Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μεγαλα Bet sites εγκαταλειπουν την χωρα μας Why?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
196 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:34

εγω ειμαι στην betfair και κατέβασα την εφαρμογή στο κινητό, καλή και σοβαρή εταιρεία φαίνεται..και η εφαρμογή μια χαρά αν και μπερδεύεσαι στην αρχή..πάντως ακομα να κατανοήσω πως υπολογίζεις το κέρδος οταν στοιχηματίζεις 'κατα' στο ανταλλακτήριο :P

Τελευταία επεξεργασία από: billthes, 03/10/2012 - 15:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   argyDis

argyDis

    iPH User

  • 194 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:37

Betfair εγω ψιλομπερδευομουν.Καλυτερα να σου πει καποιος αλλος για αυτη.

Η bet365 απο οσο θυμαμαι εχει και αυτη bonus εγγραφης.Εφαρμογη δεν εχει.Μπαινεις απο safari.

H bet365 εφτιαξε καινουρια εφαρμογη προχθες. Προσεχε με τα μπονους γιατι ειναι περιεργα. πχ για 10 ευρω καταθεση παιρνεις 10 ευρω μπονους αλλα για να κανεις αναληψη πρεπει να πονταρει συνολικα 4 φορες το αθροισμα μπονους + καταθεσης. δηλαδη 80 ευρω..

#18   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:38

H bet365 εφτιαξε καινουρια εφαρμογη προχθες. Προσεχε με τα μπονους γιατι ειναι περιεργα. πχ για 10 ευρω καταθεση παιρνεις 10 ευρω μπονους αλλα για να κανεις αναληψη πρεπει να πονταρει συνολικα 4 φορες το αθροισμα μπονους + καταθεσης. δηλαδη 80 ευρω..


Οι περισσοτερες εταιρειες ετσι κανουν.Πρεπει να παιξεις το ποσο 3 η 4 φορες για να μπορεσεις να τα κανεις αναληψη.

#19   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:44

Betfair μακράν φιλαρακι από όλες τις απόψεις και το cash out δεν παιζεται

Εδώ ο μεγαλύτερος τζογκαδορος στο στοίχημα .!

1ον: καλύτερη εταιρία είναι μόνο η bet365
Γιατί.; Γιατί έχει όλα τα ματς online που οι άλλες δεν τις έχουν . Βλέπεις πολλά ματς ονλινε στο iPhone-iPad σου.
Δίνεις 100€ περνεις συν 100€
Δηλαδή 200€ στο λογαριασμό σου όμως με προϋποθέσεις 200χ 3 = 600€ να κανείς τζίρο και ύστερα μπορείς να κανείς ανάληψη .
Εάν δεν θέλεις το μπόνους κανονικά χωρίς υποχρεώσεις .


2ον: Συμβουλή : ένα μόνο είναι σίγουρο όπως 1+1= 2 μαθηματικά δεν βγαίνεις κερδισμένος .
Μόνο αν είσαι κολοφαρδος και τα πάρεις .. Αν όμως συνεχίσεις θα τα ξανά χάσεις .

ποιος σου τα είπε αυτά ρε φιλαρακι από το μυαλό σου τα βγαζεις?

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 03/10/2012 - 15:42


#20   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:50

Παιδιά λέω να αρχίσω λιγο στοίχημα σε κάποια εταιρία.Θελω μια που να είναι καλη και για κινητο,να έχει ένα ωραίο περιβάλλον για να παίζω και φυσικά να δίνεις και καλές προσφορές. Μου είπε ένας φίλος ότι στην bwin υπάρχει μια προσφορά που με 15 ευρώ έχεις 65.ξερει κανεις άμα έχει καλές αποδόσεις αυτη η εταιρία..ακομα έχει κανεις να προτυνει κάτι άλλο;


Γεια χαρα,

Θα σου προτεινα να ξεκινησεις με μια Εταιρεια,η οποια δεν θα σε δυσκολεψει ουτε στο User Interface της ουτε κ στον Τροπο του παιχνιδιου σου!Καταρχας μακρια απο sportingbet κ BWIN!!Υπαρχουνε ειδη αρκετα εως πολυ πληθες αρνητικα σχολια για αυτς της Εταιρειες!!
Επισης δεν θα σου προτεινα την Betfair διοτι ειναι ανταλληκτηριο,κ οπως καταλαβαινω θελεις να ασχοληθεις με απλο στοιχηματισμο!
Οποτε σου προτεινω μια εκ των Expekt,Stoiximan(By far οι υψηλοτερες αποδοσεις),Unibet & BET 365 η οποια εχει αψογο Live Bet!
Οτι αλλο θες να ρωτησεις,εδω ειμαστε!

#21   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:55

Εδώ ο μεγαλύτερος τζογκαδορος στο στοίχημα .!

1ον: καλύτερη εταιρία είναι μόνο η bet365
Γιατί.; Γιατί έχει όλα τα ματς online που οι άλλες δεν τις έχουν . Βλέπεις πολλά ματς ονλινε στο iPhone-iPad σου.
Δίνεις 100€ περνεις συν 100€
Δηλαδή 200€ στο λογαριασμό σου όμως με προϋποθέσεις 200χ 3 = 600€ να κανείς τζίρο και ύστερα μπορείς να κανείς ανάληψη .
Εάν δεν θέλεις το μπόνους κανονικά χωρίς υποχρεώσεις .


2ον: Συμβουλή : ένα μόνο είναι σίγουρο όπως 1+1= 2 μαθηματικά δεν βγαίνεις κερδισμένος .
Μόνο αν είσαι κολοφαρδος και τα πάρεις .. Αν όμως συνεχίσεις θα τα ξανά χάσεις .

bet365 με κλειστα ματια,τις εχω γυρισει ολες...betfair θα χασεις λεφτα απο τα μπερδεμα πουχει και την προμηθεια που παιρνει.καλες αποδοσεις εχει και η expekt.
εδω και 1 χρονο παιζω ΜΟΝΟ live και μονο στην bet365 και ειμαι κερδισμενος,αν ξες να παιζεις και εχεις μυαλο και αυτοσυγρατηση μπορεις να βγαζεις 200 τον μηνα καθαρα.οποιος δεν πιστευει του δειχνω το ιστορικο μου.
ενα 99% live.

#22   anton

anton

    iPH Enthousiast

  • 445 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 15:56

bet365 bwin interwetten unibet sportingbet λεφτα να εχεισκαι υπαρχουνε πολλεσ αλλα προσοχη μεγαλη φιλε μου

#23   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 03/10/2012 - 16:12

Betfair μακράν φιλαρακι από όλες τις απόψεις και το cash out δεν παιζεταιποιος σου τα είπε αυτά ρε φιλαρακι από το μυαλό σου τα βγαζεις?

Οχι από το μυαλό μου.!! Η εμπειρία και όλα αυτά που βλέπω τριγύρω ..!! Εσύ τι λες δηλαδή .; Το παιχνίδι είναι για να κερδίσουμε εμείς οι αυτοί .; Πόσο έχεις βγάλει εσύ δηλαδή .;; Πιανεις στο στοίχημα για να πληρώσεις το αμάξι σου .; Να πληρώσεις τα δάνεια .; Η μήπως για να περνάς τα μήνηαια σου έξοδα .!! Δεν νομίζω..!!
Και η bet fair δεν νομίζω ..! Εχει χαμηλές αποδόσεις σου κρατάει φόρο .. Και δεν βλέπεις online games στο iPad . Με την bet365 βλέπεις όπως Barcelona στο iPhone - iPad online που άλλοι πληρώνουν νοβα για να τα δουν .

Υ'Γ Δεν σε πάω κόντρα ..!! Αυτή είναι η πραγματικότητα για τα τυχερά παιχνίδια γενικά ..!!
Αν είσαι τόσο καλός και τους τα περνεις μπράβο σου ..!! Δώσε και σε μας κανά ματς να πονταρουμε .!!

#24   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 03/10/2012 - 16:22

bet365 με κλειστα ματια,τις εχω γυρισει ολες...betfair θα χασεις λεφτα απο τα μπερδεμα πουχει και την προμηθεια που παιρνει.καλες αποδοσεις εχει και η expekt.
εδω και 1 χρονο παιζω ΜΟΝΟ live και μονο στην bet365 και ειμαι κερδισμενος,αν ξες να παιζεις και εχεις μυαλο και αυτοσυγρατηση μπορεις να βγαζεις 200 τον μηνα καθαρα.οποιος δεν πιστευει του δειχνω το ιστορικο μου.
ενα 99% live.


Φίλε μου ίσως να είσαι σωστός και εγώ το έχω ψάξει πολύ και μάλιστα το live σου σώζει τα λεφτά αν δεν κερδίσεις τουλάχιστον πονταρεις να πάρεις τα δικά σου .!!! Αλλά δεν παίζουν όλοι το ίδιο δεν κάνουν όλοι τις ίδιες επιλογές ..!
Αλλά χάνεις πολλά όπως απλά πράγματα όλοι την ώρα στο στοίχημα. Η κοπέλα πχ σου ζητάει να βγεις και σύ δεν μπορείς έχεις λαιβ στοίχημα χαχαχαχα ... Πιο να παίξεις πιο να αφήσεις . Σωστά .;; Εμένα μ έχει τύχη . :)


Όποιος είναι καλός και έχει έμπνευση λέω να φτιάξουμε ένα τοπικ καθαρά για στοίχημα . :) να μοιράσουμε απόψεις και χρήματα που έτσι κι αλλιώς δεν είναι απο τη τσέπη μας


#25   konion2010

konion2010

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2012 - 17:46

Όποιος είναι καλός και έχει έμπνευση λέω να φτιάξουμε ένα τοπικ καθαρά για στοίχημα . :) να μοιράσουμε απόψεις και χρήματα που έτσι κι αλλιώς δεν είναι απο τη τσέπη μας



Ευχαριστώ πολυ παιδια..όσο για αυτο που λες..εγω είμαι μέσα άμα θέλετε και εφόσον έχετε τόσο καλές αποδόσεις και βγάζετε λεφτά να μας δώσετε κάτι και σε μας,έτσι και αλλιώς όπως γράφεις δεν είναι απο την τσέπη σας !

#26   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 17:54

παιδια επαιζα πολλα χρονια ποδοσφαιρο,απο μικρος ασχολουμε με προπο και στοιχημα(συντηρητικος παιχτης) με νορμαλ ισοζυγιο και πολλες φορες γερα χτυπηματα τυπου (300€,600€).
Απο την εμπειρια μου προτεινω ΜΟΝΟ live στοιχηματα αρκει να τα βλεπω με ποσοστο 80% επιτυχιας,τα παρολι ειναι για τους ερασιτεχνες κατεμεμονο αποδεκτα και κυριως αυτα παιζω με μεσο ορο πονταρισμα 10€,επομενο γκολ ευκολο αν ξες λιγο μπαλα και βλεπεις ματς,ημιχρονο πολυ καλες αποδοσεις,επομενο γκολ με σουτ(ειδικα barcelona που ουτε κορνερ βαραει).
over 0.5 γκολ ημιχρονο.και οταν μια ομαδα περνει κοκκινη βαλτε την επομενη να σκοραρει πρωτη(80% βγαινει) οπως με την σπαρτακ-σελτικ που με πληρωσε.
μεσο ορο τζιρο κανω 2.000€ τον μηνα σε καλους μηνες με μεσο ορο κερδος 150-250€.επισυναπτω τον μηνα σεμπτεβριο.οποιος δεν πιστευει βαζω και τους επομενους.
πολλες φορες βαζω και 2,3,5,7 ναχω να ασχολουμε.

Και ο μηνας μαιος....μηνας γεματους τελικους και ευκαιριες....

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: dalas, 03/10/2012 - 17:54


#27   House1971

House1971

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 03/10/2012 - 18:36

Το στοίχημα δεν είναι για να περνάς την ώρα σου. Γραμματόσημα..............
Πάντως αν επιμένεις να περνάς την ώρα σου με κουμάρι καλύτερα στον
Ο.Π.Α.Π για να έχεις και προσωπική επαφή με τον πράκτορα αν και έχει τις
χειρότερες αποδόσεις στον κόσμο

παιδια επαιζα πολλα χρονια ποδοσφαιρο,απο μικρος ασχολουμε με προπο και στοιχημα(συντηρητικος παιχτης) με νορμαλ ισοζυγιο και πολλες φορες γερα χτυπηματα τυπου (300€,600€).
Απο την εμπειρια μου προτεινω ΜΟΝΟ live στοιχηματα αρκει να τα βλεπω με ποσοστο 80% επιτυχιας,τα παρολι ειναι για τους ερασιτεχνες κατεμεμονο αποδεκτα και κυριως αυτα παιζω με μεσο ορο πονταρισμα 10€,επομενο γκολ ευκολο αν ξες λιγο μπαλα και βλεπεις ματς,ημιχρονο πολυ καλες αποδοσεις,επομενο γκολ με σουτ(ειδικα barcelona που ουτε κορνερ βαραει).
over 0.5 γκολ ημιχρονο.και οταν μια ομαδα περνει κοκκινη βαλτε την επομενη να σκοραρει πρωτη(80% βγαινει) οπως με την σπαρτακ-σελτικ που με πληρωσε.
μεσο ορο τζιρο κανω 2.000€ τον μηνα σε καλους μηνες με μεσο ορο κερδος 150-250€.επισυναπτω τον μηνα σεμπτεβριο.οποιος δεν πιστευει βαζω και τους επομενους.
πολλες φορες βαζω και 2,3,5,7 ναχω να ασχολουμε.

Και ο μηνας μαιος....μηνας γεματους τελικους και ευκαιριες....

είσαι αρρωστάκι έτσι?χωρίς παρεξήγηση το λέω με την καλή έννοια

#28   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/10/2012 - 18:42

bet 365 και απο μένα
Η καλύτερη εταιρεία,τα παιδιά πιο πάνω αναλύσανε πολύ σωστά τους λόγους!
το live bet είναι απόλαυση!
Προσοχή, παίζουμε ΜΟΝΟ οτι μας περισσεύει !!

#29   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 03/10/2012 - 19:01

Φίλε μου ίσως να είσαι σωστός και εγώ το έχω ψάξει πολύ και μάλιστα το live σου σώζει τα λεφτά αν δεν κερδίσεις τουλάχιστον πονταρεις να πάρεις τα δικά σου .!!! Αλλά δεν παίζουν όλοι το ίδιο δεν κάνουν όλοι τις ίδιες επιλογές ..!
Αλλά χάνεις πολλά όπως απλά πράγματα όλοι την ώρα στο στοίχημα. Η κοπέλα πχ σου ζητάει να βγεις και σύ δεν μπορείς έχεις λαιβ στοίχημα χαχαχαχα ... Πιο να παίξεις πιο να αφήσεις . Σωστά .;; Εμένα μ έχει τύχη . :)


Όποιος είναι καλός και έχει έμπνευση λέω να φτιάξουμε ένα τοπικ καθαρά για στοίχημα . :) να μοιράσουμε απόψεις και χρήματα που έτσι κι αλλιώς δεν είναι απο τη τσέπη μας


Αντε μαζευτειτε παιδες,καποιος να ανοιξει ενα τοπικ για στοιχημα στο Μπλα Μπλα

#30   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 03/10/2012 - 19:08

bet 365 και απο εμενα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες