Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Samsung Galaxy S4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
883 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#871   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 11/04/2013 - 23:22

Εχουν ακτινοβολια λεμε τα κινητα, μην τα χρησιμοποιειτε ως tablet.

Θα φυτρωσει κανα μεταλλαγμενο 6ο δακτυλο σε κανενα σας, βεβαια μετα θα ταιριαζει αψογα το phablet στην καινουρια εργονομικη σας παλαμη, οποτε μια ή αλλη βγαινει...

Και μονο που εχεις wifi σπιτι σου και τοσες συσκευες συνδεδεμενες ασυρματα, παλι εχεις προβλημα... μην παιζεις με τις πιθανοτητες και δεικτες ακτινοβολιας κλπ... δεν θα ζησεις 10 χρονια παραπανω επειδη δεν χρησιμοποιουσες το κινητο σου ως tablet

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#872   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 11/04/2013 - 23:25

Μια χαρά καταλάβαμε τι θέλει να πει.

Απλά δεν ξέραμε οτι υπάρχει εξουσιοδοτημένος δικηγόρος της Samsung μέσα στο φόρουμ για iPhone.

Αλλιώς, ειλικρινά, δεν γίνεται να είσαι τόσο κολλημένος φίλε, αλήθεια...

Δικηγορος?? Apple forum?? Τι εγινε, πριν δεκα λεπτα ειρωνευοσουν τις 6.3 ιντσες του galaxy mega, τωρα σοβαρεψες ξαφνικα?? Μην μιλατε εσεις για κολλημενους ρε φιλε, τραγικη ειρωνια ειναι... πριν μισο χρονο κοροιδευατε τις 4.8 ιντσες του s3, τωρα ξαφνικα οι μισοι απο εδω θα θελατε ενα 5ιντσο iphone... εχει ο καιρος γυρισματα, μην λετε πραγματα που θα μετανιωσετε μετα....

#873   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 11/04/2013 - 23:29

O καθένας είναι υπεύθυνος για τα λεγόμενά του.

Ποτέ δεν ζήτησα προσωπικά 5ιντσο iPhone.

Κι επειδή ήμουν με S3 για λίγο καιρό, ευτυχώς πλέον μπορώ να είμαι πολύ πιο αντικειμενικός.

Οπότε, μάλλον δεν λέω πράγματα που μπορεί να μετανιώσω ;)

#874   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 11/04/2013 - 23:30

Και μονο που εχεις wifi σπιτι σου και τοσες συσκευες συνδεδεμενες ασυρματα, παλι εχεις προβλημα... μην παιζεις με τις πιθανοτητες και δεικτες ακτινοβολιας κλπ... δεν θα ζησεις 10 χρονια παραπανω επειδη δεν χρησιμοποιουσες το κινητο σου ως tablet

Το wifi ειναι σχετικα αβλαβες, ασυρματο τηλεφωνο δεν εχω και το αν θα ζησω 10 χρονια παραπανω δεν το ξερω γιατι απλα δε δημοσιευονται ολοκληρωμενες μελετες για τις επιπτωσεις της χρησης των κινητων...


#875   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 11/04/2013 - 23:39

O καθένας είναι υπεύθυνος για τα λεγόμενά του.

Ποτέ δεν ζήτησα προσωπικά 5ιντσο iPhone.

Κι επειδή ήμουν με S3 για λίγο καιρό, ευτυχώς πλέον μπορώ να είμαι πολύ πιο αντικειμενικός.

Οπότε, μάλλον δεν λέω πράγματα που μπορεί να μετανιώσω ;)

Σε τι να εισαι αντικειμενικος, στην χολη που εβγαλες για τι μεγεθος του s4 σε προηγουμενο ποστ σου? δεν σε υποχρεωσε κανενας να το παρεις, και πρεπει να καταλαβεις οτι επειδη σε ενοχλει εσενα αυτο το μεγεθος, δεν σημαινει οτι αυτοματως γινεται παντοφλα-ρακετα ενα κινητο 5 ιντσων, ή ακομα και το mega των 6.3 ιντσων... κ αυτο ειναι αντικειμενικοτατο... οπως δεν μπορω να πω εγω τηλεκοντρολ το iphone5 ή μπρελοκ το 4αρι... αυτο ειναι, σου αρεσει εμφανισιακα, το παιρνεις.. δεν σου αρεσει, πας σε αλλη λυση...:)

Τελευταία επεξεργασία από: stefano23, 11/04/2013 - 23:39


#876   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 12/04/2013 - 02:29

αντι να γουσταρουμε που εχουμε ενα σωρο επιλογες για να αγοραζει ο καθενας οτι θελει καθεστε και κατηγορειτε χωρις λογο μονο και μονο για να πειτε την ''εξυπναδα'' σας...

το αλλο το κορυφαιο... αυτος με το note(6.3) θα φαινεται γελειος γιατι θα το βαλει στο αυτι λες και δεν μπορει να χρησιμοποιησει hf η bt....τι αλλο θα ακουσουμε....ασε που και στο αυτι να το βαλει μαγκια του και στα @@ρια του τι θα πουν οι γυρο του.

και τελος το note 3 δυσκολα απο τις 5.5 να παει στις 6.3...πιο πολυ το κοβω για 5.8 η 6 το πολυ και με βαση το s4 που ειναι ιδιο με το s3 παρολο που εχει μεγαλυτερη οθονη δεν
αποκλειτεται το note3 να εχει το ιδιο μεγεθος με το 2.

#877   alexv13

alexv13

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/04/2013 - 18:50

ios>android για παντα...τεραστιο +
ποιοτητα κατασκευης δεν χρειαζεται καν να πω κατι...
το s4 βγηκε τουμπανο...θα δουμε ομως καταναλωση και επιδοσεις σε συγκριση με ενα i5...μην ξεχναμε οτι βγηκε καποιους μηνες αργοτερα απο το 5... πεταξαν μεσα 2 πυρηνες παραπανω για να ακουγεται τρανο και δυνατο...
επισης...εχετε την διαφημιση του ι5 απο εδω εως εδω ...με το αλλο το φεριμποτ δεν μπορεις να στειλεις μηνυμα με ενα χερι! η το στελνεις και παθαινεις τραβηγμα στον αντιχειρα.... ναιιιιιιι επειδη ειναι android το συνδεεις στο pc και δεν χρειαζεσαι itunes για οποιοδηποτε μεταφορα αρχειων.... ωραια αυτο ειναι αρνητικο..
ελλειψη καινοτομιας ειδα και απο τις 2 μεριες...
αν μου λεγατε iphone5 η galaxy s4 ισως να λεγα galaxys4....αν μου λεγατε jailbroken iphone5 h galalxy s4....τοτε η απαντηση ειναι προφανης....το jb ερχεται να δωσει στο iphone οτι του λειπει..αυτα

#878   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/04/2013 - 20:19

ios>android για παντα...τεραστιο +
ποιοτητα κατασκευης δεν χρειαζεται καν να πω κατι...
το s4 βγηκε τουμπανο...θα δουμε ομως καταναλωση και επιδοσεις σε συγκριση με ενα i5...μην ξεχναμε οτι βγηκε καποιους μηνες αργοτερα απο το 5... πεταξαν μεσα 2 πυρηνες παραπανω για να ακουγεται τρανο και δυνατο...
επισης...εχετε την διαφημιση του ι5 απο εδω εως εδω ...με το αλλο το φεριμποτ δεν μπορεις να στειλεις μηνυμα με ενα χερι! η το στελνεις και παθαινεις τραβηγμα στον αντιχειρα.... ναιιιιιιι επειδη ειναι android το συνδεεις στο pc και δεν χρειαζεσαι itunes για οποιοδηποτε μεταφορα αρχειων.... ωραια αυτο ειναι αρνητικο..
ελλειψη καινοτομιας ειδα και απο τις 2 μεριες...
αν μου λεγατε iphone5 η galaxy s4 ισως να λεγα galaxys4....αν μου λεγατε jailbroken iphone5 h galalxy s4....τοτε η απαντηση ειναι προφανης....το jb ερχεται να δωσει στο iphone οτι του λειπει..αυτα


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

#879   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 12/04/2013 - 20:28

Το topic όσο βλέπω λέγεται ακόμα Samsung s4 κ όχι Samsung vs iPhone! Και έλεος ποια το ένα είναι παντοφλα,το άλλο είναι μικρό,το άλλο δεν φτιάχνει καφε κτλ !γιατι προσπαθείτε να αλλάξετε την γνώμη κάποιου!;αυτός δίνει τα χρήματα αυτός θα αποφασίσει που θα τα διαθέσει...σε λίγο θα λέτε "φίλε άλλαξε την γκομενα σου γιατί είναι χοντρή κ εμένα είναι αδύνατη κ δεν μ´ αρέσει να την βλέπω "!!!

#880   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 13/04/2013 - 19:05

Μαγκες, να κανουμε κ λιγο χαβα.. οριστε σε πρωτη αποκλειστικοτητα το note3 που θα υποστηριζει και ραδιοφωνο

Συνημμένα αρχεία



#881   afanoulis

afanoulis

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:nikiforosvin

Δημοσίευση 13/04/2013 - 23:14

Μαγκες, να κανουμε κ λιγο χαβα.. οριστε σε πρωτη αποκλειστικοτητα το note3 που θα υποστηριζει και ραδιοφωνο



Dj Abdul στο PetroGkazi club....!!!! για πικαντικες μουσικες....!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! κλαιω απλα...!!!!

#882   jastonas

jastonas

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Twitter:@jastonas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/04/2013 - 01:51

Μαγκες, να κανουμε κ λιγο χαβα.. οριστε σε πρωτη αποκλειστικοτητα το note3 που θα υποστηριζει και ραδιοφωνο


Το θέλω!! Έρχεται δώρο με το σορτάκι - θήκη;;

#883   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/04/2013 - 02:16

Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα

ναι και να εδώ κάτι καθυστερημενα προϊόντα.

#884   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 14/04/2013 - 08:43

iΚωλότσεπη όλα τα λεφτά :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες