Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iphone 5s Διαθεσιμότητα σε καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
315 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   LivEviL

LivEviL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 30/11/2013 - 16:17

Καλησπέρα...εγώ έκανα λάθος και ζητώ συγνώμη που ασχολήθηκα με τον LivEvil, μην κάνεις και εσύ το ίδιο λάθος.

vlasjo δεν έχεις βαρεθεί ρε αδερφέ ? :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   Over

Over

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:17

Παιδιά καλημέρα

 

γνωριζει κανεις για διαθεσιμοτητα απο document;



#243   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:23

καλημερα παιδια εχθες στην σταδιου στο γερμανο υψος τραπεζας ελλαδος ειχε διαθεσιμα κομματια...!!!



#244   Niorantes

Niorantes

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/12/2013 - 14:17

Έστειλα ένα φιλαράκι,μόνιμο κάτοικο Γενεύης,στο εκεί Apple Store για την αγορά ενός 5s.

Θα είναι ξεκλείδωτο κανονικά ή υπάρχει περίπτωση να έχω δυσάρεστες εκπλήξεις όταν το φέρει..;



#245   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/12/2013 - 14:38

Απο τη στιγμή που η αγορά γίνεται απο Apple Store, ξεκλείδωτο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#246   Niorantes

Niorantes

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/12/2013 - 14:50

Thanks Νίκο.

Μου έφτιαξες τη μέρα! :)



#247   Lefty79

Lefty79

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 04/12/2013 - 09:53

Καλημέρα!

Μόλις ερχομαι από Media Markt στο Ρέντη!!

Σε 16gb έχει ΟΛΑ τα χρώματα διαθέσιμα και σε 32gb έχει το Λευκό ένα κομμάτι! Αυτά να ενημερώσω για όσους τα ψάχνουν...

Για δειγματισμό έχει μόνο το iphone 5 λέγοντας στους πελάτες ότι το 5S είναι ακριβώς ίδιο.

Σε ερώτηση μου για την εγγύηση 2 χρόνων και αναφορά στην Ε.Ε. για 2 χρόνια ήταν κατηγορηματικός και ειρωνικός πως είναι μόνο 1 χρόνο και ότι η Apple το έχει καθιερώσει νομικά πολύ πριν την Ε.Ε, Με εκνεύρισε λίγο αλλά δεν ασχολήθηκα περισσότερο γιατί δεν είχα σκοπό να το αγοράσω εκείνη τη στιγμή.

Όταν ανέφερα αν ανοι΄ξω το κινητό μου και έχει το παραμικρό πρόβλημα (γρατζουνιές,χτύπημα κτλ κτλ) και αν μου το αλλάζουν αμέσως με καινούριο πάλι ειρωνικά ανέφερε ότι αυτό αποκλείεται να συμβει σε κινητο του κουτιού.Και όταν είπα ότι ξέρω περιπτώσεις που έτυχε μου είπε πάλι ειρωνικά, ότι εχω περιθώριο από τα MediaMarkt εντός 16 ημερών να το επιστρεψω πίσω.

Και σε τελευταία ερώτηση πότε θα φέρουν νέα κομμάτια δεν είχε την παραμικρή ιδέα, αλλά σίγουρα μέχρι τα Χριστούγεννα.

Αυτά...



#248   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/12/2013 - 10:33

Καλημέρα!
Μόλις ερχομαι από Media Markt στο Ρέντη!!
Σε 16gb έχει ΟΛΑ τα χρώματα διαθέσιμα και σε 32gb έχει το Λευκό ένα κομμάτι! Αυτά να ενημερώσω για όσους τα ψάχνουν...
Για δειγματισμό έχει μόνο το iphone 5 λέγοντας στους πελάτες ότι το 5S είναι ακριβώς ίδιο.
Σε ερώτηση μου για την εγγύηση 2 χρόνων και αναφορά στην Ε.Ε. για 2 χρόνια ήταν κατηγορηματικός και ειρωνικός πως είναι μόνο 1 χρόνο και ότι η Apple το έχει καθιερώσει νομικά πολύ πριν την Ε.Ε, Με εκνεύρισε λίγο αλλά δεν ασχολήθηκα περισσότερο γιατί δεν είχα σκοπό να το αγοράσω εκείνη τη στιγμή.
Όταν ανέφερα αν ανοι΄ξω το κινητό μου και έχει το παραμικρό πρόβλημα (γρατζουνιές,χτύπημα κτλ κτλ) και αν μου το αλλάζουν αμέσως με καινούριο πάλι ειρωνικά ανέφερε ότι αυτό αποκλείεται να συμβει σε κινητο του κουτιού.Και όταν είπα ότι ξέρω περιπτώσεις που έτυχε μου είπε πάλι ειρωνικά, ότι εχω περιθώριο από τα MediaMarkt εντός 16 ημερών να το επιστρεψω πίσω.
Και σε τελευταία ερώτηση πότε θα φέρουν νέα κομμάτια δεν είχε την παραμικρή ιδέα, αλλά σίγουρα μέχρι τα Χριστούγεννα.
Αυτά...

Τα πράγματα είναι απλά φίλε μου τότε, μετά από τέτοια συμπεριφορά (ειρωνεία) μην αγορασεις από το συγκεκριμένο κατάστημα.

#249   afanoulis

afanoulis

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:nikiforosvin

Δημοσίευση 04/12/2013 - 10:56

 η απάντηση του¨ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΗΤΑ........

Θα σου πω πολυ απλα τι εγινε. 

Ο ιδιοκτητης του καταστηματος  ειχε φερει iphone απ εξω. 

Αυτος ειναι ενας πολυ πιθανος λογος γι αυτο που σου ειπε.

 

Η πολιτικη των εταιριων ειναι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που σου ειπε. Θελουν πρωτα να δινουν συσκευες με ανανεωση αφου εκει εχουν το κερδος τους.

Σκετη συσκευη δινει πολυ λιγα σαν κερδος.

Δηλαδη, οι συσκευες που εχουν ερθει για ελλαδα εχουν καποια συγκεκριμενα imei. 

Μονο με αυτα μπορουν να κοψουν αποδειξη ανανεωσης συμβολαιου αφου αυτα εχουν οριστει στην ιδια την εταιρια. 

Οποιοδηποτε διαφορετικο imei θα εβγαζε σφαλμα στο συστημα τους. 



#250   KeNO

KeNO

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2013 - 17:16

35 μέρες μετά την "επίσημη" διάθεση στη χώρα μας και ενώ όλες οι εταιρείες έχουν σε περίοπτες θέσεις την διαφήμιση του iphone 5s είτε στα καταστήματα τους είτε στα website τους η συσκευή είναι ουσιαστικά άφαντη.

πότε θα αναδειχθεί αυτό το θέμα από την κεντρική σελίδα του site???



#251   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 04/12/2013 - 18:11

Το νέο μου "λουκ" λέγετε ας πρόσεχες!!! :P

 

Μία μέρα το έβγαλα χωρίς θήκη γιατί έφυγα βιαστικά και να τα αποτελέσματα!!!

 

Έχω ραντεβού στο Apple Store για αλλαγή, για να δούμε θα πιάσει τόπο το Apple Care Plus….??

 

 

11207729164_6778437595_c.jpg11207744366_4a929332e0_c.jpg


@CaLi@


#252   gkok

gkok

    iPH Enthousiast

  • 563 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 04/12/2013 - 18:24

Σπύρο "περαστικά" :(  :(  .Κρίμα ρε φίλε, άμα δε σε θέλει.Ελπίζω να σε καλύψει το apple care.Τι εννοείς το έβγαλες χωρίς θήκη;Δεν την έχεις μόνιμα επάνω;



#253   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 04/12/2013 - 18:34

μιλησα σημερα με γερμανο θεσσαλονικης, με ειπανε ανοιξαν οι κωδικοι,,,,, οτι χρωμα και χωριτηκοτητα θελεις ερχεται πια..... 

 

αφου εβαλα και αγγελια να δωσω το ασπρο 5ς 64αρι να το παρω σε χρυσο οχοοοοχοχοχ........


Τελευταία επεξεργασία από: kinezaki, 04/12/2013 - 18:35


#254   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 04/12/2013 - 18:38

Σπύρο "περαστικά" :(  :(  .Κρίμα ρε φίλε, άμα δε σε θέλει.Ελπίζω να σε καλύψει το apple care.Τι εννοείς το έβγαλες χωρίς θήκη;Δεν την έχεις μόνιμα επάνω;

 

Την είχα πως… Την βγάζω που και που μέσα στο σπίτι για να μην πιάνει μούργα και την καθαρίζω από μέσα και έμεινε χωρίς το βράδυ, και φεύγοντας το πρωί για ένα ραντεβού που είχα δεν την έβαλα και όταν μπήκα στο αμάξι βάζοντάς το στην βάση συνειδητοποιώ πως δεν έχει θήκη και λέω σιγά μην ξανά γυρνάω πίσω… Και βγαίνοντας από αμάξι το είχα στα χέρια και τσουπ πάρτο κάτω… Και λέω δεν έχεις πέσει ποτέ ρε

γ$%#^%$#^%$ο σήμερα θα έπεφτες που δεν έχω θήκη...

 

Έχω ραντεβού στις 17:00 για να δούμε….


Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 04/12/2013 - 18:39

@CaLi@


#255   lookito

lookito

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Twitter:@lsakkatos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:lookitoJCW

Δημοσίευση 04/12/2013 - 18:51

Την είχα πως… Την βγάζω που και που μέσα στο σπίτι για να μην πιάνει μούργα και την καθαρίζω από μέσα και έμεινε χωρίς το βράδυ, και φεύγοντας το πρωί για ένα ραντεβού που είχα δεν την έβαλα και όταν μπήκα στο αμάξι βάζοντάς το στην βάση συνειδητοποιώ πως δεν έχει θήκη και λέω σιγά μην ξανά γυρνάω πίσω… Και βγαίνοντας από αμάξι το είχα στα χέρια και τσουπ πάρτο κάτω… Και λέω δεν έχεις πέσει ποτέ ρε
γ$%#^%$#^%$ο σήμερα θα έπεφτες που δεν έχω θήκη...

Έχω ραντεβού στις 17:00 για να δούμε….

ειναι γνωστό οτι γλιστράει πολυ παραπάνω γυμνό απο προσωπική εμπειρία μιλάω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες