Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Χαλασμένο power button


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
134 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tsompa

tsompa

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/10/2013 - 13:42

Το power button απο το 4S πλέον χρειάζεται πάρα πολύ δύναμη για να πατηθεί.. Σκέφτομαι επισκευή, που θα μπορούσα να το στείλω; το irepair είναι αξιόλογο;  



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 03/10/2013 - 15:34

Το power button απο το 4S πλέον χρειάζεται πάρα πολύ δύναμη για να πατηθεί.. Σκέφτομαι επισκευή, που θα μπορούσα να το στείλω; το irepair είναι αξιόλογο;

Μόνο αξιόλογο; Απο τα καλύτερα!
Απλά θα στο επιστρέψουν χωρίς βίδες, θα σου έχουν αρπάξει την οθόνη και θα έχουν βάλει μαϊμού, θα έχουν αλλάξει τα καπάκια με δικά τους γρατζουνισμενα και δεν θα δουλεύει το ηχείο γιατί θα το έχουν αλλάξει με χαλασμένο για να πάρουν το δικό σου για ανταλλακτικά.

#3   BENET

BENET

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2013 - 15:46

Τοσα ωραια πραγματα συμβαινουν εκει?

#4   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 03/10/2013 - 17:18

ihomeservice.gr ....συνεργάζονται με τεχνικούς σε όλη τη χώρα και έρχονται το φτιάχνουν στον χώρο σου μπροστά στα ματιά σου...μπες στο site και επικοινώνησε μαζί τους

#5   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/10/2013 - 17:21

ihomeservice.gr ...

Άλλο σοβαρό κατάστημα αυτό..

 

Με "γνήσια" ανταλακτικά.. Γελάει ο κόσμος..

 

Το power button απο το 4S πλέον χρειάζεται πάρα πολύ δύναμη για να πατηθεί.. Σκέφτομαι επισκευή, που θα μπορούσα να το στείλω; το irepair είναι αξιόλογο;  

Η εγγύηση σου είναι 2ετής. Δε χρειάζεται να πληρώσεις κάποιον "τεχνικό" γι αυτό..

 

Πήγαινε το εκεί που το αγόρασες.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 03/10/2013 - 17:21

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#6   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2013 - 17:23

εκτός και αν έχεις jb ή δεν θέλεις να περιμένεις καιρό ή σου τελειώνει η εγγύηση τώρα κοντά οπότε μίλα με κάποιον από τους τεχνικούς του φόρουμ


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#7   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 03/10/2013 - 17:28

Νίκο τουλάχιστον παρουσία μου δεν κλεψαν τίποτα από το κινητό μου

#8   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/10/2013 - 17:39

Καλά σε αυτό δε τους κοντράρουν τους απο πάνω. Οι άλλοι είναι σπεσιαλίστες.

 

Όταν όμως ο συγκεκριμένος κύριος είχε εμφανιστεί και εδω μέσα πρίν λίγο καιρό προσπαθόντας να μας πείσει για τη "γνησιότητα" των ανταλακτικών του, sorry αλλά με τη κοροιδία δε τα πάω καλά..


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#9   BENET

BENET

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2013 - 18:36

Καμμια εμπειρια, γνωμη για εδω? www.iphone-sos.gr/



#10   decadence

decadence

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/10/2013 - 19:55

Niko, το διαβασα ολο το τοπικ που παρεθεσες και τωρα καταλαβαινω γιατι τοση αντιδραση με το ihomeservice.

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι κραταει ακομα αυτο αφου ο τυπος αλλαξε το site του (δεν μιλαει πια για γνησια), και εχει ενα καρο ευχαριστημενο κοσμο στο facebook.

Οπου εχω πετυχει τοπικ για το ihomeservice βλεπω τα ιδια ατομα να απαντανε κ να λενε μακρια! πραγμα που εχει αρχισει να με παραξανευει ομολογουμενως.



#11   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2013 - 20:08

Niko, το διαβασα ολο το τοπικ που παρεθεσες και τωρα καταλαβαινω γιατι τοση αντιδραση με το ihomeservice.

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι κραταει ακομα αυτο αφου ο τυπος αλλαξε το site του (δεν μιλαει πια για γνησια), και εχει ενα καρο ευχαριστημενο κοσμο στο facebook.

Οπου εχω πετυχει τοπικ για το ihomeservice βλεπω τα ιδια ατομα να απαντανε κ να λενε μακρια! πραγμα που εχει αρχισει να με παραξανευει ομολογουμενως.

 

για μπες και κάνε κανένα αρνητικό σχόλιο να δεις πως σε κάνουν block ... μπήκα fb και τους έκραξα γιατί μου έλεγαν ...-herb (ελληνική διαφήμιση οι παλιοί ξέρουν) και με έσβησαν και μετά μπήκα με της γυναίκας μου και συνέχισαν να με δουλεύουν και όταν τους είπα δηλαδή μου λέτε πάλι ψέματα έσβησαν τα comment και το status ....


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#12   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2013 - 20:13

Καμμια εμπειρια, γνωμη για εδω? www.iphone-sos.gr/

 

 

άλλοι θεούληδες εκεί ... είχα στείλει και mail να δω αν θα βγάλω λαβράκι αλλά ήταν έξυπνοι και μου έλεγαν oem έχουμε που είναι σαν τα αυθεντικά κτλ κτλ από παρόμοιους reseller  ... (δεν έπεσαν στην παγίδα να μου πουν ότι έχουν' ''αυθεντικά'' αλλά από τιμές και τα 2 νεφρά μου να πουλήσω δεν φτάνουν για να κάνω service :P


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#13   decadence

decadence

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/10/2013 - 20:17

W3rtY88  τι σου ελεγαν ρε μαν και τους εκραξες? αυτο βοηθαει για να παρουμε μια αποφαση



#14   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/10/2013 - 20:25

Συμφουριτες που με καποιους γνωριζομαστε χρονια,ειλικρινα ξερετε ποσοι ειναι που δεν εχουν ιδεα και τα πανε οπου να ειναι για service?αφου ξερουμε οτι δεν ψαχνονται ολοι
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#15   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2013 - 20:28

είχα θέμα με την οθόνη (οινόπνευμα έπεσε και έκανε σημαδάκι που δεν το βλέπεις) με τα πολλά 100 τεχνικούς ρώτησα ακόμα και γνωστό μου που δουλεύει πάνω στον τομέα (οθόνες κινητά κτλ κτλ) όλοι μου έλεγαν δεν γίνεται θέλει καινούργια οθόνη αυτοί επέμεναν ότι δεν θα βγει η οθόνη αλλά θα καθαριστεί και άρχισαν μετά να μου λένε ότι έχουν ''αυθεντικά'' και αν ήθελα να έβαζα original γιατί μόνο αυτοί έχουν κτλ κτλ ώσπου με το που άκουσα original με έπιασαν τα νεύρα γιατί τρελαίνομαι να με δουλεύουν στα μούτρα μου ... και το πόσταρα στο fb ... ε με blockaran και όταν τους ρώτησα γιατί ? μου είπαν επειδή έκανα spam .... και λέω spam = να με δουλεύεται στα μούτρα μου και να μου λέτε ψέματα ? .... φυσικά δεν απάντησαν και έσβησαν σχόλια και λοιπά 

ΥΓ αυτό έγινε αρκετό καιρό μετά το σκηνικό που έλεγε ότι είχε αυθεντικά υλικά στο φόρουμ ... οπότε μυαλό δεν έβαλε ... άρα εμένα και φίλους οικογένεια δεν θα τους δει .............


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες