Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Mail Pilot


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/04/2013 - 20:55

Αναρτημένη εικόνα


To Mail Pilot είναι μια νέα εφαρμογής διαχείρισης e-mail για το iPhone και iPad με μια διαφορετική προσέγγιση σύμφωνα με την οποία το inbox σας αντιμετωπίζεται ως μια to-do list επιτρέποντας σας το μαρκάρισμα των μηνυμάτων ως complete, assigned a due date ή organized intuitively. Όλα τα εισερχόμενα μηνύματά σας θεωρούνται Incomplete και από εκεί και πέρα το μαρκάρισμα ενός μηνύματος ως Complete το στέλνει στο Archive. Επιπρόσθετες λειτουργίες του Mail Pilot περιλαμβάνουν Intuitive Threading, Quick Reply, Easy Forward, Full Search, Bulk Actions, Tabbed Viewing for Multitasking, Gesture Controls και Folder Compatibility.

Σε αντίθεση με το MailBox της Dropbox που υποστηρίζει μόνο το iPhone και το Gmail στο Mail Pilot μπορείτε να προσθέσετε λογαριασμούς Gmail, iCloud, Yahoo, AOL και πρακτικά οποιοδήποτε πάροχο IMAP. Δεν υποστηρίζει, ωστόσο, push notifications, λογαριασμούς Εxchange ή POP ενώ και η σχετικά υψηλή τιμή του, ίσως, λειτουργήσει αποτρεπτικά για τον μέσο χρήστη.


Θα βρείτε το Mail Pilot για iPhone και iPad στο App Store [iTunes link] στην τιμή των 13.99€

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 14/04/2013 - 22:00

Απο την στιγμή που δεν υποστηρίζει push και λογαριασμούς exchange .......προσωπικά νομίζω ειναι άχρηστο τελείως ......
13,99 ..........WTF .........
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#3   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/04/2013 - 20:19

Λοιπόν το έχω πει πολλάκις. Καλύτερα θα ήταν τα review τα οποία τα έχουμε "δοκιμάσει!".

Η εφαρμογή έχει τρεις αρνητικάρες...

1ον. Κάνει 14 ευρώ!

2ον. (και κυριότερον) ΑΠΑΙΤΕΙ 6.1.3 ως minimun λειτουργικό.

3ον. Την αγόρασα και την έχω να κάθεται... (να πω τον πόνο μου)


Μακριά και αγαπημένοι. Το παίζουν ντίβες οι devs της; Έφτιαξαν την σούπερ ντούπερ προγραμματάρα και ανησυχούν για το σπάσιμο; Τώρα να δείτε τί θα γίνει...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες