Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iphone 5s Διαθεσιμότητα σε καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
315 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   fastmac

fastmac

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 25/10/2013 - 00:18

αύριο είναι η επίσημη κυκλοφορία του iphone 5s όπως όλοι ξέρετε και θα ήθελα να ανοίξω αυτό το θέμα με σκοπο τα μελη του iphonehellas να ενημερώσουν και να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον ( για όσους έχουν όρεξη και για όσους δεν το έχουν πάρει ακόμα ) ... να βρουν ( αν υπάρχει ) το πολυπόθητο Iphone 5s  που ψάχνουν .. 

θυμαμαι περυσι οπου έλεγε ο καθένας από που το πηρε και αν έχουν αλλα και ποσα έχουν κτλπ  αυτά ελπίζω να βοηθήσει κάποιους 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/10/2013 - 00:36


Παιδιά έχει διαθέσιμα κομμάτια online σε vodafone,cosmote,isystem , αν δεν είχε θα έκλεινε η διαθεσιμότητα, όταν παραγγέλνεις online σου δεσμεύει αυτόματα μια συσκευή.. Εγώ τσίμπησα το space gray 32gb. Από isystem , και επέλεξα παραλαβή αύριο από το κατάστημα, ίδωμεν!

Ps: ελπίζω να μην το μετάνοιωσες που δεν διάλεξα το χρυσό..

#3   diwali33

diwali33

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/10/2013 - 23:46

Παρακμη βλεπω φετος :)



#4   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2013 - 15:29

Παιδιά μάθατε τίποτα για το που υπάρχει διαθεσιμο επι τόπου για αγορά; Πειτε κανά μαγαζί.



#5   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/10/2013 - 16:37

ιδεα μου η γενικα φετος δεν υπαρχει και πολλη ζητηση στο iphone 5s.. αυτα περι μεγαλης ζητησης(για ελλαδα μιλω) ειναι κουραφεξαλα...δεν ακουσα ουτε ενα γνωστο μου να ενδιαφερεται για το 5ς...και εδω δε βλεπω καμμια μεγαλη κινηση...



#6   KeNO

KeNO

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 10:10

Εγώ πάντως που ενδιαφέρομαι δεν μπορώ να το βρώ πουθενά, και ψάχνοντας μου έκανε εντύπωση που δεν το έχει στο site του γερμανού



#7   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/10/2013 - 10:13

σε ποια σελίδα του γερμανού έψαξες και δεν το βρήκες γιατί εδώ μια χαρά το έχει


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#8   WizeMan

WizeMan

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 10:47

Παίδες εγώ που έχω επιδότηση στην Cote και στο site δεν είναι διαθέσιμο τι μπορώ να κάνω;

#9   KeNO

KeNO

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 12:31

Στο site το βάλανε σήμερα, αλλά και πάλι το eshop τους σε στέλνει σε κατάστημα όπου δεν μπορεί το κατάστημα να σε εξυπηρετήσει αφού δεν έχει συσκευές και στο εσωτερικό τους δίκτυο το δείχνει μη διαθέσιμο

#10   mdgeorge

mdgeorge

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 12:34

Υπάρχει τελικά διαθέσιμο το κινητό 5s ; Στη Cosmo λένε δεν έχουν ενημέρωση για διαθεσημοτητα! Το ίδιο κ στο Γερμανό ! Δηλαδή όσοι είναι Vodafone μόνο αγοράζουν ;; Γνωρίζει κανεις κάτι ;;

#11   KeNO

KeNO

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 12:36

Μόλις επικοινώνησα με το τηλεφωνικό κέντρο του Γερμανού και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί και θα ξανά είναι διαθέσιμο μέσα με τέλη Νοεμβρίου

#12   Lykos1986

Lykos1986

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2013 - 12:58

Και εγώ μίλησα με δύο καταστήματα Cosmote shop. Μου είπαν πως για 16GB μάλλον κατα τις 10 - 15 Νοεμβρίου αλλά και πάλι με αρκετά περιορισμένη διαθεσιμότητα (προσέξτε... είπε αρκετά δεν υπερβάλω). Για 64GB τελος Νοεμβρίου με 10 Δεκεμβρίου και αυτό για καμία 30 iPhones σε όλη την Ελλάδα!!! Καλά EPIC FAIL η Cosmote!!! 

 

Τελικά όσα iPhones έχουν έρθει στην Ελλάδα είναι μόνο απο Vodafone! Και ενα πολύ μεγάλο μπράβο της για το ότι κατάφερε να φέρει τόσα κομμάτια!!!

 

Η Cosmote (Γερμανός/ΟΤΕ ενα είναι αυτά) χαρταετό πετούσαν!

Δεν νομίζω να έφεραν παραπάνω απο 50 σε όλη την Ελλάδα! Αφού ακόμα και στα πιο κεντρικά καταστήματα τους δεν τα έχουν ουτε καν για επίδειξη!!! 


Τελευταία επεξεργασία από: Lykos1986, 31/10/2013 - 13:02


#13   akarthis

akarthis

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:akarthis

Δημοσίευση 31/10/2013 - 13:47

Μου ακουγεται πολυ λογικο το γεγονος οτι δεν φερνουν πολλες ποσοτητες. Η ζητηση, θεωρητικα, ειναι περιορισμενη. Μιλαμε για συσκευη υψηλου κοστους, με ελαχιστες βελτιωσεις απο αυτες που ηδη διαθετουμε στα χερια μας. Φυσικα αναφερομαι και για καθε νεα smartphone συσκευη.



#14   kober

kober

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 31/10/2013 - 14:02

Καλά...κάνετε πλάκα με τη διαθεσιμότητα έτσι; Εδώ ούτε η μηλιά δεν έχει και λέει "Available to ship: 2-3 weeks" και θα το έχει ο Γερμανός και η cosmote; :lol:



#15   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 31/10/2013 - 14:13

Εμένα γιατί μου έγινε?

 

Η παραγγελία του προϊόντος / προϊόντων IPHONE 5s 16GB που κάνατε στις 31-10-2013 έχει προωθηθεί στο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Στο διάστημα των 2 ημερών θα ενημερωθείτε από το κατάστημα που έχετε επιλέξει να παραλάβετε το προϊόν, για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

Εφόσον ενημερωθείτε για την παραγγελία σας, θα πρέπει να παραλάβετε το προϊόν στο διάστημα των 4 ημερών. Μετά το συγκεκριμένο διάστημα, το προϊόν θα διατεθεί προς πώληση.

Στην περίπτωση που θα θέλατε να ακυρώσετε ένα μέρος είτε ολόκληρη την παραγγελία σας μπορείτε στο διάστημα των 2 -3 εργάσιμων ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελία σας, να απευθυνθείτε στο κατάστημα Γερμανός που έχετε επιλέξει.

Αν κάποια από τα εμπορεύματα που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμα, τότε το κατάστημα Γερμανός που επιλέξατε για την παράδοση των παραγγελθέντων εμπορευμάτων, θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός δύο ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελίας ώστε να σας ενημερώσει για τον πιθανό χρόνο παράδοσής του.

Ευχαριστούμε που προτιμήσατε το e-germanos για τις αγορές σας. 
Είμαστε πάντα δίπλα σας για να επιλύσουμε οποιαδήποτε απορία για τα προϊόντα και υπηρεσίες ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή την τεχνολογία γενικότερα με την on-line επικοινωνία.


Τελευταία επεξεργασία από: Tziko18, 31/10/2013 - 14:13

We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες