Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

ΔΩΡΕΑΝ ολες οι εφαρμογές σχεδόν για πάντα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
546 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 20:45

οχι το vpn το βαζεις στην συσκευη που χρησιμοποιας.....
settings - general - network - vpn

εκει που εχει τα πεδια τι πρεπει να γραψω?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 20:54

δεν ξερω απλα στο ινσταγκραμ σε καθε φωτο που βαζω πεταγετε κ καποιος κ κανει ποστ αυτη τη διαδικασια...μου κανει πολυ εντυπωση, κατι κρυβεταιαπο πισω, κ δεν ειμαι καθολου σιγουρος κ ουτε θελω να κανω accept την εφαρμογη που μου λεει να κανω authorize to site... ;)


φιλε μου οπως ανάφερα και στην αρχη αυτες τους ειδους εφαρμογες...( υπάρχουν ακομα 5-6 ) χρησιμοποιουνται εδω και χρονια απο αλλες χωρες. Ο λογος που σου ζητα η εγαρμογη να κανεις εγατασταση το προφιλ ειναι για να δουλευει ακριβως σαν app και να αναγνωριζει την συσκευη σου οταν τα σου δινει τους ποντους ή οταν θα εξαργυρωνεις τους ποντους.

#18   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 20:55

εκει που εχει τα πεδια τι πρεπει να γραψω?

μπορεις να μου πεις πως θα φτιαξω vpn

#19   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:05

μπορεις να μου πεις πως θα φτιαξω vpn


μπες στην σελιδα www.securitykiss.com και διαλεξε για ιphone ipad. Οταν σου στελει το email τοτε πας στο vpn κανεις add vpn configuration και βαζεις οπως στην φωτο . Τα στοιχεια που θα σου δωσει στο email για Aμερικη ή Αγγλια...αναλογω τι θελεις εσυ .

Συνημμένα αρχεία



#20   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:07

μπες στην σελιδα www.securitykiss.com και διαλεξε για ιphone ipad. Οταν σου στελει το email τοτε πας στο vpn κανεις add vpn configuration και βαζεις οπως στην φωτο . Τα στοιχεια που θα σου δωσει στο email για Aμερικη ή Αγγλια...αναλογω τι θελεις εσυ .

οκ ευχαριστω ρε συ

#21   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:17

μπες στην σελιδα www.securitykiss.com και διαλεξε για ιphone ipad. Οταν σου στελει το email τοτε πας στο vpn κανεις add vpn configuration και βαζεις οπως στην φωτο . Τα στοιχεια που θα σου δωσει στο email για Aμερικη ή Αγγλια...αναλογω τι θελεις εσυ .

συνεχεια αποσυνδεεται? κανει συνδεση κανα 30 '' και μετα κλεινει

#22   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:19

Επίσης τα site που δίνεις στην αρχή πρέπει να τα ανοίξουμε από το κινητό ή από το pc; Καλύτερα τι προτείνεις vpn Αγγλίας ή Αμερικής;

#23   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:19

Ισως κατι δεν εβαλες σωστα φιλε . Ελεγξετο ξανα τα γραμματα οπως στα δινει κεφαλαια και μικρα
Ξεχασα να αναφερω οτι για να ενωθεις με το vpn πρεπει να εισαι ενωμενος με το ιντερνετ

Τελευταία επεξεργασία από: mikeare, 23/12/2012 - 21:21


#24   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:21

Ισως κατι δεν εβαλες σωστα φιλε . Ελεγξετο ξανα τα γραμματα οπως στα δινει κεφαλαια και μικρα

τωρα οκ αλλα δεν ενοιγει η σελιδα
ο vpn ok αλλα στην ουσια δεν εχει ιντερνετ το μηλο

#25   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:25

Ισως κατι δεν εβαλες σωστα φιλε . Ελεγξετο ξανα τα γραμματα οπως στα δινει κεφαλαια και μικρα
Ξεχασα να αναφερω οτι για να ενωθεις με το vpn πρεπει να εισαι ενωμενος με το ιντερνετ

Επίσης τα site που δίνεις στην αρχή πρέπει να τα ανοίξουμε από το κινητό ή από το pc; Καλύτερα τι προτείνεις vpn Αγγλίας ή Αμερικής;


Εγω φιλε δοκιμάζω πολλες χωρες.....για μενα καλυτερη ειναι η Αμερικη....και μετα ερχονται Αγγλια , Πορτογαλλια , Γερμανια , Βραζιλια.....κ.α
Τα site ναι μονο απο το κινητο η το ipad

Τελευταία επεξεργασία από: mikeare, 23/12/2012 - 21:26


#26   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:25

Ισως κατι δεν εβαλες σωστα φιλε . Ελεγξετο ξανα τα γραμματα οπως στα δινει κεφαλαια και μικρα
Ξεχασα να αναφερω οτι για να ενωθεις με το vpn πρεπει να εισαι ενωμενος με το ιντερνετ

ειμαι με το νετ και με vpn ειμαι οκ γιατι πανω αριστερα το μηλο εχει το σημα vpn
αλλα δεν μπορω να μπω σε καμια σελιδα

#27   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:27

Ισως κατι δεν εβαλες σωστα φιλε . Ελεγξετο ξανα τα γραμματα οπως στα δινει κεφαλαια και μικρα
Ξεχασα να αναφερω οτι για να ενωθεις με το vpn πρεπει να εισαι ενωμενος με το ιντερνετ



Εγω φιλε δοκιμάζω πολλες χωρες.....για μενα καλυτερη ειναι η Αμερικη....και μετα ερχονται Αγγλια , Πορτογαλλια , Γερμανια , Βραζιλια.....κ.α

Δεν μου είπες από που πρέπει να ανοίξω το λινκ. Και επίσης αν κάτι πάει στραβά με το μήλο και δεν έχω ίντερνετ μετά μπορώ να το σβήσω το vpn και να είναι όλα νορμάλ ή θα χρειαστώ restore;

#28   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 21:31

Τη συνδεση εχεις; Δοκιμασε ενα restart το μηλο.

Δεν μου είπες από που πρέπει να ανοίξω το λινκ. Και επίσης αν κάτι πάει στραβά με το μήλο και δεν έχω ίντερνετ μετά μπορώ να το σβήσω το vpn και να είναι όλα νορμάλ ή θα χρειαστώ restore;


Το λινκ το ανοιγεις απο το τηλεφωνο ή το ipad . Ναι ολα θα ειναι νορμαλ . Δεν εχει να κανει με το τηλεφωνο και ουτε προκαλει ΚΑΝΕΝΑ απολυτως προβλημα φιλε.

#29   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 22:06

Βάζω τα στοιχεία για το vpn όπως τα έχει στην φώτο και τον κωδικό του email αλλά μετά στο vpn δεν μπορώ να πατήσω save. Τι παίζει;

Description και account τι βάζω;

#30   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 22:09

description βαζεις οτι ονομα θελεις εσυ...
Αccount Πρεπει να βαλεις αυτο που σου δινει στο email , π.χ client1234567

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες