Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Οι δύο νέες τηλεοπτικές διαφημίσεις για το iPhone [VIDEOS]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/03/2013 - 10:24

Αναρτημένη εικόνα


Δύο νέες τηλεοπτικές διαφημίσεις προβλήθηκαν για το iPhone με τίτλους 'Brilliant' και 'Discover' που στιλιστικά ακολουθούν το μοτίβο των πρόσφατων διαφημίσεων για το iPad και το iPad mini εκθειάζοντας τις πάνω από 700.000 εφαρμογές στο App Store.

Δείτε τις διαφημίσεις:



Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   JohnPhone

JohnPhone

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/03/2013 - 11:19

Ωραία το λοιπόν. Και άντε και τις είδαμε και θαυμάσαμε για μια ακόμη φορά το πόσο σπουδαία συσκευή διαλέξαμε, πόσο όμορφη, ποιοτική και αποτελεσματική είναι, αλλά και τι φοβερή υποστήριξη λαμβάνουμε από την Apple και φυσικά το σουπερ μαγαζί της με τις πάνω από 700.000 εφαρμογές του App Store.
Ταυτόχρονα συνειδητοποιήσαμε και επίσης θαυμάσαμε το ταλέντο και την ευρηματικότητα των διαφημιστών της εταιρίας που τους ανέθεσε η Apple τις διαφημίσεις αυτές.
Και φυσικά αισθανόμαστε ήδη πιο ενημερωμένοι και πλήρης που μπορέσαμε και είδαμε αυτές τις διαφημίσεις που δεν προβλήθηκαν στις TV της χώρα μας.
Τι άλλο να πω; Ξέχασα κάτι; Ας με συμπληρώσει κανείς......
Αυτό που αναρωτιέμαι και θα χαρώ πολύ να μου το απαντήσει αυτός που δημοσίευσε το post, είναι όχι το αν αυτό αποτελεί είδηση, νέο, διαφήμιση η ενημέρωση των χρηστών της συσκευής μέσω του υπέροχου αυτού site, αλλά ποια πιστεύει ο ίδιος ότι είναι η χρησιμότητα αυτού του post στους αναγνώστες του.

#3   mourouzis2005

mourouzis2005

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 12/03/2013 - 11:31

Πιστεύω ότι η διεύθυνση iphonehellas σου απαντάει σε όλα τα ερωτήματα!

#4   JohnPhone

JohnPhone

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/03/2013 - 12:04

Πιστεύω ότι η διεύθυνση iphonehellas σου απαντάει σε όλα τα ερωτήματα!


Αναμφισβήτητα το iphonehellas φίλε mourouzis2005, είναι το σπουδαιότερο ελληνικό (αν όχι το μοναδικό) portal, για το iPhone και όχι μόνο.
Πολλές φορές όλοι μας νομίζω πως έχουμε βρει όχι μόνο λύσεις για προβλήματα που αφορούν τις συσκευές που τρέχουν IOS, το Jailbreak η τις εφαρμογές του App Store, αλλά και ένα σωρό άλλα θέματα.
Για παράδειγμα, έχω κάνει αγοραπωλησίες πολλές φορές μέσα απ αυτό το site, έχω γνωρίσει κόσμο και έχω προτείνει επίσης σε πολλούς να κάνουν το ίδιο ως κάτοχοι συσκευών Apple.
Και σωστή και έγκυρη ενημέρωση παρέχει και το έχει αποδείξει πολλές φορές.
Ακόμη όμως αναρωτιέμαι και αναρωτήσου και εσύ και ο sepsis...........Ποια πιστεύεις ότι είναι η χρησιμότητα αυτού του δημοσιεύματος στον αναγνώστη της;

#5   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 12/03/2013 - 13:00

Είναι μια είδηση σχετικά με την Apple και ως τέτοια παρουσιάζεται στο αντίστοιχο section.

Αυτό και μόνο.

Από κει και πέρα ο τίτλος θεωρώ ότι είναι κατατοπιστικότατος και ότι όποιος δεν επιθυμεί απλά δεν το ανοίγει.

#6   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 12/03/2013 - 14:10

Μπορεί κάποιος να γράψει ποιές είναι οι εφαρμογές που παρουσιάζονται στις διαφημίσεις;

#7   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 12/03/2013 - 14:19

η διαφημιση του ιφονε 5 μου αρεσει ποιο πολυ... αυτο ειναι Α) η μια απιστευτη συμπτωση η Β) ειναι θεμα κοινης λογικης...

#8   matthew6

matthew6

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/03/2013 - 17:16

στο 0:23 ποια εφαρμογη ειναι (στο discover)

#9   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/03/2013 - 19:35

η διαφημιση του ιφονε 5 μου αρεσει ποιο πολυ... αυτο ειναι Α) η μια απιστευτη συμπτωση η Β) ειναι θεμα κοινης λογικης...


Καλα αυτή ειναι η χειρότερη. Να δουμε τι θα λενε οταν μεγαλωσει η οθόνη... Λογικα κατι του τύπυ:

"Ο ανθρωπος εξελισσεται, τα χέρια μεγαλωνουν, το ιδιο και το iPhone!" :D

You'll Never Walk Alone





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες