Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Είναι οκ να αγοράσω iPhone 5s απο Skroutz;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Marios092

Marios092

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Twitter:@Marios092
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:marios92

Δημοσίευση 13/10/2013 - 20:57

Καλησπέρα θα ήθελα να αγοράσω ενα iPhone 5s απο το Skroutz! Τα μαγαζιά ειναι οκ γενικά; Έχει κανένας σας κάποια εμπειρία; Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας! 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/10/2013 - 21:01

Πολλοι πλεον αγοραζουν απο εκει, ανεφερε ποιο μαγαζι σκεφτεσαι ωστε να παρεις πιο συγκεκριμενες απαντησεις.
Γενικα να ξερεις οτι προκειται για κινητα ευρωπαικα, παραεισαγωγης, με εγγυηση απο την infoquest και οχι απο τους παροχους, κι αυτο ειναι ενα μεγαλο (+).

#3   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 13/10/2013 - 21:02

Καλησπέρα θα ήθελα να αγοράσω ενα iPhone 5s απο το Skroutz! Τα μαγαζιά ειναι οκ γενικά; Έχει κανένας σας κάποια εμπειρία; Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας! 

και γω την ιδια απορία εχω



#4   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 13/10/2013 - 21:03

Πολλοι πλεον αγοραζουν απο εκει, ανεφερε ποιο μαγαζι σκεφτεσαι ωστε να παρεις πιο συγκεκριμενες απαντησεις.
Γενικα να ξερεις οτι προκειται για κινητα ευρωπαικα, παραεισαγωγης, με εγγυηση απο την infoquest και οχι απο τους παροχους, κι αυτο ειναι ενα μεγαλο (+).

το smarties.gr



#5   Marios092

Marios092

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Twitter:@Marios092
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:marios92

Δημοσίευση 14/10/2013 - 01:57

Πολλοι πλεον αγοραζουν απο εκει, ανεφερε ποιο μαγαζι σκεφτεσαι ωστε να παρεις πιο συγκεκριμενες απαντησεις.
Γενικα να ξερεις οτι προκειται για κινητα ευρωπαικα, παραεισαγωγης, με εγγυηση απο την infoquest και οχι απο τους παροχους, κι αυτο ειναι ενα μεγαλο (+).


ibuy.gr/ kinitomania/ qelectronics

Ψάχνω για iPhone 5s και θελω να ειμαι σίγουρος για το απο που θα το παρω. Αλλα απο την άλλη ακομα τα εχουν πιο ακριβά απο οτι θα κάνουν στην αγορά κανονικα...

#6   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/10/2013 - 01:58

Για το kinitomania εχω ακουσει καλα σχολια, αλλά προσωπικη γνωμη δεν εχω.
Επσης αξιοπιστα ειναι birdphone και ebw

Τελευταία επεξεργασία από: omilitis1987, 14/10/2013 - 01:59


#7   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 14/10/2013 - 03:18

Πολλοι πλεον αγοραζουν απο εκει, ανεφερε ποιο μαγαζι σκεφτεσαι ωστε να παρεις πιο συγκεκριμενες απαντησεις.
Γενικα να ξερεις οτι προκειται για κινητα ευρωπαικα, παραεισαγωγης, με εγγυηση απο την infoquest και οχι απο τους παροχους, κι αυτο ειναι ενα μεγαλο (+).

 

Να ρωτησω και εγω κατι φιλε μου . Εγω μια ζωη επαιρνα απο Γερμανο καλως ή κακως τα μηλοφωνα μου . Το service της info ειναι πολυ καλυτερο απο των ελληνικων μαγαζιών ? Αν ναι υπαρχει καποιο ελληνικο μαγαζι που να συνεργαζεται με infoquest να παρω απο εκει το 5s ? 



#8   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/10/2013 - 03:25

Να ρωτησω και εγω κατι φιλε μου . Εγω μια ζωη επαιρνα απο Γερμανο καλως ή κακως τα μηλοφωνα μου . Το service της info ειναι πολυ καλυτερο απο των ελληνικων μαγαζιών ? Αν ναι υπαρχει καποιο ελληνικο μαγαζι που να συνεργαζεται με infoquest να παρω απο εκει το 5s ?

Τα κινητα που αγοραζονται απο τους παροχους καλυπτονται απο αυτους.
Η infoquest ειναι υπευθυνη για τις ευρωπαικες συσκευες, οπως αυτες στα διαφορα σκρουτζομαγαζα. Καλως η κακως το σερβις των παροχων δεν ειναι ικανοποιητικο, κανε ενα search στο φορουμ και θα διαβασεις διαφορες ιστοριες.

Ειδικα ο Γερμανος εχει το χειροτερο ονομα, αν δε λαβεις γραπτη βεβαιωση κατα την παραδοση οτι οι αισθητηρες υγρασιας ειναι φυσιολογικοι, τοτε 9/10 κινητα τα βγαζουν εκτος εγγυησης λογω υγρασιας.

#9   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 14/10/2013 - 03:34

Διαβασα διαφορα για αυτο και μπηκα σε σκεψεις τωρα .. To Golden-i service που κανει αν το παρω απο εκει ? Αλλιως με βλεπω skroutz αρκει να ειμαι σιγουρος οτι ειναι ξεκλειδωτο ευρωπαικο κτλ . Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου



#10   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/10/2013 - 07:12

Διαβασα διαφορα για αυτο και μπηκα σε σκεψεις τωρα .. To Golden-i service που κανει αν το παρω απο εκει ? Αλλιως με βλεπω skroutz αρκει να ειμαι σιγουρος οτι ειναι ξεκλειδωτο ευρωπαικο κτλ . Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου

επισης στην infoquest τα δινει(ειναι του ομίλου αν δε κανω λαθος).γενικα παντως ειναι πιο γρήγορο και αξιόπιστο σαν service.

#11   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 14/10/2013 - 07:21

Καλημεραααα, να μην εχει κανεις αμφιβολιες για αγορα απο σκρουτζομαγαζα επ ουδενι, πολυ καλυτερο σερβις η infoquest τα κονητα ειναι σφραγισμενα ευρωπαικα και πολλες φορες φθηνοτερα απο τα καταστηματα με καλητερη διαθεσιμοτητα και χωρις ουρες, λιστες ενδιαφεροντος και τα συναφη!

#12   lookito

lookito

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Twitter:@lsakkatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:lookitoJCW

Δημοσίευση 14/10/2013 - 08:32

phonegallery έχουμε (παρέα μου) αγοράσει πολλά iPhone και samsung και είναι όλα άριστα

#13   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 14/10/2013 - 08:59

Εγω απο birdphone εχω παρει τωρα το iphone 5c ειχα παρει Galaxy S4 κτλ...! Και πολλα πολλα αλλα... και ολα ειναι αψογα...! Και τι με ενδιαφερει αν ειναι το κινητο μου απο Πολωνια , Ουγγαρια κτλ ...! Ειναι παντα πιο φθηνα απο τους κλεφτες εδω...! Ειδικα στο S4 εχει διαφορα 300-400 ευρω...! 


Τελευταία επεξεργασία από: agihatzi, 14/10/2013 - 08:59


#14   sarvanitak

sarvanitak

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/10/2013 - 09:13

Διαβασα διαφορα για αυτο και μπηκα σε σκεψεις τωρα .. To Golden-i service που κανει αν το παρω απο εκει ? Αλλιως με βλεπω skroutz αρκει να ειμαι σιγουρος οτι ειναι ξεκλειδωτο ευρωπαικο κτλ . Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου


Να σε ενημερώσω φίλε μου πως, πλέον όλα ειναι ξεκλειδωτα και αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος, πριν πάρω το iPhone 5 είχα πάρει το s4 από kinitomania, το τηλέφωνο ήταν από Πολωνία και δεν είχε απολύτως κανένα πρόβλημα! Εγώ συμφωνώ απόλυτα για την αγορά από skroutz!! Μαγαζιά που έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές ειναι kaizershop, ebw, kinitomania!!

Καλή αγορά φίλε μου!!

P.s. Δεν κάνω διαφήμιση αναφερόμενος σε αυτά τα μαγαζιά, αλλά επειδή έχω εμπειρία συναλλαγής και με τα τρία, γι'αυτο και τα αναφέρω ονομαστικά!

#15   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 14/10/2013 - 09:14

To καλό είναι ότι έχει και feedback,οπότε μπορείς να μπεις να διαβάσεις στο κατάστημα που σε ενδιαφέρει αν έχει κάποιο πρόβλημα...

Αν δεν έχει feedback μάλλον είναι νέο..


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες