Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μια νέα εφαρμογή ΚΙΝΟ για iOS 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
230 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   chrisgra2

chrisgra2

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/09/2013 - 17:22

Πάντως φαίνεται καλή εφαρμογή, καλή επιτυχία και αν περισσεύει κανένα promo στείλε μας



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/09/2013 - 17:33

Πάντως φαίνεται καλή εφαρμογή, καλή επιτυχία και αν περισσεύει κανένα promo στείλε μας

Promo....Ψήνονται, ψήνονται..... Αλλά πρώτα να δούμε κανένα ευρώ στο ταμείο.... Κρίση παιδιά - βοηθήστε!



#33   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 30/09/2013 - 17:42

Εγώ θα την αγόραζα αν ήταν για iOS >7. 



#34   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/09/2013 - 17:48

Πάντως φαίνεται καλή εφαρμογή, καλή επιτυχία και αν περισσεύει κανένα promo στείλε μας

Βεβαίως! 



#35   chrisgra2

chrisgra2

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/09/2013 - 17:59

Promo....Ψήνονται, ψήνονται..... Αλλά πρώτα να δούμε κανένα ευρώ στο ταμείο.... Κρίση παιδιά - βοηθήστε!

Χα χα δεν είστε οι μόνοι που καίγεστε!!! 



#36   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/09/2013 - 18:28

Εγώ θα την αγόραζα αν ήταν για iOS >7. 

:excl: Βιάζεσαι!



#37   shakta7

shakta7

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2013 - 22:43

promo δεν εχουμε;😞

#38   DJTHEO

DJTHEO

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 30/09/2013 - 23:48

Aν δοθουν προμο,θα ηθελα κ εγω ενα :)



#39   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 01/10/2013 - 07:29

Και εγώ θα ήθελα τουλάχιστον το προμο πριν την αγορά του...

#40   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:26

Και εγώ θα ήθελα τουλάχιστον το προμο πριν την αγορά του...

Αμα πάρεις το promo σιγά μη το αγοράσεις...."Πονηρούλη".... :P

Θα σε έχω στα υπόψιν...



#41   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:32

Καλά τα λες κι ας μην είσαι μαθηματικός! Ομως σου διαφεύγει κάτι. Εγώ είμαι μαθηματικός όσο κι αν σου φαίνεται περίεργο!! Και επειδή έχω και κάποια χαρτιά στη πληροφορική έχω διδαχθεί μαθηματική λογική. Στο Πανεπιστήμιο πόσα προβλήματα δε λύσαμε όπου ζητούσαν να βρούμε τις πιθανότητες για να λάβει χώρα ένα γεγονός? Ενα κοινά γνωστό πρόβλημα είναι το:<<Θεωρούμε την ρίψη δύο τίμιων ζαριών. Ποια είναι η πιθανότητα και τα δύο ζάρια να φέρουν τον ίδιο αριθμό;>> Σύμφωνα με τη δική σου λογική δεν χρειάζεται καν να διατυπώσει κάποιος μια τέτοια απορία. Κι όμως τα μαθηματικά ασχολούνται με αυτό. Τι σκοπό λοιπόν είχαν αυτά τα προβλήματα και επιπρόσθετα γιατί η στατιστική και κατ' επέκταση τα μαθηματικά να ασχολούνται με την πρόβλεψη? Λοιπόν η εφαρμογή ΚΙΝΟ για όσους μπερδεύονται, δεν επιδιώκει να σου βρει ποιους αριθμούς θα φέρει η κλήρωση!! Οποιος πιστεύει ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο (από οποιαδήποτε εφαρμογή), είναι το λιγότερο αφελής! Η εφαρμογή ΚΙΝΟ με βάση τα στοιχεία που συγκεντρώνει κάνοντας χρήση των φίλτρων και 92 συναρτήσεων που προέρχονται από τη μαθηματική επιστήμη, προσπαθεί να παρουσιάσει τους αριθμούς εκείνους που έχουν μεγαλύτερη πιθανότητα να βγουν σε μια κλήρωση. Στο τέλος προσπαθεί να προσομοιώσει αυτή τη κλήρωση βγάζοντας αριθμούς με βάση το προηγούμενο σκεπτικό. Αυτό απλά είναι ένα μεγάλο βοήθημα για το χρήστη.
Φιλικά, Μαρία.

Εγω νομιζω οτι το κινο δεν ειναι και τοσο τυχαιο οσο λεμε και οτι ειναι αλγοριθμοι..Ειχα γνωστο μαθηματικο που οταν του εδινα την μια κληρωση μου εβγαζε την επομενη αλλα προφανως δεν προλαβαινε σε 5 λεπτα και ηθελε πανω απο μιση ωρα..Και εννοειται χωρις να δει την επομενη κληρωση.

#42   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:48

Εγω νομιζω οτι το κινο δεν ειναι και τοσο τυχαιο οσο λεμε και οτι ειναι αλγοριθμοι..Ειχα γνωστο μαθηματικο που οταν του εδινα την μια κληρωση μου εβγαζε την επομενη αλλα προφανως δεν προλαβαινε σε 5 λεπτα και ηθελε πανω απο μιση ωρα..Και εννοειται χωρις να δει την επομενη κληρωση.

Αυτό μου κάνει κάτι σαν μομφή προς τον ΟΠΑΠ????? ή είναι η ιδέα μου....

Άλλο πράγμα πάντως δεν καταλαβαίνω. Είναι λίγο μπερδεμένο. Ο φίλος ο μαθηματικός, έβγαζε την επόμενη κλήρωση, που δεν είναι τυχαίο, οι αλγόριθμοι, στο τέλος δεν προλάβαινε.... δεν ξέρω φίλε μου αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλεις να πεις. Γίνε λίγο πιο σαφής.



#43   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:51

Έχω τρία διαφορετικά Apple ID που διαχειρίζομαι στην οικογένεια.αν η εφαρμογή σας δουλεύει καλά να είστε σίγουροι ότι θα πραγματοποιηθεί η αγορά.απλα επειδή Ουκ ολίγες φορές έχω αγοράσει εφαρμογές ,τυχαίνει μετά απο μια η δυο αναβάθμισεις να την παρατάνε .

#44   Amaretos

Amaretos

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:57

Παντως για παιχνιδια τυπου ΚΙΝΟ κλπ, νομιζω οτι ειναι μεγαλη μουφα ειδικα αυτο.....απο την στιγμή που για να γινει η κληρωση εχουν "πεσει" σε μια βαση ολες οι επιλογες με ενα απλο select μπορει να δει το μηχανημα ποιος συνδυασμός δεν εχει παιχτει και να βγαλει το αντιστοιχο... 

 

Σαμπως μπορουμε να ελεξγουμε το μηχανημα του ΟΠΑΠ που κανει generate τους αριθμούς?? Δηλαδή ειδικα σε digital παιχνίδια ειμαι 150 φορες πιο επιφυλακτικός και δεν ασχολουμαι καθολου....



#45   fotisbasm

fotisbasm

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2013 - 08:59

Αμα , ισως κατεβαζατε την τιμη θα ειχατε περισσοτερα εσοδα? δεν θα ηθελα promo  αλλα μια ποιο χαμηλη τιμη ,



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες