Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Γιατι να μην υπαρχει ενα Apple Store και στην Ελλάδα;!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   grybotasis

grybotasis

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:grybotasis

Δημοσίευση 27/08/2013 - 12:23

πάντως με τα τελευταια δηλαδη οτι μπηκαμε στο κυμα που τα iπροιοντα ερχονται στισ 19 Σεπτεμβριου οταν τα παρουσιαζουν στις 10 ειναι κατι μαζι μας και η ιαπωνια οποτε κατι ετοιμαζουν.......



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 27/08/2013 - 12:51

Αυτη ειναι εξυπηρετηση!!!Οχι σαν τους δικους μας εδω που κανουν τους εξυπνους.Κοιτα θα ηταν πολυ ωραιο αν υπηρχε AppleStore εδω.Μιας και δεν υπαρχει επισημο Service και After Sales.Ειχα διαβασει καπου δεν θυμαμαι που,ειναι οτι στο μελλον θα ανοιξει AppleStore στην Τουρκια..Οταν και εαν γινει αυτο,πιστευω οτι δεν θα αργησει και πολυ να ανοιξει και ενα εδω...

Γι αυτό η apple δεν δίνει franchise και από την αρχή ως το τέλος θέλει όλα να ειναι υπό την επίβλεψη τις ο jobs ήθελε ακόμα και εταιρεία κινητής να φτιάξει προκειμένου ο χρήστης των κινητών του να απολαμβάνει το 100% των συσκευών του βέβαια αυτό ήταν κομματάκι δύσκολο γιατί αφού δεν έχουμε επίσημο apple store σιγά μην επέτρεπαν να γίνει μια ακόμα εταιρεία κινητής εδώ οι μόνιμοι νταβατζιδες μας βλέπε wind Vodafone και cosmote...

Knowledge Is Power


#18   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 27/08/2013 - 12:55

Και εδώ στην Βιέννη έτσι λειτουργεί το Apple Store δεν ξέρω αν γνωρίζεται όμως ότι δεν προσλαμβάνεται κάποιος πωλητής έτσι απλά από την Apple, πρέπει να κάνει εκπαίδευση έτσι ώστε να μάθει την πολιτική της Φίρμας και αν κριθή έτοιμος τότε προσλαμβάνεται.

Ακριβώς το έχω διαβάσει σε αφιέρωμα περνάνε τρελή εκπαίδευση και έχουν και τα τυχερά τους προκειμένου όταν βγει μια συσκευή να ξέρουν το πως και το γιατί έτσι ώστε να ξέρουν τι να πουν για να μην μιλήσω καλύτερα για τους genius πωλητές τις apple.....

Knowledge Is Power


#19   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 27/08/2013 - 12:58

φίλε μου ειναι η απορία μου αυτη απο την πρώτη μ συσκευή apple. (για αυτο και τα 5 αστέρια) όλα τέλεια εκει στο αμβούργο αλλα πιστεύω οτι ακόμα και να άνοιγε στην Ελλάδα τέτοια εξυπηρέτηση δεν θα είχαμε είμαστε ζωα εμείς άσε που δεν θα μας έκαναν αντικατάσταση http://www.iphonehel...DIR#/tongue.png http://www.iphonehel...O_DIR#/cool.png

Πίστεψε με θα είχε τέτοια εξυπηρετηση αλλιώς ο πωλητής την άλλη μέρα θα ήταν έξω από τον ΟΑΕΔ και αυτό γιατί θα περνάνε την εκπαίδευση τις apple πιστεύω θα ήταν το μοναδικό μαγαζί στην Ελλάδα με έλληνες πωλητές που θα ήταν σωστό.....αλλιώς θα έφερνε από την Αμερική δικούς του Ελληνοαμερικανούς...... ;)

Knowledge Is Power


#20   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/08/2013 - 13:38

Μπράβο στην apple για όλα αυτά... Τα διαβάζω αυτα που γράφετε και κλαίω! (Λογικο βέβαια να μπορει να κάνει παροχές και τέτοια η apple εφόσον έχει τόσο μεγάλο πλεόνασμα...)

Εγώ έχω πρόβλημα με τα billing information του account μου και το support center της Ελλάδας δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει με τίποτα. Κάθομαι μία βδομάδα τώρα και προσπαθώ με μέιλ να βγάλω άκρη με το πρόβλημα μου...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες