Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μετανιωσατε που αγορασατε iPhone 5 τελικα;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
89 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Μετανιωσατε που αγορασατε iPhone 5;

Μετανιωσατε που αγορασατε iPhone 5;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:25

Δεν το μετανιωσα απλα θελω κ το τζου μπου να δεσει το γλυκο :)
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:26

εγω δεν μετανιωσα καθολου , απο το 4 στο 5 ειναι μια καλη αναβαθμηση.

#18   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:34

Απο το 4s στο 5 μόνο που μεγάλωσε λίγο η οθόνη, λειτουργικά το ίδιο os το ιδιο, όλα τα ίδια και τα ίδια! Δεν έχω πλέον εκείνη την τέλεια και καταπληκτική αίσθηση που έχω όταν ανοίγω μια νέα συσκευη... Πφφφφφφ

#19   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:52

Να δουμε λιγο μετα απο τοσους μηνες αν τελικα λιγο πολυ ολοι μετανιωσαμε

εσυ δηλαδη το μετανοιωσες :huh:εγω δεν το πηρα,και εξηγω τους λογους σε παλαιωτερο post.....
αλλα πραγματικα ειναι ενα πολυ καλο poll και μια καιρια ερωτηση γυρω απο τους κατοχους του iphone 5......
εγω παρολο που δεν ειμαι κατοχος του,το ειχα στα χερια μου για 2 μερες,και το ειχα λιωσει πραγματικα....πιστευω οτι αν ειχα παρει το συγκεκριμενο τηλ ΔΕΝ θα το ειχα ματανιωσει,αλλα η τιμη του ειναι πραγματικα απαγορευτικη.....το galaxy nexus που εχω τωρα και ειναι 2.5 φορες τουλαχιστον πιο φτηνο με εχει καλυψει απολυτα......
αλλα η αληθεια ειναι οτι αν μπορουσα να το αποκτησω θα το επερνα.....το μονο που μου ελειψε ειναι το jb.....ειναι περιεργη η αισθηση ενος iphone χωρις jb....εγω οποτε ειχα iphone τα ειχα jb....αυτο λειπει....

Τελευταία επεξεργασία από: jimlos, 13/01/2013 - 19:55


#20   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:53

πιαστε το γυμνο για αρκετη ωρα και θα παρετε την απαντηση

αμα ερθει και τζουμπου τοτε ολα θα ναι καλυτερα

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#21   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 13/01/2013 - 19:59

Να το μετανιώσω; ούτε στο ελάχιστο, και ας ήταν πανάκριβο. 2 μέρες τώρα παίζω με ένα Xperia Arc που μου το έδωσε ένας γνωστός να του περάσω Android 4, και μετανοιώνω την ώρα και τη στιγμή που ΣΚΕΦΤΗΚΑ κάποια στιγμή να μεταπηδήσω σε Android...

#22   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:11

μετανιωσα...ναι...διοτι εχει μεινει στασιμο πολυ το λογισμικο του.δλδ οι διαφορες σε ταχυτητες εφαρμογων αναμεσα σε 4ς και 5 ειναι μικρες.πρεπει να κανουν κατι να αναδειξει τα σωθικα του.δλδ δεν συμπεριφερεται κινητο με 1 γιγα μνημη ραμ.τι να λεμε τωρα.ενταξει η οθονη καλη δεν λεω αλλα επρεπε να φαρδυνει κιολας.τελοσπαντων περιμενω να δω το ios 7 τι θα φερει και αν μεινει ιδιο...εφυγα σε samsung....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#23   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:14

Με τίποτα δεν το μετάνιωσα. Από 4s εγώ και η γυναίκα μου, το πήρα 31/12 και μια εβδομάδα μετά δεν άντεξε ούτε η δικιά μου και πήρε και αυτή, Δεν κάνω jb εδώ και κανένα χρόνο, και δε μου έχει λείψει πλέον, ελπίζω πράγματι σε καλή αναβάθμιση στο ios 7, καθώς για εμένα αυτό είναι τροχοπέδη του τηλεφώνου. Και είναι αλήθεια ότι, παρότι που το έχω σε θήκη, την αίσθηση του τηλεφώνου χωρίς θήκη δεν τη βρίσκεις σε άλλη συσκευή. Τολμάει, όμως, κανείς να το αφήσει χωρίς θήκη; Εγώ και η γυναίκα μου όχι.

#24   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:19

μετανιωσα...ναι...διοτι εχει μεινει στασιμο πολυ το λογισμικο του.δλδ οι διαφορες σε ταχυτητες εφαρμογων αναμεσα σε 4ς και 5 ειναι μικρες.πρεπει να κανουν κατι να αναδειξει τα σωθικα του.δλδ δεν συμπεριφερεται κινητο με 1 γιγα μνημη ραμ.τι να λεμε τωρα.ενταξει η οθονη καλη δεν λεω αλλα επρεπε να φαρδυνει κιολας.τελοσπαντων περιμενω να δω το ios 7 τι θα φερει και αν μεινει ιδιο...εφυγα σε samsung....


τι πηρες??SIII η NOTE2???

#25   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:23

Πρωσοπικα εχω iphone κοντα στα 4,5 χρονια.Αλλα το βαρεθηκα και αγορασα το samsung galaxy s3.
Μετα απο 5 μερες το πουλησα και πηρα το μαυρο 5αρι.
Το κινητο παιζει μονο του μπαλα ,τι να λεμε τωρα.
Απο σχεδιαση μεχρι λειτουργικο.

Η τιμη αρκετα τσημπημενη αλλα iphone ειναι.
Και οι τσαντες louis vuitton ειναι πανακριβες ,αλλα ειναι louis vuitton.
Νομιζω καταλαβατε τι θελω να πω

#26   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:24

Να το μετανιώσω; ούτε στο ελάχιστο, και ας ήταν πανάκριβο. 2 μέρες τώρα παίζω με ένα Xperia Arc που μου το έδωσε ένας γνωστός να του περάσω Android 4, και μετανοιώνω την ώρα και τη στιγμή που ΣΚΕΦΤΗΚΑ κάποια στιγμή να μεταπηδήσω σε Android...

Ε δεν ειχες και κανενα σοβαρο android για να κανεις τη συγκριση.Αν επαιζες με κανενα note 2 δεν ξερω αν θα κοιταγες με την ιδια λαχταρα το 5αρακι σου... Προσωπικα μετα απο 15-20 ios devices (π.χ. το 4αρι το αγορασα και το πουλησα πανω απο δεκα φορες γιατι γυρναγα παντα σε αυτο ο,τι κι αν επιανα), τωρα με note 2 απλα δε μπορω να ζησω πανω απο δεκα λεπτα με iphone...

Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 13/01/2013 - 20:26


#27   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:34

Είχα το 4s και το έδωσα στη γυναίκα μου για να πάρω το 5. Κάθε φορά που κοιτάζω το παλιό μου κινητό, σκέφτομαι τί μλκ.. έκανα. Δυστυχώς η ματαιοδοξία σε κάθε άνθρωπο πολλές φορές είναι ισχυρότερη από τη λογική. Κατα τα αλλά πήραμε το 5. So what?

#28   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:35

Να δουμε λιγο μετα απο τοσους μηνες αν τελικα λιγο πολυ ολοι μετανιωσαμε


Βλέπω να ανάβεις φωτιές πάλι
Ξέχασες να βάλεις απάντηση ¨Ξενέρωσα με το iPhone 5 που έβγαλε η Apple ήθελα να το αγοράσω αλλά αγόρασα Android" :P
Γειά σου Στέλιο

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 13/01/2013 - 20:39


#29   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:39

Είχα το 4s και το έδωσα στη γυναίκα μου για να πάρω το 5. Κάθε φορά που κοιτάζω το παλιό μου κινητό, σκέφτομαι τί μλκ.. έκανα. Δυστυχώς η ματαιοδοξία σε κάθε άνθρωπο πολλές φορές είναι ισχυρότερη από τη λογική. Κατα τα αλλά πήραμε το 5. So what?

Αυτο ισχυει γενικοτερα στη ζωη μας. Πεταμε χρημα χωρις λογο.Απο την αλλη αν αυτο ειναι ενα χομπυ, ολα σχετικα ειναι. Αν μπορεις να υποστηριξεις το χομπυ κανε το. Αν αυτο σημαινει οτι θα θυσιασεις αλλα σημαντικα πραγματα καλυτερα να το αποφυγεις...

#30   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2013 - 20:40

Δεν μετα ειωσα που του πηρα αλλα και ουτε που το πουλησα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες