Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Βοήθεια παρακαλώ - για σπάσιμο συμβολαίου wind ! Τα φώτα σας !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Kobayashi

Kobayashi

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2012 - 15:49

@ Darkme
@ afanoulis

Ευχαριστώ φίλοι μου για τις απόψεις σας, και για τις συμβουλές.

Το θέμα είναι να μην μένουμε "παθητικοί", και να διεκδικούμε το καλύτερο που μπορούμε, κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες.
ΕΜΕΙΣ είμαστε η wind, η voda, η cosmote, κλπ. Εμείς είμαστε η δύναμή τους !!
Και δεν θα πρέπει να μας μεταχειρίζονται σαν αναλώσιμα σκουπίδια (σα δε ντρέπονται),
ή , ακόμα χειρότερα, λες και είναι ... εισπρακτικές εταιρείες που διεκδικούν τα χρωστούμενα !!! (αν είναι δυνατόν !! και μάλιστα στο συγκεκριμένο δίκτυο, δεν έχω αφήσει ποτέ λογαριασμό απλήρωτο / και μιλάμε για βαρβάτους λογαριασμούς, 100άρια και 150άρια, όχι αστεία !!!).

Ναι, φίλε @Darkme, έχεις δίκιο, πήρα τότε 550 ευρώ, όντως, αλλά φαντάζεσαι πόσες καταναλώσεις 'έκανα και εγώ ο ίδιος.
Δεν μου χάρισαν τίποτα !! Και την τίμησα τη συμφωνία, 16 μηνες απο τους 18 συνολικά !! Και εξακολουθώ να την τιμώ,
αλλά όχι και να ξανα... πληρώσω το 1/3 της ςπιδότησης πίσω !!!!
Για πολύ .....Ουγκάντα μας έχουν περάσει,
και μιλάνε και για "κρίση".

Ευχαριστώ για όλα τα comment σου, τα διάβασα με προσοχή -:)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 10/12/2012 - 15:50

Μπες και κ.ανε άμεσα μια καταγγελ´ια στην ΕΕΤΤ όπως ακριβώς τα γράφεις παραπάνω.Να δεις που θα σου κανουν άμεσα την μεταφορά.σου μιλάω εκ πειρας.Όσον αφορά την απόσβεση φαίνεται το ποσοστό που πρέπει να επιστρέψεις στο συμβόλαιο που είχες υπογράψει. Δεν είναι λογικό να χρωστάμε 200€.

#18   Kobayashi

Kobayashi

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2012 - 16:04

εγω προσωπικα μαζι σου ειμαι,και βεβαια εχεις δικιο,αλλα εχεις υπογραψει,και στα χαρτια ετσι λεει,για αυτο σου λεω κατσε 2 μηνες ακομα πληρωσε οσο ειναι,και μετα τους φτυνεις...εγω προσωπικα τους εχω χρυσοπληρωσει μιλα με τωρα για πολλα λεφτα 200-300-400 το μηνα,και το εκοψα το συμβολαιο,μου δινανε το iphone 4s δωρεαν φαντασου,το εχω καρτοκινητο και ηρεμησε το κεφαλι μου,πληρωνουμε μαμησιατικα με την καθε εταιρεια...


Να΄'σαι καλα φιλε, συμφωνω με αυτά που λες 100% !!!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες