Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 28/04/2015 - 12:34

Εγω καταλαβα οτι στο σπιτι αφου ειναι δηλωμενη η γραμμη παιζει κανονικα.

 

Αν εισαι σε αλλο wifi ομως θελει μνμ απο Cosmote αριθμο για να δεις. 

 

Οπως μου κανει εμενα τωρα. Ανοιγει το app στελνει μνμ και μετα συνδεεται και βγαζει τα καναλια.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 28/04/2015 - 12:38

μιλησα παλι με το 11888, απο ipad δεν βλεπουμε σε αλλο wifi με κανενα τροπο ακομα και αν υπαρχει καρτα σιμ κοσμοτε και αν ακομα σταλει sms απο κινητο και μετα μπει η καρτα στο ipad,παλι δεν θα δουλεψει!!!!

 

μου ειπε βεβαια οτι θα γινουν αλλαγες οσο περναει ο καιρος και θα προστεθουν καναλια αλλα δεν ξερει αν αυτες οι αλλαγες θα εχουν να κανουν με καποιους περιορισμους

 

μαλλον πρεπει να παρουμε την apple να τους τριξει τα δοντια :lol:


Τελευταία επεξεργασία από: istan, 28/04/2015 - 12:47


#483   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/04/2015 - 12:40

Παιρνω τηλ παλι κ ενημερωνω...



#484   applakias24

applakias24

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:06

Για να δουμε

#485   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:07

Αλλα λεει ο ένας αλλα ο άλλος στα τηλέφωνα από ότι καταλάβαμε .

#486   applakias24

applakias24

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:16

Για να δουμε

#487   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:26

Για το παιδι που ρωταει γιατι καναμε αιτημα ακυρωσης. Δεν με νοιαζει τι κανει η nova. Εγω τον οτε τον εχω ΜΟΝΟ για την f1. Επειδη δουλευω πολλες ωρες, το ote tv go θα με βολευε απιστευτα να το ειχα στο ipad στην δουλεια για να το εχω να παιζει τη φορμουλα, κυριως τις παρασκευες, αλλα και τα σαββατα. Ακομα θα με βολευε αν ειμαι εξω τις κυριακες, σε κανενα φιλο χωρις ote tv κτλ, και να βλεπω παλι ειτε απο αλλο wifi, ειτε με hotspot απο το κινητο (εχω πολλα gb στο κινητο voda).
Με αυτο που εκαναν εγω δεν μπορω να κανω τιποτα απο ολα αυτα. Το μονο που μπορω να κανω ειναι να βαλω το ipad στη κουζινα η στη κρεβατοκαμαρα. Big deal...
Αν λοιπον αυτο λεγεται ote tv GO, και δινω εμφαση στο "go", εγω ειμαι ο σουπερμαν. Επειδη λοιπον δεν μου αρεσει η κοροιδια και το υφακι της κοπελας οταν της ειπα για ολο αυτο, λεω bye bye και στο καλο. Οποιος βολευεται με την εφαρμογη, ας το απολευσει. Με γεια του με χαρα του. Εμενα δεν με βολευει και το κοβω απο τα νευρα.
Και επειδη εχω δει αντιστοιχες εφαρμογες στο εξωτερικο και μπορεις να τις χρησιμοποιεις ΠΑΝΤΟΥ, εγω δεν θα κατσω στο οτε να μου λενε οτι "σας κανουμε και χαρη"...
Αυτα.

#488   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:36

Για το παιδι που ρωταει γιατι καναμε αιτημα ακυρωσης. Δεν με νοιαζει τι κανει η nova. Εγω τον οτε τον εχω ΜΟΝΟ για την f1. Επειδη δουλευω πολλες ωρες, το ote tv go θα με βολευε απιστευτα να το ειχα στο ipad στην δουλεια για να το εχω να παιζει τη φορμουλα, κυριως τις παρασκευες, αλλα και τα σαββατα. Ακομα θα με βολευε αν ειμαι εξω τις κυριακες, σε κανενα φιλο χωρις ote tv κτλ, και να βλεπω παλι ειτε απο αλλο wifi, ειτε με hotspot απο το κινητο (εχω πολλα gb στο κινητο voda).
Με αυτο που εκαναν εγω δεν μπορω να κανω τιποτα απο ολα αυτα. Το μονο που μπορω να κανω ειναι να βαλω το ipad στη κουζινα η στη κρεβατοκαμαρα. Big deal...
Αν λοιπον αυτο λεγεται ote tv GO, και δινω εμφαση στο "go", εγω ειμαι ο σουπερμαν. Επειδη λοιπον δεν μου αρεσει η κοροιδια και το υφακι της κοπελας οταν της ειπα για ολο αυτο, λεω bye bye και στο καλο. Οποιος βολευεται με την εφαρμογη, ας το απολευσει. Με γεια του με χαρα του. Εμενα δεν με βολευει και το κοβω απο τα νευρα.
Και επειδη εχω δει αντιστοιχες εφαρμογες στο εξωτερικο και μπορεις να τις χρησιμοποιεις ΠΑΝΤΟΥ, εγω δεν θα κατσω στο οτε να μου λενε οτι "σας κανουμε και χαρη"...
Αυτα.

σωστός φίλος μια από τα ίδια επειδή έχω και Nova μαζί με το nova go το πάω όπου θέλω χωρίς όλη αυτή την φασαρία του ΟΤΕ .



#489   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/04/2015 - 13:57

Μου τα γυρισαν τωρα...Δε μπορεις απο συσκευη με vodafone να μπεις σε δημοσιο wifi

Χρειαζεται cosmote για να στειλεις sms.

 

Aρα η το ξεχναμε εκτος σπιτιου η φευγουμε απο voda και παμε cosmote η εχουμε μαζι μας μια καρτα σιμ cosmokarta η watsup και αλλαζουμε καρτες.



#490   papaleole

papaleole

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:06

Μου τα γυρισαν τωρα...Δε μπορεις απο συσκευη με vodafone να μπεις σε δημοσιο wifi

Χρειαζεται cosmote για να στειλεις sms.

 

Aρα η το ξεχναμε εκτος σπιτιου η φευγουμε απο voda και παμε cosmote η εχουμε μαζι μας μια καρτα σιμ cosmokarta η watsup και αλλαζουμε καρτες.

Ή τους παίρνουμε τηλ. τους τα χώνουμε, ρίχνουμε και μια διακοπή και ησυχάζουμε... Σκέτη κοροϊδία...



#491   applakias24

applakias24

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:10

Η δεν κανουμε τιποτα κ μενουμε οπως ειμασταν διοτι στα καλα καθουμενα διμιουργησαμε την αναγκη να εχουμε ΟΤΕ TV GO ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΕΡΟ jobs

#492   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:18

Η αναγκη υπηρχε καιρο τωρα. Τους ειχαμε πρηξει τα συκωτια εδω και 3 χρονια. Καθε μηνα και τηλεφωνο ημουν. Επειδη αυτοι αργησαν, δεν σημαινει οτι δεν υπηρχε η αναγκη...

#493   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:28

Mια χαρα χρησιμο ειναι κ για μας που δεν εχουμε κοσμοτε...

 

πχ εχει Ρεαλ-Ουεφαλονα κ σε εχει παει σερπαντινα απο το πιτογυρο...παιρνεις το ipad στη τουαλετα και δε χανεις φαση να πουμε.



#494   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:38

Εδώ και μια ώρα δεν μπορώ να συνδεθώ από το σπίτι. Βγάζει αυτό το μνμ. Το βγάζει και σε άλλον?
Συνημμένο αρχείο  uploadfromtaptalk1430224722125.png   77,48KB   35 λήψεις

#495   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/04/2015 - 14:42

Μπα όχι όλα παίζουν άψογα


Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1430224928.002056.jpg   207,65KB   34 λήψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες