Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το iPhone 5S θα διαθέτει τεχνολογία οθόνης 'touch-on-display' (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/01/2013 - 14:56

Βιασυνη η σκοπιμοτητα; Αν ειχες τελειο 5 θα επαιρνες 5s;

Έτσι πρόβατα που είναι μερικοί ΝΑΙ θα το έπερναν....
Αλλά και πάλι τέτοια ξεφτίλα όχι δεν θα είχες βιάστηκαν να προλάβουν τον ανταγωνισμό και τα έκαναν θάλασσα...
Υπάρχει σκοπιμότητα συμφωνώ αλλά τουλάχιστον δεν θα πρεπε να ναι σε αυτό το χάλι....
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   giorgos15031977

giorgos15031977

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2013 - 19:07

Δηλαδη ρε παιδια τζαμπα το παρηγγειλα το ξεκλειδωτο IPHONE 5 απο Αμερική; Και ποτε θα βγει το IPHONE 5S;;;;;;
Αυτην την δουλεια θα κανουμε; Θα βγαζουν τηλεφωνα IPHONE 5 -- IPHONE 6 -- IPHONE 7 κλπ κλπ για να κονομανε εις βαρος των κορόϊδων, και μετα θα πετανε στην αγορα και ενα "S" για να τυλιξουν και την υπολοιπη μεριδα που δεν τυλιξαν;
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ... τοτε μ αυτη την λογικη να μην αγοραζει κανεις το IPHONE 5 και να περιμενουμε ολοιιιιιιιιι κατευθειαν το IPHONE 5S...
:(

#18   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 04/01/2013 - 19:12

εγω επειδη μαλλον και δεν ειχα το παραμικρο θεμα με το 5αρακι μου δεν σκοπευω στην αγορα του επομενου 5s!παμε πρωτα ο θεος αν εχουμε ακομα δουλεια για το 6!

#19   it9997

it9997

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2013 - 09:50

Δηλαδη ρε παιδια τζαμπα το παρηγγειλα το ξεκλειδωτο IPHONE 5 απο Αμερική; Και ποτε θα βγει το IPHONE 5S;;;;;;
Αυτην την δουλεια θα κανουμε; Θα βγαζουν τηλεφωνα IPHONE 5 -- IPHONE 6 -- IPHONE 7 κλπ κλπ για να κονομανε εις βαρος των κορόϊδων, και μετα θα πετανε στην αγορα και ενα "S" για να τυλιξουν και την υπολοιπη μεριδα που δεν τυλιξαν;
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ... τοτε μ αυτη την λογικη να μην αγοραζει κανεις το IPHONE 5 και να περιμενουμε ολοιιιιιιιιι κατευθειαν το IPHONE 5S...
:(


Καλα εκανες και το παρηγγειλες. Παντα θα υπαρχει "το επομενο". Δεν μπορεις να μην παιρνεις τιποτα επειδη το επομενο θα ειναι καλυτερο. Επισης και το επομενο του επομενου θα ειναι καλυτερο... :-)
Μεγια σου και καλως να σου ερθει!

Υ.Γ. Απο ebay ή απο φιλο το πηρες αν επιτρεπεται?

#20   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/01/2013 - 10:35

Έτσι πρόβατα που είναι μερικοί ΝΑΙ θα το έπερναν....
Αλλά και πάλι τέτοια ξεφτίλα όχι δεν θα είχες βιάστηκαν να προλάβουν τον ανταγωνισμό και τα έκαναν θάλασσα...
Υπάρχει σκοπιμότητα συμφωνώ αλλά τουλάχιστον δεν θα πρεπε να ναι σε αυτό το χάλι....


Άσ'τα ρε Μανούσο με το ποίημα. Το αν τα πράγματα έγιναν θάλασσα και το αν υπάρχει σοβαρός ανταγωνισμός, χάλι και πρόβατα το λες εσύ.

Αλλά πραγματικά τι εννοείς ότι βιάστηκαν όταν πριν βγει το 5 κυκλοφορούσε 16 μήνες το iPhone 4 και 12 μήνες το 4S; Περίεργη αντίληψη της πραγματικότητας...

#21   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2013 - 11:10

Καλα ολα που λετε (not!). το touch on display εχουμε πληροφοριες τι ειναι ή κανουμε ασχετη κουβεντουλα εδω?

#22   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 05/01/2013 - 13:11

Κάτι υπάρχει: http://translate.goo...n&tbb=1&ie=Big5

Αναρτημένη εικόνα


#23   giorgos15031977

giorgos15031977

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2013 - 19:39

Υ.Γ. Απο ebay ή απο φιλο το πηρες αν επιτρεπεται?


Απο Ebay μεσω Δημοπρασιας, οπου σε Δημοπρασια ειναι παααααρα πολυ δυσκολο να κερδισεις κατι. Ο Πωλητης το εδινε απο παρα πολυ χαμηλη τιμη, και πεταξα εγω μια προσφορα $761,66 (583€) και ειπα σιγα μην το κερδιζα, αφου παντα στα τελευταια 10 δευτερολεπτα γινετε χαμος απο χτυπηματα, για το ποιος θα το αποκτησει.
Και ετσι την επομενη ημερα που ελαβα απο το Ebay email οτι το κερδισα τρελλαθηκα. Αχτυπητο-αγρατζουνιστο, οπως το παιρνεις απο καταστημα πχ Γερμανού. Με την διαφορα οτι δεν ειναι Σφραγισμενο δηλ σφραγισμενο με το αυτοκολλητακι...
Εξαλλου που 583€ Iphone 5 Λευκό, απο Αμερική ξεκλειδωτο εργοστασιακα, που απο Ελλάδα που το βρισκεις απο ιδιώτες απο 650€ και πάνω... Δεν συμφέρει; Εξαλλου τελευταια 2 χρονια ολοι ζητανε αποδειξη αγορας, λες και σωνει και καλά να παθει προβλημα το κινητο και να σε καλυψει η εγγυηση....
Αμα εισαι γκάο μπίου στόκος και δεν προσεχεις το κινητο σου τοτε λογικο να θες αποδειξεις. Εγω εδω και 2 χρονια ξεκινησα πλεον να χτυπαω κινητα απο Αμερικη και δεν μου εχει παθει τιποτα ΟΥΤΕ 1 κινητο γιατι τα προσεχω πιο πανω κι'απ'τα ματια μου, γι αυτο και δεν με νοιαζουν οι αποδειξεις, αφου προηγουμενως ξερω τι ψαχνω και απο που παω να το αγορασω (απο ποιον πωλητη με αποδειχτικες φωτογραφιες καταστασης κινητου)...
;)

Τελευταία επεξεργασία από: giorgos15031977, 05/01/2013 - 19:41


#24   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2013 - 19:51

Απο Ebay μεσω Δημοπρασιας, οπου σε Δημοπρασια ειναι παααααρα πολυ δυσκολο να κερδισεις κατι. Ο Πωλητης το εδινε απο παρα πολυ χαμηλη τιμη, και πεταξα εγω μια προσφορα $761,66 (583€) και ειπα σιγα μην το κερδιζα, αφου παντα στα τελευταια 10 δευτερολεπτα γινετε χαμος απο χτυπηματα, για το ποιος θα το αποκτησει.
Και ετσι την επομενη ημερα που ελαβα απο το Ebay email οτι το κερδισα τρελλαθηκα. Αχτυπητο-αγρατζουνιστο, οπως το παιρνεις απο καταστημα πχ Γερμανού. Με την διαφορα οτι δεν ειναι Σφραγισμενο δηλ σφραγισμενο με το αυτοκολλητακι...
Εξαλλου που 583€ Iphone 5 Λευκό, απο Αμερική ξεκλειδωτο εργοστασιακα, που απο Ελλάδα που το βρισκεις απο ιδιώτες απο 650€ και πάνω... Δεν συμφέρει; Εξαλλου τελευταια 2 χρονια ολοι ζητανε αποδειξη αγορας, λες και σωνει και καλά να παθει προβλημα το κινητο και να σε καλυψει η εγγυηση....
Αμα εισαι γκάο μπίου στόκος και δεν προσεχεις το κινητο σου τοτε λογικο να θες αποδειξεις. Εγω εδω και 2 χρονια ξεκινησα πλεον να χτυπαω κινητα απο Αμερικη και δεν μου εχει παθει τιποτα ΟΥΤΕ 1 κινητο γιατι τα προσεχω πιο πανω κι'απ'τα ματια μου, γι αυτο και δεν με νοιαζουν οι αποδειξεις, αφου προηγουμενως ξερω τι ψαχνω και απο που παω να το αγορασω (απο ποιον πωλητη με αποδειχτικες φωτογραφιες καταστασης κινητου)...
;)

και το τελωνειο?........................

#25   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 05/01/2013 - 20:07

Απο Ebay μεσω Δημοπρασιας, οπου σε Δημοπρασια ειναι παααααρα πολυ δυσκολο να κερδισεις κατι. Ο Πωλητης το εδινε απο παρα πολυ χαμηλη τιμη, και πεταξα εγω μια προσφορα $761,66 (583€) και ειπα σιγα μην το κερδιζα, αφου παντα στα τελευταια 10 δευτερολεπτα γινετε χαμος απο χτυπηματα, για το ποιος θα το αποκτησει.
Και ετσι την επομενη ημερα που ελαβα απο το Ebay email οτι το κερδισα τρελλαθηκα. Αχτυπητο-αγρατζουνιστο, οπως το παιρνεις απο καταστημα πχ Γερμανού. Με την διαφορα οτι δεν ειναι Σφραγισμενο δηλ σφραγισμενο με το αυτοκολλητακι...
Εξαλλου που 583€ Iphone 5 Λευκό, απο Αμερική ξεκλειδωτο εργοστασιακα, που απο Ελλάδα που το βρισκεις απο ιδιώτες απο 650€ και πάνω... Δεν συμφέρει; Εξαλλου τελευταια 2 χρονια ολοι ζητανε αποδειξη αγορας, λες και σωνει και καλά να παθει προβλημα το κινητο και να σε καλυψει η εγγυηση....
Αμα εισαι γκάο μπίου στόκος και δεν προσεχεις το κινητο σου τοτε λογικο να θες αποδειξεις. Εγω εδω και 2 χρονια ξεκινησα πλεον να χτυπαω κινητα απο Αμερικη και δεν μου εχει παθει τιποτα ΟΥΤΕ 1 κινητο γιατι τα προσεχω πιο πανω κι'απ'τα ματια μου, γι αυτο και δεν με νοιαζουν οι αποδειξεις, αφου προηγουμενως ξερω τι ψαχνω και απο που παω να το αγορασω (απο ποιον πωλητη με αποδειχτικες φωτογραφιες καταστασης κινητου)...
;)

καλη τιμη δε λεω, αλλα ελαβες υποψιν ολους τους παραγοντες; πηρες το σωστο μοντελο που θα δουλευει στην ελλαδα (οχι το sprint συγκεκριμενα), πηρες το μοντελο της At&T που ναι μεν θα δουλευει κανονικα εδω αλλα οχι το 4G του οταν με το καλο ερθει και εδω, πηρες το cdma της verizon το οποιο ειναι η καλυτερη επιλογη απο αμερικη; Το τελωνειο το ελαβες υποψιν και αυτο;

#26   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/01/2013 - 20:16

Απο Ebay μεσω Δημοπρασιας, οπου σε Δημοπρασια ειναι παααααρα πολυ δυσκολο να κερδισεις κατι. Ο Πωλητης το εδινε απο παρα πολυ χαμηλη τιμη, και πεταξα εγω μια προσφορα $761,66 (583€) και ειπα σιγα μην το κερδιζα, αφου παντα στα τελευταια 10 δευτερολεπτα γινετε χαμος απο χτυπηματα, για το ποιος θα το αποκτησει.
Και ετσι την επομενη ημερα που ελαβα απο το Ebay email οτι το κερδισα τρελλαθηκα. Αχτυπητο-αγρατζουνιστο, οπως το παιρνεις απο καταστημα πχ Γερμανού. Με την διαφορα οτι δεν ειναι Σφραγισμενο δηλ σφραγισμενο με το αυτοκολλητακι...
Εξαλλου που 583€ Iphone 5 Λευκό, απο Αμερική ξεκλειδωτο εργοστασιακα, που απο Ελλάδα που το βρισκεις απο ιδιώτες απο 650€ και πάνω... Δεν συμφέρει; Εξαλλου τελευταια 2 χρονια ολοι ζητανε αποδειξη αγορας, λες και σωνει και καλά να παθει προβλημα το κινητο και να σε καλυψει η εγγυηση....
Αμα εισαι γκάο μπίου στόκος και δεν προσεχεις το κινητο σου τοτε λογικο να θες αποδειξεις. Εγω εδω και 2 χρονια ξεκινησα πλεον να χτυπαω κινητα απο Αμερικη και δεν μου εχει παθει τιποτα ΟΥΤΕ 1 κινητο γιατι τα προσεχω πιο πανω κι'απ'τα ματια μου, γι αυτο και δεν με νοιαζουν οι αποδειξεις, αφου προηγουμενως ξερω τι ψαχνω και απο που παω να το αγορασω (απο ποιον πωλητη με αποδειχτικες φωτογραφιες καταστασης κινητου)...
;)

Στην Ελλάδα το βρίσκεις ναι μεν 650 και πάνω άλλα ξεχνάς πως το τηλέφωνο ειναι Ελληνικό
και ξεχνάς επίσης και θα το θυμηθείς απότομα το ΤΕΛΩΝΕΙΟ όπως σου είπαν και τα άλλα μέλη...

Εκεί να σε δω..

#27   giorgos15031977

giorgos15031977

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2013 - 02:42

και ξεχνάς επίσης και θα το θυμηθείς απότομα το ΤΕΛΩΝΕΙΟ όπως σου είπαν και τα άλλα μέλη...
Εκεί να σε δω..


Τελωνειο δεν εχω πληρωσει ποτε μου οσες φορες μου το αποστελλουν μεσω του κρατικου ταχυδρομείου "USPS".
(Τελωνειο πληρωνεις οταν στο αποστελλουν το οποιοδηποτε δεμα με οποιοδηποτε περιεχομενο, οι ιδιωτικες εταιριες UPS - DHL - FEDEX - κλπ "βλέπε Google βαζωντας μπροστα την λέξη ΑΠΑΤΗ" με ανθρωπους τους που εχουν στα τελωνεια, στα κρατανε με την αιτιολογια οτι κολλησε και πρεπει να εκτελωνιστει, και εκει βγαινεις και κερατας + δαρμένος...!)

Τωρα για το 4G στα παλια μου παπουτσια αν πιανει ή οχι, διοτι ποτε δεν συνδεομαι στο ιντερνετ μεσω δεδομένων, αλλα μόνο μεσω Wi-Fi. Εξαλλου δεν αγοραζω πακετα ΜεgaBytes απο το δικτυο, τι να τα κανω; Οσο για το αν θα'ρθει η ωρα να το πουλησω, ε όλο παντα καποιος το παιρνει, μιας και δεν προκειται για όποιο και όποιο κινητό... :P

Τελευταία επεξεργασία από: giorgos15031977, 06/01/2013 - 02:46





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες