Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

NEA μειωμένη τιμή της vodafone για το iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikos1965krhth

nikos1965krhth

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2012 - 11:16

μα τι λες ρε φιλε ??? είναι σοβαρά πράγματα αυτά? ο κάθε απατεωνακος ... να προσπαθεί να εκμεταλλευτεί την καψα.. του κάθε πωρωμένου και να τον κλέβει ανοιχτά? κανονικά οποιος προσπαθεί να πουλήσει έτσι έπρεπε να διαγράφεται από παντού

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/12/2012 - 11:20

μα τι λες ρε φιλε :huh: είναι σοβαρά πράγματα αυτά? ο κάθε απατεωνακος ... να προσπαθεί να εκμεταλλευτεί την καψα.. του κάθε πωρωμένου και να τον κλέβει ανοιχτά? κανονικά οποιος προσπαθεί να πουλήσει έτσι έπρεπε να διαγράφεται από παντού

Έχεις και δίκιο και άδικο....
Απο την στιγμή που κυκλοφορούν ελεύθεροι και το κράτος δεν κάνει τίποτα για την μαύρη αγορά και το παραεμπόριο, ο καθένας μας μπορεί να κάνει τις πεπιλογές του...
Ο φίλος μας με ενα 500ρι χοντρικά πήρε δυο ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ κινητά , για πάρε με 500 € εσύ απο κατάστημα 4-4s και βλέπουμε....
Δεν το εγκρίνω αλλά αν κάποιος δεν έχεις να διαθέσει τόσα λεφτά, εφόσον κάποιοι κυκλοφορούν ελεύθεροι έχεις κάθε δικαίωμα να πας σε αυτούς εφόσον εσύ το κρίνεις σωστό, επιλογές είναι αυτές :)
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#33   zlife

zlife

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2012 - 12:20

τελικα μαθαμε αν ισχυει κατι τετοιο η μπα ? γιατι στην vodafone που ρωτησα εγψ δεν εδειχνε κατι ουτε γνωριζαν κατι...

#34   dradrez

dradrez

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:adrethedon

Δημοσίευση 20/12/2012 - 12:38

δεν ισχυει κατι τετοιο πηρα γνωστο μου που δουλευει στην voda και μου ειπε οτι δεν ισχυει




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες