Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iNotebook, μεταφέρετε ασύρματα χειρόγραφες σημειώσεις στο iPad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 07/12/2012 - 11:49

Αναρτημένη εικόνα


To iNotebook είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση για αυτούς που αρέσκονται στο να κρατάνε συχνά σημειώσεις αλλά δεν έχουν βολευτεί ιδιαίτερα με το iPad παρόλο που θα ήθελαν να το εκμεταλλευτούν περισσότερο. Το iNotebook μεταφέρει ασύρματα τις χειρόγραφες σημειώσεις σας στο iPad μέσω Bluetooth έτσι ώστε οτιδήποτε γράφετε στο χαρτί μεταφέρεται αυτόματα στο iPad σας.

Το iNotebook μπορεί να λειτουργήσει, επίσης, και 'offline' ακόμα και αν το iPad βρίσκεται εκτός εμβέλειας. Ο ειδικός αισθητήρας στη συσκευή μπορεί να αποθηκεύσει πάνω από 100 σελίδες σημειώσεων, τις οποίες μπορείτε να μεταφέρετε στο iPad όποτε εσείς θέλετε. To iNotebook υποστηρίζει μεταξύ άλλων και annotations, Airplay streaming, organization κτλπ.

Το iNotebook προσφέρεται στα $179.99 αλλά δυστυχώς προσωρινά μόνο στις ΗΠΑ. Όταν έχουμε νεότερα για τη διάθεσή του στην Ευρώπη θα υπάρξει κατάλληλη ενημέρωση.


Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tamis

tamis

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/12/2012 - 14:08

το βιβλίο είναι το ειδικό ή το στυλό? τι εννοω... οταν τελειώσουν οι σελίδες δίνουμε αλλα 179 δολλάρια για να πάρουμε και άλλο χώρο ή λειτουργεί και με ανταλλακτικα? πολύ καλή ιδέα ειδικά για φοιτιτές μεταπτυχιακών κτλ αν και ακριβή

#3   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/12/2012 - 14:13

το βιβλίο είναι το ειδικό ή το στυλό? τι εννοω... οταν τελειώσουν οι σελίδες δίνουμε αλλα 179 δολλάρια για να πάρουμε και άλλο χώρο ή λειτουργεί και με ανταλλακτικα? πολύ καλή ιδέα ειδικά για φοιτιτές μεταπτυχιακών κτλ αν και ακριβή

Το στυλό πρέπει να ναι η συσκευή, οπότε φαντάζομαι οπουδήποτε και να γράψεις το ίδιο θα είναι..
Όπως και να χει ακριβό είναι πάντως.

#4   tamis

tamis

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2012 - 03:13

Σπυρο23 βλεπω μια καμερα στο πανω μερος απο το χαρτι που δε το ειχα παρατηρησει ποιο πριν... μηπως αυτη βλεπει σαν σκανερ τι γραφεις και το μεταφερει? αν ναι δεν ειναι και τοσο ακριβο αξεσουαρ... αν δηλαδη δε χρειαζεται να δαπανησεις αλλο ποσο για να συνεχιζεις να το χρησιμοποιεις... υποψιν εγω εφυγα απο την μηλο εταιρια μιας και πουλησα και το iphone και τo ipad μου... αλλα αυτο εμενα θα μου ήταν πολυ χρησιμο στη δουλεια μου... :rolleyes:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες