Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iphone 5s Διαθεσιμότητα σε καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
315 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   teogn7

teogn7

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 27/11/2013 - 17:40

Mόλις με πληροφόρησαν στην vodafone, οτι έρχονται περίπου 2 ανά 10 μέρες και με κάμποσα άτομα στην αναμονή :rolleyes:

Αν παίζει κάτι τέτοιο το βλέπω με το νέο έτος χαχααχχααχ τραγικό!!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 27/11/2013 - 18:28

Στον Γερμανό ΧΑιδαρι εχθές είχε λευκά μαύρα,για χρυσό που ρώτησα μου είπε για μέσα Δεκέμβρη αλλά ποσά κομμάτια και τι χωρητικότητα άγνωστο.εγω πάντως πιστεύω ότι κανείς δεν ξέρει κάτι επίσημα και ο καθένας λέει την μακακεια του.

#228   Ace91

Ace91

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/11/2013 - 19:05

Παιδια υπαρχει καποιο νεο για το ποτε ερχεται το χρυσο στην Ελλαδα?



#229   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 28/11/2013 - 19:27

Παιδια υπαρχει καποιο νεο για το ποτε ερχεται το χρυσο στην Ελλαδα?

φίλε δεν βγαίνει δελτίο τύπου έρχονται συνέχεια συσκευές απλά το χρυσό έχει μεγάλη ζήτηση οπότε γίνεται δυσεύρετο,πιστεύω από αυτά που λένε ότι από μέσα Δεκέμβρη θα στρώνει σιγά σιγά η διαθεσιμότητα.τωρα αν βιάζεται το μόνο που μπορείς να κανείς η να το προπαραγγειλεις και να μπεις σε κάποια σειρά η να δώσεις προκαταβολή σε ένα αξιόπιστο μαγαζι ώστε όταν έρθει κάποιο κομμάτι να το πάρεις εσύ.

#230   ackel

ackel

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2013 - 12:37

Η infoquest δίνει DOA για το iphone 5s ;



#231   teogn7

teogn7

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 29/11/2013 - 15:53

Ενημέρωση από Κωτσοβολο σε μνμ, η αγορά σας θα αργήσει και άλλες μέρες λόγο έλλειψη προμηθευτή, αν θέλετε μπορείτε να περάσετε από το κατάστημα μας για αγορά κάποιου άλλου κινητού. Για άλλη μια φορά τραγικό κλείσαμε μήνα κ ακόμα δεν ξέρουν. Κατά τα μέσα του μήνα το βλέπω και αν!!!



#232   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/11/2013 - 16:01

Ενημέρωση από Κωτσοβολο σε μνμ, η αγορά σας θα αργήσει και άλλες μέρες λόγο έλλειψη προμηθευτή, αν θέλετε μπορείτε να περάσετε από το κατάστημα μας για αγορά κάποιου άλλου κινητού. Για άλλη μια φορά τραγικό κλείσαμε μήνα κ ακόμα δεν ξέρουν. Κατά τα μέσα του μήνα το βλέπω και αν!!!

Τυχερός θα είσαι αν το πάρεις πριν μπει το '14..

Οι 5 εργάσιμες έγιναν ένας μήνας πέρυσι το καλοκαίρι για να παραλάβω το ipad μου (και αφού τους "απείλησα" ότι θα βρουν λύση να ακυρωθεί η παραγγελία-είχα βάλει δόσεις), από τα χριστούγεννα μέχρι αρχές φλεβάρη περίμενε ένα ipad mini ο αδερφός μου ώσπου πήρε κάτι άλλο με την προκαταβολή που είχε δώσει και το πήρε από αλλού. Απλά τραγικοί.


Τελευταία επεξεργασία από: spiros23, 29/11/2013 - 16:02


#233   teogn7

teogn7

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 29/11/2013 - 21:10

Έτυχε και πέρασα τελικά από εκεί και τους ρώτησα γιατί αυτή η αναμονή: έλλειψη προμηθευτή και ότι αυτή την εβδομάδα εξυπηρέτησαν της παραγγελίες αρχές με μέσα Οκτώβρη. Οπότε αυτή την εβδομάδα πιθανολογούν θα το έχουν.



#234   LivEviL

LivEviL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 29/11/2013 - 21:36

πρέπει να είμαι από τους λίγους τυχερούς τελικά !! χαχα 1on κατάφερα και πούλησα το iphone 5  που είχα στα 550 euro... 2on πέρασα μια βόλτα από την vodafoneνα ρωτήσω για το 5s και χωρίς προπαραγγελία η κράτηση είχε ένα έτοιμο χρυσό το οποίο το είχε παραγκίλει ένας άλλος και δεν είχε χρήματα να το πάρει μόλις ήρθε.. το ακύρωσε εκείνος και το πήρα εγώ χαχαχα :P



#235   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/11/2013 - 09:02

πρέπει να είμαι από τους λίγους τυχερούς τελικά !! χαχα 1on κατάφερα και πούλησα το iphone 5 που είχα στα 550 euro... 2on πέρασα μια βόλτα από την vodafoneνα ρωτήσω για το 5s και χωρίς προπαραγγελία η κράτηση είχε ένα έτοιμο χρυσό το οποίο το είχε παραγκίλει ένας άλλος και δεν είχε χρήματα να το πάρει μόλις ήρθε.. το ακύρωσε εκείνος και το πήρα εγώ χαχαχα :P

Στο δρόμο έχει και κάτι καταστήματα που γράφουν απέξω ΟΠΑΠ. Μπες μέσα και ζητά να παίξει ένα παιχνίδι που το λένε tzoker.

#236   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 30/11/2013 - 09:55

πρέπει να είμαι από τους λίγους τυχερούς τελικά !! χαχα 1on κατάφερα και πούλησα το iphone 5  που είχα στα 550 euro... 2on πέρασα μια βόλτα από την vodafoneνα ρωτήσω για το 5s και χωρίς προπαραγγελία η κράτηση είχε ένα έτοιμο χρυσό το οποίο το είχε παραγκίλει ένας άλλος και δεν είχε χρήματα να το πάρει μόλις ήρθε.. το ακύρωσε εκείνος και το πήρα εγώ χαχαχα :P

 

Εσυ δε μας ελεγες οτι τοχες παραγγειλες και θα πηγαινες να το παρεις τη προηγουμενη Δευτερα επειδη δε προλαβες το Σαββατο και φοβοσουν μη στο παρει αλλος;

Ή σε μπερδευω με άλλον;

Ή στο πηρε ο αλλος αυτο πουχες παραγγειλει; :D


You'll Never Walk Alone


#237   LivEviL

LivEviL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 30/11/2013 - 13:01

Στο δρόμο έχει και κάτι καταστήματα που γράφουν απέξω ΟΠΑΠ. Μπες μέσα και ζητά να παίξει ένα παιχνίδι που το λένε tzoker.

 

 

Εσυ δε μας ελεγες οτι τοχες παραγγειλες και θα πηγαινες να το παρεις τη προηγουμενη Δευτερα επειδη δε προλαβες το Σαββατο και φοβοσουν μη στο παρει αλλος;

Ή σε μπερδευω με άλλον;

Ή στο πηρε ο αλλος αυτο πουχες παραγγειλει; :D

koumbouni χαχαχα αυτό ακριβώς μου λένε όλοι να πάω να παίξω τζόκερ !!!

atari4  όχι φίλε μου εγώ είμαι ναι !! την παρασκευή ακύρωσε την παραγγελία ο κύριος που το είχε στο όνομα του παρασκευή πέρασα και εγώ από το κατάστημα της vodafone και ρώτησα για ότι χρώμα είναι διαθέσιμο το 5S αν και το ήθελα ποιο πολύ σε χρυσό... μου είπανε έχουμε ένα χρυσό αλλά το έχει κρατημένο άλλος ήτανε να έρθει να το πάρει την πέμπτη αλλά δεν ήρθε !! μου είπανε ότι θα τν περνάνε τηλέφωνο να του πούνε εάν η παραγγελία του ησχύει και θα με ενημερώσουνε.. !! σάββατο 12 το μεσημέρη με πήρανε και μου λένε ότι το τηλέφωνο είναι ελεύθερο για παραλαβή και ότι αν θέλω να πάω να το πάρω !! τους είπα να το κρατήσουνε στο όνομα μου και ότι αν τους προλάβω ανοιχτούς έως της 2 που κλείνανε επειδή δούλευα θα περνούσα να το πάρω !! δεν πρόλαβα τελικά και πήγα την δευτέρα !! και σαββατοκιριακό ήτανε που μου είχε σπάσει αυτός τα νεύρα μέσα στο φόρουμ :P

όχι δεν μου το πήρε ο άλλος χαχαχα :P :D

 


Τελευταία επεξεργασία από: LivEviL, 30/11/2013 - 13:05


#238   vlasjo

vlasjo

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/11/2013 - 14:48

Εσυ δε μας ελεγες οτι τοχες παραγγειλες και θα πηγαινες να το παρεις τη προηγουμενη Δευτερα επειδη δε προλαβες το Σαββατο και φοβοσουν μη στο παρει αλλος;

Ή σε μπερδευω με άλλον;

Ή στο πηρε ο αλλος αυτο πουχες παραγγειλει; :D

Καλησπέρα...εγώ έκανα λάθος και ζητώ συγνώμη που ασχολήθηκα με τον LivEvil, μην κάνεις και εσύ το ίδιο λάθος.



#239   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 30/11/2013 - 14:56

Καλησπέρα...εγώ έκανα λάθος και ζητώ συγνώμη που ασχολήθηκα με τον LivEvil, μην κάνεις και εσύ το ίδιο λάθος.


Ουτε τοτε καταλαβαινα τι ελεγες, ουτε τωρα.

You'll Never Walk Alone


#240   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2013 - 15:35

Media Markt ρεντης, εχει οτι θελετε. Σημερα το πρωι περασα με εναν φιλο και αγορασε ενα χρυσο. Ειχε ολα τα χρωματα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες