra1n ..- μου βγαζει την βλακεια για τα i-Tunes USB Connect στο start up, και το εχω κανει χιλιες φορες αυτο, τπτ , τωρα το εχω κανει restore απο iTunes και περιμενω new version για jb απο geo ... μακαρι να κανει κατι, μακαρι να λεμε..@!!!! Αλλιως κλαφτα χαραλαμπε ..!!!!!

#25   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2009 - 00:49

όταν σου βγάζει "την βλακεια για τα i-Tunes USB Connect στο start up" συνδέεις το iphone μέσω USB με το PC για να κάνεις activate?

#26   antonisvolos

antonisvolos

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/12/2009 - 17:23

και το δικο μου κιν στα ιδια ειναι...αλλα το blackrain μου λεει waiting for device,,,,ti kanw?

#27   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/12/2009 - 00:36

φιλε θαναση ποση ωρα παιρνει το restore διοτι σαν να εχει κολλησει και να μην κανει κατι?

#28   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/12/2009 - 00:38

Δεν αργει πολυ αλλα δεν χρειαζεται να το κανεις restore.Δες εδω τι σου εχω γραψει: Iphone 3gs restore!help

ezgif_com_crop_2.gif


#29   TIGI

TIGI

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/12/2009 - 01:38

φιλε θαναση θα μπορουσες να με βοηθησεις? προσπαθησα να κανω restore και αργουσε μετα διαβασα αυτο που μου ειπες και ξανα εκανα jb αλλα εχει μεινει η εικονα του geohot στην οθονη του κινητου μου. τι προτεινεις?

#30   viola13

viola13

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2009 - 02:14

Καλησπέρα παιδιά.. Μόλις χτες πέρασα την 3.1.2 στο τηλεφωνο (3g) και παρατήρησα κάτι πολύ ευχάριστο σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση (που ήταν πάλι σπασμένη).. Η μπαταρία του τηλεφώνου κρατάει πολύ πολύ πολύ περισσότερο.. Υπάρχει περίπτωση να είχα κάποια εφαρμογή πριν που ετρεχε στο backround? Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι παρόμοιο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες