Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 12 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5S στην Ελλάδα και εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2048 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 27/09/2013 - 11:55

Καταρχήν μεγεια και καλοδούλευτο!  :rolleyes:

 

Κατά δεύτερον πολυ ωραιο το σαμπανιζέ. Και ειδικά με το RED της  Apple φαίνεται άπαιχτο!  :wub:

 

Άντε και σε μας τις ανύπαντρες' σύντομα!  :P

 

Στο εύχομαι!!! Τελικά δεν θέλει και πολύ να γίνει Ντόρος!!!

 

Και το κυριότερο καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα!!!! Χα χα!

 

 

Σε ευχαριστώ!!!


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   iUs3r

iUs3r

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/09/2013 - 11:56

Με παρατεταμενο πατημα του ον οφ απενεργοποιειται κανονικα χωρις ξεκλειδωμα. Αν καταλαβα καλα αυτο ρωτας.

 

Μια χαρά κατάλαβες....μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί η Apple συνεχίζει αυτή τη μαμακία; Τί να κάνουμε τα κλειδώματα και όλα τα άλλα, αν ο άλλος μπορεί να το κλείσει; Εντάξει, είναι πιο δυσκολο πια να το ενεργοποιήσει, αλλά όλα γίνονται απαξ και απενεργοποιηθεί η συσκευή..... τι μαμακία και αυτή..... θα στείλω εμαιλ στον TC, αμάν πια!!!



#198   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 27/09/2013 - 11:56

μαζι σας.αλαλ ειναι πολυ ''εντονο'' και ιδαιτερο...εγω δεν το παιρνω και να μου το χαριζουν

Είναι δικαίωμα σου καθαρά αυτό φίλε μου..η δική μου γνώμη πάντως είναι πώς το γκρι δεν μου πολύ άρεσε σε αντίθεση με το περσινό 5άρι μαύρο που είχα ..και δεν το λέω επειδή το άσπρο μου άρεσε περισσότερο η οτιδήποτε τέτοιο.Απλά η γνώμη μου!


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#199   dedalos

dedalos

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:31

Μια χαρά κατάλαβες....μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί η Apple συνεχίζει αυτή τη μαμακία; Τί να κάνουμε τα κλειδώματα και όλα τα άλλα, αν ο άλλος μπορεί να το κλείσει; Εντάξει, είναι πιο δυσκολο πια να το ενεργοποιήσει, αλλά όλα γίνονται απαξ και απενεργοποιηθεί η συσκευή..... τι μαμακία και αυτή..... θα στείλω εμαιλ στον TC, αμάν πια!!!

Δεν είναι πιο δύσκολο να το ενεργοποιήσει απλά πλέον είναι αδύνατο. Που σημαίνει η ανταλλακτικά η όταν το έχει ανοιχτό εσύ μπορείς να βλέπεις που βρίσκεται.



#200   paulchro

paulchro

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:35

Μια χαρα ειναι το χρυσο με κοκκινη θηκη. Σιγα το πραγμα που θα σε κρινουν γι αυτο. Μονο στην Ελλαδα γινονται αυτα. Η θηκη της apple ειναι πολυ μπροστα (και σε κοστος ομως :P )

#201   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:39

Μια χαρα ειναι το χρυσο με κοκκινη θηκη. Σιγα το πραγμα που θα σε κρινουν γι αυτο. Μονο στην Ελλαδα γινονται αυτα. Η θηκη της apple ειναι πολυ μπροστα (και σε κοστος ομως :P )

Πάλι καλά που δεν ζω εκεί δλδ!!! :P Και στην Ελλάδα τα ίδια θα έπαιρνα...Γκαραντί!!!!! ;)

 

 

Και σήμερα αν κοιμηθώ λιγάκι επιτέλους, θα περάσω από ένα Apple Store να ρωτήσω τι γίνεται με την διαθεσιμότητα...


@CaLi@


#202   iUs3r

iUs3r

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:44

Δεν είναι πιο δύσκολο να το ενεργοποιήσει απλά πλέον είναι αδύνατο. Που σημαίνει η ανταλλακτικά η όταν το έχει ανοιχτό εσύ μπορείς να βλέπεις που βρίσκετε.

 

Γιατί είναι δύσκολο να το ενεργοποιήσει;  

 

Θα μπορούσα να σου αναφέρω ορισμένους τρόπους που μπορεί να γίνει αυτό χωρίς sim και χωρίς επικοινωνία με Apple ή με τον carrier, αλλά το μόνο που νομίζω ότι χρειάζεται να σου πω είναι ότι αυτός που θα το κλέψει και θα το κλείσει, λίγο νοιάζεται αν αυτός που θα το αγοράσει θα μπορεί να το ενεργοποιήσει ή όχι......φαντάζομαι δεν το αμφισβητείς αυτό έτσι;

 

 

 

 

 

 

 



#203   paulchro

paulchro

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:45

Ναι μωρε, πλακα κανεις; Ειναι δυνατον να σου πει κανεις γιατι πηρες χρυσο με κοκκινο; Δηλαδη ολοι οι κλαρινογαμπροι που κυκλοφορουν με ροζ μαγιο στις παραλιες τι ειναι;...
Και εγω για χρυσο το σκεφτομαι αλλα η αληθεια ειναι πως μ αρεσει πιο πολυ το ασημενιο. Αλλα τεινω στο χρυσο γιατι δειχνει πιο καινουριο.



#204   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:45

Πάλι καλά που δεν ζω εκεί δλδ!!! :P Και στην Ελλάδα τα ίδια θα έπαιρνα...Γκαραντί!!!!! ;)

 

 

Και σήμερα αν κοιμηθώ λιγάκι επιτέλους, θα περάσω από ένα Apple Store να ρωτήσω τι γίνεται με την διαθεσιμότητα...

αα ωραια φιλε μου για ρωτα να δουμε τι θα παιχτει...ρωτα για ολα τα χρωματα αν μπορεις!



#205   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:53

Ναι μωρε, πλακα κανεις; Ειναι δυνατον να σου πει κανεις γιατι πηρες χρυσο με κοκκινο; Δηλαδη ολοι οι κλαρινογαμπροι που κυκλοφορουν με ροζ μαγιο στις παραλιες τι ειναι;...
Και εγω για χρυσο το σκεφτομαι αλλα η αληθεια ειναι πως μ αρεσει πιο πολυ το ασημενιο. Αλλα τεινω στο χρυσο γιατι δειχνει πιο καινουριο.


Και εγώ να σου πω την αληθεια γιαυτό πήρα το χρυσό, για το διαφορετικό!!!
Δεν ειναι τυχαίο που δεν υπαρχει ουτε δείγμα και έκανε sold out πολύ νωρίς εν συγκρίσει με τα άλλα χρώματα!!

Shipping η Verizon έχει για 11/11 για το χρυσό.
Για τα άλλα απο 24 μέχρι 28/10
Καλά Χριστούγεννα!!!
 

αα ωραια φιλε μου για ρωτα να δουμε τι θα παιχτει...ρωτα για ολα τα χρωματα αν μπορεις!


Για τα πάντα όλα θα ρωτήσω!!! Μιλάμε για Νέα Υόρκη..


@CaLi@


#206   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 556 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:55

Παιδες, sorry εαν εχει ηδη απαντηθεί, αλλα ποιος ειναι ο σωστος κωδικός μοντέλου εάν το αγορασω απο Αμερική;

Εγω cosmote σύνδεση 4G.

Επισης, επειδη θα μου το φερει φίλος που θα παει τωρα τον Οκτώβριο, υπαρχει διαδικασια να το κλεισω για να το παραλαβει απο το apple store?

Thanks!



#207   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/09/2013 - 12:59

Το Α1533 θες. Είτε T-Mobile είτε της Verizon.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#208   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 556 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/09/2013 - 13:01

Thanks!



#209   paulchro

paulchro

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2013 - 13:02

Μπορουμε να το παρουμε απο Αμερικη χωρις προβλημα;..

#210   Azureus32

Azureus32

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/09/2013 - 13:03

φίλε μου ο καθένας έχει τα γούστα του..για να μην παρεξηγηθώ εγώ προσωπικά το παρήγγειλα..αλλά με το χέρι στην καρδιά όταν το έπιασα στα χέρια μου δεν ένιωσα ότι παίρνω κάτι καινούργιο..είπα και σε κάποιο άλλο ποστ εγώ προσωπικά ξετρελάθηκα με την κάμερα..αλλά ως εκεί για την ώρα..όπως και να το κάνεις όταν σου πουλάνε κάτι νέο..συνήθως θέλεις να φαίνεται και νέο..και σίγουρα το 5s δεν το κάνει αυτό..αν κάποιος έχει το 5αρι δεν νιώθει ότι αγόρασε κάτι νέο..

Ρε παιδιά διαφορές στην ταχύτητα θα δει κάποιος απο 4s σε 5s.Απο 5άρι σε s δεν θα δεις καμία διαφορά. Μιλάμε για κλασματα του δευτερολέπτου!!! Μόνο στις 64bit εφαρμογές θα δείς διαφοράαααα!!!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες