Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/03/2015 - 18:34

οποιος ειναι σε forthnet+nova και παει otenet+otetv σου δίνουν τελικη τιμη με φπα στα 47.80€ Adsl 24 αστικα υπεραστικα + 30 λεπτα προς κινητα και otetv full pack μεσω δορυφορου με δωρο τον εξοπλισμό.

βγαινει 29.90€ adsl 24αρι
και 17.90€ το otetv full pack
και δωρεαν η αναγνωριση κλησεις.

δηλαδη κατι καλυτερο με την καμια γιαννη ε;;καλα θα το δω.η θα κανω αιτιση φορητοτητας η θα περιμενω να ληξει το συμβολαιο μου με την νοβα...ειδωμεν!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 01/03/2015 - 18:38

εγώ έχω τηλέφωνο και ιντερνετ οτε και τηλεόραση νόβα , και μόλις μίλησα και μου  είπανε 21 και κάτι ψιλά 



#258   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 01/03/2015 - 20:40

δηλαδη κατι καλυτερο με την καμια γιαννη ε;;καλα θα το δω.η θα κανω αιτιση φορητοτητας η θα περιμενω να ληξει το συμβολαιο μου με την νοβα...ειδωμεν!!

Καλύτερα να περιμένεις να λήξει το συμβόλαιο σου και όλο και κάποια προσφορά θα βγάλει ο ΟΤΕ.

#259   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 02/03/2015 - 09:05

δηλαδη κατι καλυτερο με την καμια γιαννη ε;;καλα θα το δω.η θα κανω αιτιση φορητοτητας η θα περιμενω να ληξει το συμβολαιο μου με την νοβα...ειδωμεν!!

Να φανταστείς Σεπτέμβριο μήνα που μας πέρασε το ίδιο πακέτο είχε τελική τιμή 38.9€ και στα 49.5€ με VDSL 30. 

Εγώ πιστεύω οι τυχεροί θα είναι αυτοί που τον Αύγουστο του 2015 λήξουν τα συμβόλαια τους σε άλλους παρόχους εκτός ΟΤΕ και θελήσουν να βάλουν ΟΤΕ + OTETV θα βγει μεγάλος κράχτης λόγο champions league μέχρι που μπορεί να παίξει πάλι η προσφορά που σου λέω ποιο πάνω στα 38.9€



#260   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 02/03/2015 - 10:02

Σίγουρα θα βγουν προσφορές. Εγώ έκλεισα αρχές Δεκεμβρίου οτε τβ με 11€/1χρονο και μέχρι πριν κάνα μήνα είχε προσφορά 17€/2 χρόνια.

#261   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 02/03/2015 - 11:05

Το θέμα ειναι ότι δεν μας καλεί κανένας ! Είμαστε τα μαύρα πρόβατα ! Ξέρεις κατι ότι απο σήμερα θα τρέχει κάποια προσφορά ;

#262   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 02/03/2015 - 11:50

Νομίζω τώρα δεν παίζει προσφορά. Και εγώ φορθνετ νοβα ήμουν και με κάλεσαν για προσφορά και έφυγα. Όταν ακούσω κάτι θα ενημερώσω.

#263   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/03/2015 - 15:00

Το θέμα είναι να δίνει προσφορά και στους ήδη κατόχους. Γιατί αν ανεβάσουν τις τιμές με όλα αυτά τα αθλητικά ή το σπάσουν σε 2 πακέτα full και χωρίς αθλητικά θα ξενερώσει πολύς κόσμος.



#264   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 02/03/2015 - 15:19

Το θέμα είναι να δίνει προσφορά και στους ήδη κατόχους. Γιατί αν ανεβάσουν τις τιμές με όλα αυτά τα αθλητικά ή το σπάσουν σε 2 πακέτα full και χωρίς αθλητικά θα ξενερώσει πολύς κόσμος.

Έχεις δίκιο σε αυτό. Ελπίζω και εγώ να μην κάνουν τέτοια λάθη και να δώσουν στο κόσμο μόνο φουλ πακέτο, θα είναι ότι καλύτερο. Πάντως από το καλοκαίρι θα δούμε εξελίξεις με τον ΟΤΕ όσον αφορά τις τιμές(λογω Cl).

#265   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/03/2015 - 16:20

Έτσι ήμουν και εγώ.φουλ πακέτο και τηλεφωνία με 39.90.εληξε το συμβόλαιο και με πήγαν στα 65.καπακια αίτηση νόβα,με πήραν τηλ από ΟΤΕ προσφορά στα 55,πάλι νόβα τηλ για προσφορά και τελική από ΟΤΕ στα 38 ευρώ,και μια δωροεπιταγή 30 ευρώ στον Γερμανό.βεβαια δεν έγιναν τόσο απλά όσο τα γράφω γιατι έγινε μια βλακεία με νόβα,έστειλα το ακυρωτικό φαξ 1 ημέρα πριν την έναρξη του συμβολαίου και ισχυρίστηκαν ότι δεν πρόλαβαν να το δουν γιατι θέλει 3 ημέρες πριν.οπως και να εχει με καλύπτει το δικαίωμα της υπαναχώρησης όποτε δεν θα πάρουν μια. Ήθελαν 35 ευρώ για διακοπή και καλά.Επίσης σημερα παρέλαβα και τον pvr του ΟΤΕ με 3 ευρώ τον μήνα και όχι 4 που ζητανε.και εκεί θέλουν παζάρι!απλα όσοι απο απλό αποκωδικοποιητή πάτε σε pvr προσέξτε γιατι θέλει 3 ημέρες για να ενεργοποιηθεί και μένεις χωρίς.βεβαια προσφέρθηκαν να μου αφαιρέσουν τα χρήματα των τριών ημερών.

Τελευταία επεξεργασία από: hlias77, 02/03/2015 - 16:23


#266   mixalhs13

mixalhs13

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/03/2015 - 23:26

Για σας και απο μένα , με πηρα τηλ σημερα για έκπτωση στο κινητο μου είπαν στιν γυναίκα μου και μετα πήραν εμένα και μου είπαν για το conx μαζι με ΟΤΕTV φουλ πακέτο και 30 λεπτά προς κινητά στα 42,8 € το μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο . Ειμαι απο νοβα 3play τωρα + νοβα σπορ κανάλια μαζι με 12 ώρες σε κινητά στα 39,9€ το μήνα αλλα δεν εχει τελιωσει το συμβόλαιο ακομα πρεπει να θελει 6 με 7 μήνες ακομα . Τι να κάνω να πάω γιατι απο το καλοκαίρι τέρμα το cl & Europa μόνο το ελληνικό θα εχει , τι λέτε εσείς .

#267   spursfan

spursfan

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@jowardan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:jordancoys

Δημοσίευση 02/03/2015 - 23:32

Για σας και απο μένα , με πηρα τηλ σημερα για έκπτωση στο κινητο μου είπαν στιν γυναίκα μου και μετα πήραν εμένα και μου είπαν για το conx μαζι με ΟΤΕTV φουλ πακέτο και 30 λεπτά προς κινητά στα 42,8 € το μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο . Ειμαι απο νοβα 3play τωρα + νοβα σπορ κανάλια μαζι με 12 ώρες σε κινητά στα 39,9€ το μήνα αλλα δεν εχει τελιωσει το συμβόλαιο ακομα πρεπει να θελει 6 με 7 μήνες ακομα . Τι να κάνω να πάω γιατι απο το καλοκαίρι τέρμα το cl & Europa μόνο το ελληνικό θα εχει , τι λέτε εσείς .

Πολύ καλή τιμή νομίζω, αλλά υπολόγιζε 30€ τέλη φορητοτητας που θα πληρώσεις στον πρώτο λογαριασμό του ΟΤΕ + ένα ποσό για σπάσιμο συμβολαίου στην φορθνετ (50-60€. Σαν πακέτο νομίζω είναι καλά για 24 μήνες αλλά πρέπει να υπολογίζεις και τα υπόλοιπα που σου ανέφερα.

Τελευταία επεξεργασία από: spursfan, 02/03/2015 - 23:33


#268   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/03/2015 - 07:51

Εγώ για ΟΤΕ VDSL 50 με απεριόριστα σταθερά,υπεραστικά και 30' προς κινητά συν ΟΤΕ TV full pack πληρώνω 44,9€ το μήνα. Βέβαια έχω και Cosmote 2 συνδέσεις και τον ΟΤΕTV το έχω πολύ καιρό, οπότε με θεωρούν πιστό συνδρομητή.

 

Νομίζω πάντως ότι για μεταφορά από Nova μπορείς να τους πιέσεις για καλύτερη προσφορά ή έστω να σου καλύψουν το σπάσιμο του συμβολαίου.



#269   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/03/2015 - 10:58

Μήπως υπάρχει καμιά προσφορά για άτομα σαν εμένα που έχουν σύνδεση Cosmote και θέλουν ΟΤΕ tv μέσω δορυφόρου; (Έχω προπληρωμένη για όλο το χρόνο τη σύνδεση Ίντερνετ στη φορθνετ, γι'αυτό ρωτάω για δορυφορική)

#270   dex

dex

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 18/03/2015 - 12:29

Τι γίνεται τελικά με τα HD και το otego;

Για τα HD που ρωτησα στο 13888, μου ειπε ενας τεχνικός οτι ενεργοποιούνται σταδιακα αλλα μετα απο δική τους κληση.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (3)