Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

ΔΩΡΕΑΝ ολες οι εφαρμογές σχεδόν για πάντα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
546 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#511   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/12/2013 - 13:02

Δεν θα βαζει καθε μερα φιλε. Οποτε εχει νεες εφαρμογες τις βαζει . Εγω μπαινω καθε 2-3 μερες μεσα και ολο και κατι βρισκω και απο vpn

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#512   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2013 - 14:32

Και ξαφνικά και εμένα μου δούλεψε εχτές στο iPad με VPN κατέβασα 3 παιχνίδια και πήρα και τους πόντους στο iPhone ακόμα δεν έχει δουλέψει σήμερα όμως δεν μπορώ να μπω καθόλου μπαίνω στο security kiss και μου λέει πως έχει συμπληρωθεί το όριο των 300 mb πως έγινε αυτό με τρία παιχνίδια δεν τα έφτανε τα 300 αλλά δεν ξέρω επειδή ταυτόχρονα τα κατέβασε και το iPhone δεν ξέρω αν προστίθενται το iPhone εκείνη την στιγμή δεν ήταν σε VPN
Τώρα πρέπει να περιμένω ώστε να περάσει το 24ωρο σωστά ? πως ξεπερναμε το όριο αυτό υπάρχει κανά κόλπο ? αλήθεια τι γίνεται οταν κατεβενει ταυτόχρονα και στα δυο μήλα περνουμε διπλους πόντους ? εμένα στο τηλέφωνο δεν έχω καταφέρει να δουλέψει αν δεν περνούμε διπλους πόντους τότε δεν υπάρχει νόημα να κατεβενουν και στα δυο μήλα πως απενεργοποιητε αυτό ?

#513   stakt88

stakt88

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2013 - 14:34

Και ξαφνικά και εμένα μου δούλεψε εχτές στο iPad με VPN κατέβασα 3 παιχνίδια και πήρα και τους πόντους στο iPhone ακόμα δεν έχει δουλέψει σήμερα όμως δεν μπορώ να μπω καθόλου μπαίνω στο security kiss και μου λέει πως έχει συμπληρωθεί το όριο των 300 mb πως έγινε αυτό με τρία παιχνίδια δεν τα έφτανε τα 300 αλλά δεν ξέρω επειδή ταυτόχρονα τα κατέβασε και το iPhone δεν ξέρω αν προστίθενται το iPhone εκείνη την στιγμή δεν ήταν σε VPN
Τώρα πρέπει να περιμένω ώστε να περάσει το 24ωρο σωστά ? πως ξεπερναμε το όριο αυτό υπάρχει κανά κόλπο ? αλήθεια τι γίνεται οταν κατεβενει ταυτόχρονα και στα δυο μήλα περνουμε διπλους πόντους ? εμένα στο τηλέφωνο δεν έχω καταφέρει να δουλέψει αν δεν περνούμε διπλους πόντους τότε δεν υπάρχει νόημα να κατεβενουν και στα δυο μήλα πως απενεργοποιητε αυτό ?

μόνο αν αγοράσεις το unlimited πακέτο που κατεβάζεις όλη την ώρα αλλιώς περιμένεις μένει να συμπληρωθεί 24 ωρο

#514   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/12/2013 - 15:24

Και ξαφνικά και εμένα μου δούλεψε εχτές στο iPad με VPN κατέβασα 3 παιχνίδια και πήρα και τους πόντους στο iPhone ακόμα δεν έχει δουλέψει σήμερα όμως δεν μπορώ να μπω καθόλου μπαίνω στο security kiss και μου λέει πως έχει συμπληρωθεί το όριο των 300 mb πως έγινε αυτό με τρία παιχνίδια δεν τα έφτανε τα 300 αλλά δεν ξέρω επειδή ταυτόχρονα τα κατέβασε και το iPhone δεν ξέρω αν προστίθενται το iPhone εκείνη την στιγμή δεν ήταν σε VPN
Τώρα πρέπει να περιμένω ώστε να περάσει το 24ωρο σωστά ? πως ξεπερναμε το όριο αυτό υπάρχει κανά κόλπο ? αλήθεια τι γίνεται οταν κατεβενει ταυτόχρονα και στα δυο μήλα περνουμε διπλους πόντους ? εμένα στο τηλέφωνο δεν έχω καταφέρει να δουλέψει αν δεν περνούμε διπλους πόντους τότε δεν υπάρχει νόημα να κατεβενουν και στα δυο μήλα πως απενεργοποιητε αυτό ?


Μην τα κατεβαζεις ταυτοχρονα φιλε γιατι ετσι δεν σου δινει τους ποντους . Κατεβασετα πρωτα στη μια συσκευη , παιξε μαζι τους , παρε τους ποντους , διαγραψετα και μετα κατεβασετα απο την αλλη συσκευη

#515   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2013 - 17:12

Μην τα κατεβαζεις ταυτοχρονα φιλε γιατι ετσι δεν σου δινει τους ποντους . Κατεβασετα πρωτα στη μια συσκευη , παιξε μαζι τους , παρε τους ποντους , διαγραψετα και μετα κατεβασετα απο την αλλη συσκευη

πως γινεται αυτο ?

κατεβενουν ταυτοχρονα και στις δυο συσκευες 



#516   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/12/2013 - 17:46

Καπου στις ρυθμισεις του τηλ σου ψαξε. Εκει στο Appstore

#517   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2013 - 18:13

Καπου στις ρυθμισεις του τηλ σου ψαξε. Εκει στο Appstore

ok το βρηκα 



#518   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2013 - 19:44

να ρωτησω κατι για να εχουμε vpn μονο με 3g γινεται με wifi οχι ? 



#519   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/12/2013 - 20:03

To vpn θέλει ιντερνετ ειτε ειναι με wifi ειτε με 3g. Απλα να ξερερτε οτι οσο ειστε ενωμενοι σε vpn η ταχυτητα σας χαμηλωνει

#520   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/12/2013 - 20:10

To vpn θέλει ιντερνετ ειτε ειναι με wifi ειτε με 3g. Απλα να ξερερτε οτι οσο ειστε ενωμενοι σε vpn η ταχυτητα σας χαμηλωνει

σημερα δεν συνδεεται με τιποτα με wifi μονο με 3g μπορω σημερα τι γινεται ?



#521   nikosg83

nikosg83

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/01/2014 - 10:26

Εγω μεχρι τωρα φιλε μαζεψα απο το Iphone μονο ( γιατι εχω και το Ipad) $ 175 στο paypal μου $ 30 στο Amazon usa + καμια 10αρια και βαλε εφαρμογες που τις πηρα Δωρεαν.

Καλημέρα και καλή χρόνια!!
Κατεβάζω τα app που είναι στην φωτό τα ανοίγω για ώρα αλλά δεν μου δίνουν πόντους γιατί;έχουν δώσει σε εσάς η συγκεκριμένες εφαρμογές;Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1388823968.510980.jpg   227,71KB   41 λήψεις

#522   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/01/2014 - 13:01

Καλημέρα και καλή χρόνια!!
Κατεβάζω τα app που είναι στην φωτό τα ανοίγω για ώρα αλλά δεν μου δίνουν πόντους γιατί;έχουν δώσει σε εσάς η συγκεκριμένες εφαρμογές;http://www.iphonehellas.gr/forum/public/style_images/iph2013/attachicon.gif ImageUploadedByTapatalk1388823968.510980.jpg


Το 1ο και το 4ο ουτε και μενα τους εδωσε . Τους εστειλα εμαιλ

#523   vegeta

vegeta

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/01/2014 - 13:21

Καλησπερα παιδια,ειμαι στην αρχικη σελιδα του free my apps και δεν με αφηνει να κατεβασω τις αρχικες εφαρμογες που δειχνουν ενα κλειδι και γραφουν απο πανω launch,μπορει καποιος να με βοηθησει;;

Τελευταία επεξεργασία από: vegeta, 04/01/2014 - 13:22


#524   ikleos

ikleos

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Twitter:@Kleos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/01/2014 - 13:23

Καλησπερα παιδια,ειμαι στην αρχικη σελιδα του free my apps και δεν με αφηνει να κατεβασω τις αρχικες εφαρμογες που δειχνουν ενα κλειδι κε γραφουν απο πανω launch,μπορει καποιος να με βοηθησει;;

Καλησπερα , πρεπει πρωτα να κατεβασεις την 1η εφαρμογη για να παρεις το κλειδακι και να σου ξεκλειδωσει ολες τις αλλες ( αυτο γινεται παντα και μονο στην αρχη)

#525   vegeta

vegeta

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/01/2014 - 13:26

Κατεβασα ως πρωτη εφαρμογη το pocket runners, τωρα τι ακριβως πρεπει να κανω για να μπορω να κατεβασω και αλλες;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες