Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1516   1234567890

1234567890

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2016 - 09:25

Dream21 θα μπούνε και άλλοι τίτλοι; Διαβάζω και αλλου και λένε πως ειναι σχετικα φτωχο σε περιεχομενο. Εχεις κανένα νέο;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1517   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 30/09/2016 - 09:59

OTE TV Plus: αυτή είναι η δωρεάν on demand πλατφόρμα του OTE TV!

 

Προστέθηκε μετά απο σημερινή αναβάθμιση στο υβριδικό μενού του δέκτη, η νέα υπηρεσία του OTE TV, με την ονομασία OTE TV Plus. Η νέα on demand υπηρεσία της συνδρομητικής πλατφόρμας, θα προσφέρει χωρίς χρέωση ταινίες, σειρές, εκπομπές και ντοκιμαντέρ που έχουν προβληθεί στα κανάλια του OTE TV, εντελώς δωρεάν, για να μπορείτε να τα παρακολουθήσετε όποτε εσείς επιθυμείτε. Παρακάτω μπορείτε να δείτε μερικές φωτογραφίες απο το περιβάλλον της νέας αυτής υπηρεσίας. 

Με το που ενεργοποιήσαμε το πρωί τον δέκτη μας (DSI 810HYB) ξεκίνησε η αναβάθμιση

 

P9300003_zps9kxjbqga.jpg

 

Στη συνέχεια πλοηγηθήκαμε στα μενού του δέκτη και στην κατηγορία On Demand εμφανίστηκε η νέα υπηρεσία OTE TV Plus

 

P9300005_zps3eg9mufb.jpg

 

Το περιβάλλον του OTE TV Plus, της δωρεάν On demand υπηρεσίας του OTE TV

 

P9300006_zps6ccdexzs.jpg

 

Σειρές που μπορείτε να παρακολουθήσετε με όλα τους τα επεισόδια, πληροφορίες κλπ.

 

P9300007_zpssnj0n6m8.jpg

 

Κατηγοριοποίηση ταινιών ανα είδος 

 

P9300008_zps8bcunyjo.jpg

 

Έλεγχος της ταχύτητας του δικτύου μας για την παρακολούθηση ταινιών

 

P9300009_zpsg2y3hub0.jpg

 

Διάφορες ταινίες που διαθέτει το OTE TV Plus. Σταδιακά θα προστίθενται νεοι τίτλοι, με σκοπό τον εμπλουτισμό της υπηρεσίας.

 

P9300010_zpsaxjaokwu.jpg

 

P9300011_zpsojhyjx5s.jpg

 

Και το εξαιρετικό OTE History περιλαμβάνεται στα μενού της νέας υπηρεσίας

 

P9300013_zpsqzmxxxwf.jpg

 

P9300014_zpsog2gtsds.jpg

 

Καλωσορίζουμε τη νέα υπηρεσία OTE TV Plus, που σε συνδυασμό με τις υπόλοιπες δυνατότητες της υβριδικής πλατφόρμας (replay tv, premium on demand, remote recording) θα εισαγάγει τους συνδρομητές του OTE TV σε ένα νέο διαδραστικό περιβάλλον.

 

ΠΗΓΗ: Digitaltvinfo.gr



#1518   davinci0

davinci0

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/09/2016 - 14:05

Dream21 θα μπούνε και άλλοι τίτλοι; Διαβάζω και αλλου και λένε πως ειναι σχετικα φτωχο σε περιεχομενο. Εχεις κανένα νέο;

Ναι θα μπαίνουν συνέχεια νεοι τιτλοι απο ταινίες, σειρές και ντοκιμαντερ ακόμη και δυο ώρες μετά την προβολή τους απο τα κανάλια του OTE TV. Επίσης σε κανα μήνα θα μπεί και στην υπηρεσία OTE TV go.



#1519   1234567890

1234567890

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2016 - 14:30

Φιλε davinci ξέρεις εαν πρόκειται να μπουν και νέα στούντιο πέρα απο αυτό της Paramount?



#1520   davinci0

davinci0

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/09/2016 - 15:10

Φιλε davinci ξέρεις εαν πρόκειται να μπουν και νέα στούντιο πέρα απο αυτό της Paramount?


Ναι οι δυο πλατφόρμες ειναι στο τελικό στάδιο συζητήσεων με δυο στούντιο . Η εκτίμηση μου χωρις να γνωρίζω κατι συγκεκριμένο ειναι οτι ειναι πολυ πιθανό να προσθέσει ακόμη ενα κινηματογραφικό studio. Αλλα ποτέ δεν ξέρεις ... και τη euroleague περιμέναμε να την αποκτήσει ο OTE TV και τελικά πήγε nova.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1521   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2016 - 11:03

Παιδια εχω παλιο αποκωδικοποιητη και στο μηνυμα μου απαντησαν οτι δεν γινεται αναβαθμιση. Μπορω να ζητησω δωρεαν αντικατασταση;

#1522   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2016 - 12:11

Απο οτι γνωριζω ολοι οι παλαιοι αποκωδικωποιητες θα αλλαχτουν σταδιακα απο υβριδικους αλλιως παιρνεις τηλεφωνω λες οτι χαλασε και παιρνεις καινουργιο δωρεαν απο ote shop η γερμανο μονο με την ταυτοτητα

#1523   alfacinogr

alfacinogr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 12:16

Απο οτι γνωριζω ολοι οι παλαιοι αποκωδικωποιητες θα αλλαχτουν σταδιακα απο υβριδικους αλλιως παιρνεις τηλεφωνω λες οτι χαλασε και παιρνεις καινουργιο δωρεαν απο ote shop η γερμανο μονο με την ταυτοτητα


Μην το κάνετε αυτό, φίλος μου που το έκανε χωρίς να έχει πρόβλημα η συσκευή, έφαγε κανονική χρέωση συσκευής στον επόμενο μήνα. Καλύτερα να επικοινωνήσει και να ζητήσει αντικατάσταση λόγω παλαιότητας.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1524   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2016 - 15:34

Εμένα με το που γύρισα από διακοπές για κάποιο λόγο δεν άναβε με τίποτα.παιρνω τηλ,τους λέω μάλλον κάηκε,και με παρέπεμψαν σε Γερμανό που έχω κοντά μου να πάρω νεο αποκωδικοποιητή.κανενας δεν τον έλεγξε και δεν με χρέωσαν κάτι.βεβαια ο καινούργιος που πήρα έχει θέμα με το τηλεκοντρόλ ή κάτι παραπλήσιο.σε στιγμές που κάνω ζάπινγκ,κολλάει σε κάποιο κανάλι για περίπου ένα λεπτό.στον δεκτη το πράσινο λαμπάκι μένει αναμένω.μετα το πέρας του λεπτού,συνεχίζει και αλλάζει κανονικά κανάλια.οταν βρω χρόνο θα πάει και αυτός πίσω γιατί είμαι να τον πετάξω από το μπαλκόνι.

#1525   gkas1973

gkas1973

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Twitter:@gkas1973
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 01/10/2016 - 17:13

Μην το κάνετε αυτό, φίλος μου που το έκανε χωρίς να έχει πρόβλημα η συσκευή, έφαγε κανονική χρέωση συσκευής στον επόμενο μήνα. Καλύτερα να επικοινωνήσει και να ζητήσει αντικατάσταση λόγω παλαιότητας.


Sent from my iPad using Tapatalk


Ακριβώς, και εγώ έφαγα χρέωση.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1526   alfacinogr

alfacinogr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα

Δημοσίευση 01/10/2016 - 17:17

Εμένα με το που γύρισα από διακοπές για κάποιο λόγο δεν άναβε με τίποτα.παιρνω τηλ,τους λέω μάλλον κάηκε,και με παρέπεμψαν σε Γερμανό που έχω κοντά μου να πάρω νεο αποκωδικοποιητή.κανενας δεν τον έλεγξε και δεν με χρέωσαν κάτι.βεβαια ο καινούργιος που πήρα έχει θέμα με το τηλεκοντρόλ ή κάτι παραπλήσιο.σε στιγμές που κάνω ζάπινγκ,κολλάει σε κάποιο κανάλι για περίπου ένα λεπτό.στον δεκτη το πράσινο λαμπάκι μένει αναμένω.μετα το πέρας του λεπτού,συνεχίζει και αλλάζει κανονικά κανάλια.οταν βρω χρόνο θα πάει και αυτός πίσω γιατί είμαι να τον πετάξω από το μπαλκόνι.


Τον ελέγχει μετά, το τεχνικό τμήμα και σου έρχεται πεσκέσι στον επόμενο λογαριασμό.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1527   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2016 - 19:14

Α οκ.δεν ήξερα ότι τον ελέγχουν μετά.εμένα όντως είχε πρόβλημα,απλά στον Γερμανό που τον άφησα κανένας δεν ασχολήθηκε.
Εμφανίζει σε κάποιον άλλον πρόβλημα η αλλαγή καναλιών;έχω αλλάξει μπαταρίες στο τηλεκοντρόλ και έχω καθαρίσει και το "μάτι" στην δεκτη.

#1528   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/10/2016 - 14:45

Ξερουμε ποτε θα μπουν στην ενοτητα plus νεες ταινιες ; ευχαριστω ! Αψογο το hybrid

#1529   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 06/10/2016 - 14:50

Ξερουμε ποτε θα μπουν στην ενοτητα plus νεες ταινιες ; ευχαριστω ! Αψογο το hybrid

 Καθημερινα μπαινουν τιτλοι πχ σημερα ειδα αλλες 3 ταινιες που δεν υπηρχαν εχθες



#1530   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 06/10/2016 - 14:55

TO SMILE TV στον ΟΤΕTV απο παρασκευή 7/10/2016

 

b8c9759e1fc2bdf4be1ed835417088fb_XL.jpg

 

Με ένα ακόμη παιδικό κανάλι ενισχύεται η συνδρομητική πλατφόρμα του OTE TV. Οι μικροί θεατές θα έχουν την ευκαιρία απο την Παρασκευή 7 Οκτωβρίου, να παρακολουθούν τις αγαπημένες τους σειρές, παιδικά προγράμματα και ταινίες κινουμένων σχεδίων στο γνωστό παιδικό τηλεοπτικό σταθμό, SMILE TV.

Το πρόγραμμα του καναλιού απαρτίζεται από παιδικές σειρές και ταινίες κινουμένων σχεδίων, ζωντανές καθημερινές εκπομπές μορφωτικού και ψυχαγωγικού περιεχομένου για παιδιά, αλλά και θεματικές εκπομπές που αφορούν στη σύγχρονη οικογένεια για προβλήματα που αγγίζουν το παιδί, τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς. Στο πρόγραμμα του σταθμού φιλοξενούνται σειρές όπως “Marsupilami”, “Super Mario Land”, “Ντένις ο Τρομερός”, “Sonic the Hedgehog”, “Power Rangers”, “SABRINA η μικρή μάγισσα”, “Το νησί Κονγκ”, “Pocket Dragons”, ”Extreme Dinosaurs”, “Horseland”, “οι περιπέτειες του ΒΟΥΠΑ”και άλλες συναρπαστικές σειρές κινουμένων σχεδίων, από τις μεγαλύτερες παραγωγούς εταιρείες κινουμένων σχεδίων στον κόσμο, όπως οι MARVISTA, ZODIAK, TURNER, COOKIE JAR (DHX Media) και άλλες.

Ο τηλεοπτικός σταθμός "Smile" είναι από τις 14/02/2013 η συνέχεια του τηλεοπτικού σταθμού "0-6 tv".

 

Πηγη: www.digitaltvinfo.gr



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες