Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Logitech FabricSkin Keyboard Folio


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/04/2013 - 21:04

Αναρτημένη εικόνα


Μια νέα θήκη-πληκτρολόγιο παρουσίασε η Logitech για το iPad με πάνινο ή δερμάτινο ύφασμα που κυκλοφορεί σε μαύρο, μπλε, κίτρινο και κόκκινο. Το ενδιαφέρον με αυτή τη θήκη είναι ότι διαθέτει ενσωματωμένο πληκτρολόγιο κάτι που βοηθάει στη μείωση του πάχους - μόλις 20 χιλιοστά - και στην καλύτερη αισθητική παρουσία ως σύνολο.


Tο FabricSkin Keyboard Folio της Logitech θα κοστίζει $150 όταν κυκλοφορήσει στην αγορά. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μάθετε εδώ.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   technofreak

technofreak

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:foreverfreak

Δημοσίευση 26/04/2013 - 13:24

Μου αρεσει παρα πολυ. Τοσο πολυ που αν πεσουν ποτε λεφτα στα χερια μου θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να την τσιμπησω. Ειδικα η κοκκινη και η μπλε ειναι ερωτας. Αλλα ρε παιδια ειμαστε σοβαρει τωρα; 150 δολλαρια για μια θηκη;; Μονο σε μενα φαινονται υπερβολικες αυτες οι τιμες;;

#3   iJohnNic

iJohnNic

    iPH Contributor

  • 1.673 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/04/2013 - 13:34

Μου αρεσει παρα πολυ. Τοσο πολυ που αν πεσουν ποτε λεφτα στα χερια μου θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να την τσιμπησω. Ειδικα η κοκκινη και η μπλε ειναι ερωτας. Αλλα ρε παιδια ειμαστε σοβαρει τωρα; 150 δολλαρια για μια θηκη;; Μονο σε μενα φαινονται υπερβολικες αυτες οι τιμες;;


Είναι και πληκτρολόγιο.. ;) , πιστεύω αρκετά τσιμπιμένη αλλα πολλοί θα την προτιμήσουν..

iOs 7! 


#4   technofreak

technofreak

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:foreverfreak

Δημοσίευση 26/04/2013 - 13:41

Μα αυτο ειναι και το γεγονος που την κανει να ξεχωριζει. Οτι ταυτοχρονα ειναι και πληκτρολογιο, ενω οι διαστασεις διατηρουνται σε ικανοποιητικα επιπεδα. Και παλι ομως, πολλα, μα παρα πολλα, τα λεφτα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες