Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#976   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 02/10/2015 - 22:58

Εγώ πάντως νέος στον ΟΤΕ και στο ΟΤΕtv αλλά δεν μου δίνει την δυνατότητα ενεργοποίησης της υπηρεσίας το MyOTE.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#977   dex

dex

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/10/2015 - 09:10

παιδια εχω οτε tv και λογο της αυξησης πηγε στα 26κατι . Αυτο με τον αν παρεις τηλεφωνο και ζητησης διακοπη οτι θα στο δωσουν στα 19,90 ισχυει ?

Ισχύει, το έκανα το Σάββατο.. και μάλιστα δε χρειάστηκε να κλέισουμε καν το τηλέφωνο. Με το που τους ειπα για διακοπή, με συνέδεσαν στο τμήμα καταργήσεων, με ρώτησαν τους λόγους και καπάκι μου έκαναν την προσφορά αυτή για 2 χρόνια.



#978   yianniskyr

yianniskyr

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2015 - 09:46

Παιδιά μπορώ να δηλώσω δυο νούμερα cosmote που ειναι στο όνομα μου ή πρέπει υποχρεωτικά ένα ?

#979   dex

dex

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/10/2015 - 14:07

Παιδιά μπορώ να δηλώσω δυο νούμερα cosmote που ειναι στο όνομα μου ή πρέπει υποχρεωτικά ένα ?

Προς το παρον ενα αριθμο βάζεις, εκτος και αν αλλαξει στο μελλον.



#980   dex

dex

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/10/2015 - 14:09

Με ενημέρωσαν απο την εξηπηρετηση οτι θα στειλουν ενα νεοτερο αποκωδικοποιητη (ote tv μεσω ευρυζωνικοτητας).

Το έχει παραλάβει καποιος; Γνωρίζετε τι καινούργιο θα έχει; Παίζει να ενεργοποιήσουν τα full hd καναλια;



#981   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/10/2015 - 14:44

Με ενημέρωσαν απο την εξηπηρετηση οτι θα στειλουν ενα νεοτερο αποκωδικοποιητη (ote tv μεσω ευρυζωνικοτητας).
Το έχει παραλάβει καποιος; Γνωρίζετε τι καινούργιο θα έχει; Παίζει να ενεργοποιήσουν τα full hd καναλια;

Πολύ πιθανό να είναι για τα hd....

Knowledge Is Power


#982   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 06/10/2015 - 07:42

Καινούργιο κανάλι OTE cinema James Bond
Απο 16 /10 θα προβάλει ταινίες του

#983   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 08/10/2015 - 00:20

Παιδιά από το ipad μπορούμε να προβάλουμε στην τηλεόραση είτε με hdmi είτε μέσω airplay σε apple tv??? Η κλείνει η εφαρμογή του οτέ και δεν σε αφήνει να κανεις προβολή σε άλλη οθόνη;;



#984   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 09/10/2015 - 09:19

Παιδιά από το ipad μπορούμε να προβάλουμε στην τηλεόραση είτε με hdmi είτε μέσω airplay σε apple tv??? Η κλείνει η εφαρμογή του οτέ και δεν σε αφήνει να κανεις προβολή σε άλλη οθόνη;;

Όχι δε σε αφήνει να δεις αλλού.



#985   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 09/10/2015 - 09:28

Ισχύει, το έκανα το Σάββατο.. και μάλιστα δε χρειάστηκε να κλέισουμε καν το τηλέφωνο. Με το που τους ειπα για διακοπή, με συνέδεσαν στο τμήμα καταργήσεων, με ρώτησαν τους λόγους και καπάκι μου έκαναν την προσφορά αυτή για 2 χρόνια.

 

Δεν είναι απαραίτητο. Έχω 2 νούμερα Cosmote, OTE VDSL 50αρι, έχω τον OTE TV από όταν ξεκίνησε και όταν τους κάλεσα και πήγε η αίτηση στο τμήμα καταργήσεων μου είπαν απλά ότι εντός 24 ωρών θα έχει κοπεί το OTETV και θα με ενημέρωναν πως να επιστρέψω το δέκτη.



#986   dex

dex

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/10/2015 - 08:49

Δεν είναι απαραίτητο. Έχω 2 νούμερα Cosmote, OTE VDSL 50αρι, έχω τον OTE TV από όταν ξεκίνησε και όταν τους κάλεσα και πήγε η αίτηση στο τμήμα καταργήσεων μου είπαν απλά ότι εντός 24 ωρών θα έχει κοπεί το OTETV και θα με ενημέρωναν πως να επιστρέψω το δέκτη.

Προφανώς και δεν είναι απαραίτητο.. Δεν είπα οτι το κάνουν πάντα, αλλά ισχύει σε κάποιες περιπτώσεις όπως και στη δική μου.

Πιθανον να εχουν καποιο μαξιμουμ αριθμο προσφορων που μπορουν να κανουν το μηνα πχ. Ή μπορεί να κάλεσες σε ώρα που το τμήμα καταργήσεων δε λειτουργουσε.

Τελικά σε πήραν για προσφορα ή στο ακύρωσαν;



#987   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/10/2015 - 09:42

To ακύρωσα.



#988   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/10/2015 - 13:34

Νέο κανάλι OTE CINEMA 007 από τον ΟΤΕ TV

 

088372170b503da25dce7189d88df828_XL.jpg

 

OTECINEMA007TM.jpg

 

To OTE CINEMA 007, ένα νέο κανάλι αποκλειστικά αφιερωμένο στις θρυλικές ταινίες Τζέιμς Μποντ, προστίθεται από σήμερα στο κινηματογραφικό μπουκέτο των OTE CINEMA. Οι συνδρομητές του OTE TV θα μπορούν να παρακολουθήσουν όλες τις ταινίες Τζέιμς Μποντ από την ταινιοθήκη των Albert R. Broccoli’s EON Productions και Metro-Goldwyn-Mayer Studios (MGM) ενόψει της ελληνικής πρεμιέρας της πολυαναμενόμενης 24ης ταινίας Τζέιμς Μποντ Spectre, στις 12 Νοεμβρίου.Το OTE CINEMA 007 θα βρίσκεται στον αέρα για ένα μήνα, από τις 16 Οκτωβρίου έως τις 15 Νοεμβρίου, και θα προβάλλει όλες τις ταινίες Bond μαζί με πλούσιο υλικό για τον θρυλικό κινηματογραφικό ήρωα.

Από το Doctor No μέχρι το Skyfall, οι συνδρομητές του ΟΤΕ TV θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν και τις 23 ταινίες με τον 007, όπως τον έχουν ενσαρκώσει ο Σόν Κόνερι, ο Ρότζερ Μουρ, ο Τζορτζ Λάζενμπι, ο Πιρς Μπρόσναν, ο Τίμοθι Ντάλτον και ο Ντάνιελ Κρεγκ.

Το 24ωρο πρόγραμμα του OTE CINEMA 007 περιλαμβάνει επίσης σπάνιο αρχειακό υλικό από τις ταινίες Τζέιμς Μποντ, όπωςντοκιμαντέρ, αφιερώματα, συνεντεύξεις από τους πρωταγωνιστές και behind-the-scenes.

Η πολυαναμενόμενη 24η ταινία Τζέιμς Μποντ, παραγωγή των Albert R. Broccoli’s EON Productions και Metro-Goldwyn-Mayer Studios (MGM), Spectre, θα βγει στις κινηματογραφικές αίθουσες της χώρας μας στις 12 Νοεμβρίου 2015, και στην Αμερική στις 6 Νοεμβρίου 2015. Ο OTE TV έχει εξασφαλίσει τα αποκλειστικά δικαιώματα για την πρώτη τηλεοπτική προβολή της ταινίαςστα κανάλια OTE CINEMA το 2016.

Στα κινηματογραφικά κανάλια του ΟΤΕ TV, οι τηλεθεατές απολαμβάνουν περισσότερες από 500 πρεμιέρες και 2.000 ταινίες το χρόνο, αλλά και πάνω από 100 δημοφιλείς ξένες σειρές.

 

ΠΗΓΗ



#989   bikwn

bikwn

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:connx

Δημοσίευση 17/10/2015 - 17:01

το FoxPlay λειτουργεια σε JB συσκευες ή μονο εγω εχω προβλημα?



#990   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 17/10/2015 - 17:24

το FoxPlay λειτουργεια σε JB συσκευες ή μονο εγω εχω προβλημα?

αν εννοείς το fox παίζει ...κανάλι foxplay δεν βλέπων στην εφαρμογή εγω


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες