Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προβλημα με Iphone 5..!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 17:48

εχω το γνωστο πλεον προβλημα στο iphone 5 σειρα 41 με την οθονη του.το αγορασα πριν 2 βδομαδες απτον γερμανο και πανω αριστερα στην οθονη πατιεται κ μπαινει προς τα μεσα.πηγα στον γερμανο και μου ειπαν οτι καλυπτει 3 μερες μετα τη πωληση του.αν θελω να το στειλω Αθηνα να το δουν και να αποφασισουν απο την apple αν πρεπει να αντικατασταθει η να μου το φτιαξουν.μπορει να μου πει καποιος αν ειχε το ιδιο προβλημα τι εκανε η αν θα υπαρχει επιπλεον χρεωση?δεν ειναι πολυ σοβαρο αλλα καινουριο κινητο ειναι ελεος.περιμενω νεα σας ευχαριστω πολυ

Τελευταία επεξεργασία από: djstefan27, 04/12/2012 - 17:51


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/12/2012 - 17:54

Αυτο έλειπε να χρεωθείς κιόλας..

Απλά να ξέρεις πως αν αποφασίσεις να το στείλεις θα σου δώσουν ανακατασκευασμένο..

Κακώς το άφησες τόσο καιρό..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:00

μα δεν υπηρχε το προβλημα τωρα μου το εβγαλε.δεν ειναι κατι σοβαρο ουτε κουδουνιζει ουτε τιποτα αλλα..σπαστικο να πατιεται.δηλαδη ανακατακευασμενο αξιζει να το στειλω η να το κρατησω?τι μου προτεινεται γιατι διαβασα σε forum καποιοι το στειλαν και το 2ο εβγαλε προβλημα.(εμ iphone θελαμε)

#4   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:05

Aυτό θα το κρίνεις εσύ.. Αν σε ενοχλεί τόσο, στειλ'το.

Για το ανακατασκευασμένο στο 5 συγκεκριμένα, σίγουρος δε μπορείς να είσαι..

Μπορεί να σου έρθει ένα άψογο τηλ, μπορεί όμως να έχει και αυτο πρόβλημα και να χρειαστει να τρέχεις πάλι.. Ειδικά με Γερμανό, υπομονή να έχεις..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#5   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:08

ευχαριστω φιλε μου θα περιμενω μηπως απαντησει κανενας με το ιδιο προβλημα αν το αλλαξε και πηγαν ολα καλα και θα το στειλω κ γω λογικα θα παρει κανενα δεκαημερο.παντως με το wifi κτλ δουλευει κανονικα κ ουτε σημαδια ουτε γρατζουνιες.

#6   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:09

Εγώ πάλι λέω να το στείλεις πίσω... Αν ο τζόγος μεγαλώσει και γίνει ενοχλητικός και σου πουν ότι σου έπεσε ή δεν ξέρω κι εγώ τι; Να το πας άμεσα, τώρα αν είναι δυνατόν.

Αναρτημένη εικόνα


#7   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:41

εχει συμβει σε κανεναν το ιδιο απο σας;αν μεγάλωσε η χειροτερεψε ο τζογος?διοτι αν μου στειλουν ανακατακευασμενο σκεφτομαι δεν θα ηταν και οτι καλυτερο.ελλαδα ειμαστε.τι λετε?

#8   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:50

Να μη το αφήσεις.. Απο τη στιγμή που έχει πρόβλημα η συσκευή, αστοχία υλικού, να τη στείλεις όπως είναι πίσω.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#9   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:54

θα το στειλω.οσον αφορα αυτα που εχω μεσα πρεπει να τα σβησω επαφες μηνυματα κτλ?

#10   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/12/2012 - 18:56

Ναι να κάνεις backup στο iTunes τα παντα και restore+setup as new.Ούτως ή άλλως άλλο κινητό θα πάρεις..

Αναρτημένη εικόνα


#11   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 19:00

ευχαριστω πολυ αυριο πρωι το στελνω και θα σας πω νεα.

#12   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/12/2012 - 19:38

θα σου παρει γυρω στις 15 μερες φιλε...το πολυ 20...πας για ανακατασκευασμενο και για να ξερεις δεν παει στην Apple...δεν υπαρχει Apple στην Ελλαδα...σε μια εταιρια που λεγεται Arvato παει...επειδη και εγω το εχω στειλει με αλλο προβλημα αυτο που εχω να σε συμβουλεψω καλυτερα ειναι να παιδευτεις λιγο τωρα και να το στειλεις 2 και 3 φορες πισω μεχρι να παρεις ενα καλο παρα να κρατησεις ενα που εχει προβλημα...γνωμη μου παντα...

#13   djstefan27

djstefan27

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 20:05

θα σου παρει γυρω στις 15 μερες φιλε...το πολυ 20...πας για ανακατασκευασμενο και για να ξερεις δεν παει στην Apple...δεν υπαρχει Apple στην Ελλαδα...σε μια εταιρια που λεγεται Arvato παει...επειδη και εγω το εχω στειλει με αλλο προβλημα αυτο που εχω να σε συμβουλεψω καλυτερα ειναι να παιδευτεις λιγο τωρα και να το στειλεις 2 και 3 φορες πισω μεχρι να παρεις ενα καλο παρα να κρατησεις ενα που εχει προβλημα...γνωμη μου παντα...


επομενως ξεχναω τη περιπτωση να μου στειλουν καινουριο σωστα?το στειλα μολις τωρα.αλλα ρε παιδια ανακατασκευασμενο και να ναι τωρα φτιαγμενο πως γινεται?μηπως δεν εκανα καλα?τουλαχιστον στα αλλα θεματα ηταν κομπλε.το ειχε κανενας ιδιο προβλημα?ευχαριστω για τις απαντησεις σας




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες