Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2013 - 15:56

Οι χάρτες. Αν το θες και για χρήση εκτός σπιτιού, έπρεπε να πας στο Cellular.

μια χαρα ειναι και το wifi φιλε,αν εχεις iphone κανεις hotspot και ειναι ακριβως το ιδιο.


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2013 - 15:57

Οι χάρτες. Αν το θες και για χρήση εκτός σπιτιού, έπρεπε να πας στο Cellular.

Για χάρτες έχω το iPhone, κάνω χρήση εκτός σπιτιού αλλά απο τη στιγμή που έχω το iPhone και δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε το 3G στο ipad το θεώρησα περιττό να δώσω +100€ για το cellular. Δεν ξέρω αν είναι λάθος το σκεπτικό μου, πραγματικά έχω προβληματιστεί!

#303   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:02

Για χάρτες έχω το iPhone, κάνω χρήση εκτός σπιτιού αλλά απο τη στιγμή που έχω το iPhone και δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε το 3G στο ipad το θεώρησα περιττό να δώσω +100€ για το cellular. Δεν ξέρω αν είναι λάθος το σκεπτικό μου, πραγματικά έχω προβληματιστεί!

Τα παραπάνω καταρχάς είναι προσωπική άποψη.. Και με τα δικά μου δεδομένα, θα πήγαινα (παω) στο Cellular.

 

Τόσο για το 4G, δε μπορώ να μπαίνω στη βαβούρα να βγάλω το iPhone, να συνδεθώ, να κάνω τη δουλειά μου. Μια και έξω με το iPad.

 

Συν φυσικά το GPS. Αυτό είναι ακόμα πιο σημαντικό. Απο 'κει και πέρα είναι τι εξυπηρετεί και βολεύει εσένα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#304   sveltosss

sveltosss

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:07

κωτσοβολος 10 μερες και νομιζω 7 'η 14 media

 

Το έχουμε κάπου αυτό γραπτό στους όρους? Δεν μπορεί αυτοί να δίνουν και οι υπόλοιποι να μην δίνουν. Αν είναι έτσι το marketing τους κοιμάται γιατί θα έπρεπε να ψωνίζουμε όλοι από αυτούς. Εγώ που είχα ρωτήσει σε διάφορα μαγαζιά (δεν θυμάμαι τώρα σε ποια) η Apple δεν κάνει DOA σε κανέναν.



#305   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:13

Το έχουμε κάπου αυτό γραπτό στους όρους? Δεν μπορεί αυτοί να δίνουν και οι υπόλοιποι να μην δίνουν. Αν είναι έτσι το marketing τους κοιμάται γιατί θα έπρεπε να ψωνίζουμε όλοι από αυτούς. Εγώ που είχα ρωτήσει σε διάφορα μαγαζιά (δεν θυμάμαι τώρα σε ποια) η Apple δεν κάνει DOA σε κανέναν.

21028996000 κωτσοβολος ρωτας.

και το εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#306   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:25

Παραγγελθηκε λοιπον.

Απο το u.

Σε 24 δοσεις (αυτο ειναι καινουργιο, μεχρι προχτες ηταν απολυτου μετρητοις).

Παραδοση σε 4-8 ημερες.

κατα δηλωση τους doa εχουν (τους ζητησα να μου το στειλουν και γραπτα).

Σε περιπτωση ο μη γενοιτο προβληματος, στελνουν στην infoquest, με αμεση αντικατασταση.

Νεοτερα με την παραλαβη (ελπιζω να πανε ολα καλα).

 

****

Επειδη εχω χασει τη μπαλα με ολα αυτα που συμβαινουν και διαβαζω, τελικα τι συμβαινει ;

Ποιος κανει κανονικη εισαγωγη συσκευων, οι 3 εταιρειες κινητης η ολα τα αλλα i και μη καταστηματα ;

*****



#307   lunadark

lunadark

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:36

Παρέλαβα σήμερα πρωί από I system το iPad air 16gb space grey. Το μηχάνημα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΛΕΜΕ!!!!!! Δεν κολλάει πουθενά έπεσα asphalt 8 το έχει άνετα το ίδιο και με το call of duty strike team.

Η οθόνη έχει μια ελαφριά αίσθηση πλαστικού αλλά το έχω συνηθίσει διότι και στο iPad 3 που είχα και στο iPad mini είχα βάλει screen protector moshi I visor και είχα ακριβώς την ίδια αίσθηση οπότε ας πούμε είμαι συνηθισμένος.

Το μηχάνημα τα σπάει..........

Ξέρει κανείς που θα βρούμε κανένα stand για να παίζουμε άνετα ξαπλωτοι ;;;;;

#308   sveltosss

sveltosss

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:40

21028996000 κωτσοβολος ρωτας.

και το εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες

 

Φίλε μου δεν αμφιβάλω ότι έχεις ρωτήσει και σου είπαν ότι το καλύπτουν. Αλλά από το να στο πουν μέχρι να γίνει υπάρχει μεγάλη διαφορά.

Σου λέω το είχα ψάξει πριν 1 χρόνο που πήρα το Iphone 5. DOA σε Apple δεν δίνει κανείς. Αν κάποιος έχει έστω κι ένα παράδειγμα που έγινε αλλαγή σε DOA της Apple παρακαλώ ας το βάλει να το δούμε (κάποιο Linκ)

Εγώ με ένα πρόχειρο search στο google έπεσα πάνω σε αυτό http://www.adslgr.co...i-από-Κωτσόβολο

 

Βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος ίσως αλλά επειδή το έχω ψάξει και στο παρελθόν επιμένω και θέλω case study ή κάπου να το δω γραπτώς (κι όχι στους γενικούς όρους του DOA του κάθε μαγαζιού).



#309   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:41

Ο Κωτσόβολος δίνει DOA κανονικά παντού . Το λένε κιόλας στη σύμβαση πώλησης, αν δεν το δώσουν πας δικαστικά με εξώδικα κτλ.. Αλλά δε θα χρειαστεί. 2 φορές έχει τύχει σε γνωστό μια σε iPad , μια σε iPod.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 06/11/2013 - 16:51

Αναρτημένη εικόνα


#310   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2013 - 16:49

Φίλε μου δεν αμφιβάλω ότι έχεις ρωτήσει και σου είπαν ότι το καλύπτουν. Αλλά από το να στο πουν μέχρι να γίνει υπάρχει μεγάλη διαφορά.

Σου λέω το είχα ψάξει πριν 1 χρόνο που πήρα το Iphone 5. DOA σε Apple δεν δίνει κανείς. Αν κάποιος έχει έστω κι ένα παράδειγμα που έγινε αλλαγή σε DOA της Apple παρακαλώ ας το βάλει να το δούμε (κάποιο Linκ)

Εγώ με ένα πρόχειρο search στο google έπεσα πάνω σε αυτό http://www.adslgr.co...i-από-Κωτσόβολο

 

Βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος ίσως αλλά επειδή το έχω ψάξει και στο παρελθόν επιμένω και θέλω case study ή κάπου να το δω γραπτώς (κι όχι στους γενικούς όρους του DOA του κάθε μαγαζιού).

ρε φιλε 3 iphone 5 λευκα αλλαξα περσι στον κωτσοβολο με σφραγισμενα!θες να σου δειξω αποδειξεις; ισχυει κανονικοτατα!!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#311   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2013 - 17:40

Φίλε μου δεν αμφιβάλω ότι έχεις ρωτήσει και σου είπαν ότι το καλύπτουν. Αλλά από το να στο πουν μέχρι να γίνει υπάρχει μεγάλη διαφορά.
Σου λέω το είχα ψάξει πριν 1 χρόνο που πήρα το Iphone 5. DOA σε Apple δεν δίνει κανείς. Αν κάποιος έχει έστω κι ένα παράδειγμα που έγινε αλλαγή σε DOA της Apple παρακαλώ ας το βάλει να το δούμε (κάποιο Linκ)
Εγώ με ένα πρόχειρο search στο google έπεσα πάνω σε αυτό http://www.adslgr.co...i-από-Κωτσόβολο

Βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος ίσως αλλά επειδή το έχω ψάξει και στο παρελθόν επιμένω και θέλω case study ή κάπου να το δω γραπτώς (κι όχι στους γενικούς όρους του DOA του κάθε μαγαζιού).

και εγώ αλλαξα με doa στο Γερμανό πέρυσι iPhone 5.

#312   Mario1991

Mario1991

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Twitter:@mariosbikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/11/2013 - 18:31

Παιδιά υπάρχει κανένα μαγαζί στην Πάτρα που να το έχει άμεσα διαθέσιμο?

Αν όχι κάποιο που να το φέρνει σίγουρα σε 1-3 ημέρες?



#313   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 06/11/2013 - 18:37

Παιδιά υπάρχει κανένα μαγαζί στην Πάτρα που να το έχει άμεσα διαθέσιμο?

Αν όχι κάποιο που να το φέρνει σίγουρα σε 1-3 ημέρες?

Το you.gr ap oti eida to exei se apothema



#314   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/11/2013 - 19:31

Αυτή την φορά δεν έβαλα φώτος για να μην κατηγορηθώ πάλι!!! χα χα χα!!!

 

Το μηχάνημα με έχει εκπλήξει!!! Όσο με το βάρος αλλά και ότι το κάνεις καλά με το ένα χέρι αφού λέπτυνε από παντού!!!

 

Το Mini προς το παρών αποτελεί παρελθόν!!!!


@CaLi@


#315   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 07/11/2013 - 10:40

Καλημερα,

Δυστυχως τον ηπιαμε κανονικα !!

Μετα την σημερινη επικοινωνια με you  η ημερομηνια παραλαβης τους μετατεθηκε αοριστως στο τελος Νοεμβριου !!! Δηλαδη απο 4-7 εχθες σε 20+ σημερα.

Επισης μου δηλωσαν οτι συμφωνα με τους γενικους ορους του καταστηματος δεν υπαρχει doa (καποια παρανοηση εγινε εχθες) και καλυπτεται απο 1 χρονο εγγυηση της apple.

Αυτα !!!

 

Ετοιμοπαραδοτα αυτη την στιγμη υπαρχουν ενα silver 16αρι wifi και ενα 32 αρι cell space grey.


Τελευταία επεξεργασία από: skiace, 07/11/2013 - 10:42


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες