Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   chorilias

chorilias

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:chorilias

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:10

Τη προηγούμενη εβδομάδα στο you μου είπαν πως υπάρχει προγραμματισμένη παραλαβή για 12.11. Τελικά το ακύρωσαν :-/



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   panman100

panman100

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:20

παιδια κατι ασχετο, βλεπω διαφορες φωτο στο ιντερνετ και μερικα ipad εχουν μια μαυρη χοντρη γραμμη στο πισω μερος. Καποια αλλα δεν εχουν.. ξερει καποιος κατι?

 

δειτε:

 

airinhand.jpg

 

ipad_air_desk_hero.jpg?itok=MsjyJg1J

Είναι η διαφορά του wifi only και του wifi+4G μοντέλου! το μαύρο είναι ο δέκτης!



#468   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:20

Ναι.. ειναι εκνευριστικη η κατασταση γενικοτερα εδω στην Ελλαδα.
Τουλαχιστον απτο You σε ενημερωνουν αμεσα για οτιδηποτε, εχουν καλη εξυπηρετηση σε σχεση με αλλους.

#469   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:20

παιδια κατι ασχετο, βλεπω διαφορες φωτο στο ιντερνετ και μερικα ipad εχουν μια μαυρη χοντρη γραμμη στο πισω μερος. Καποια αλλα δεν εχουν.. ξερει καποιος κατι?

 

δειτε:

 

airinhand.jpg

 

ipad_air_desk_hero.jpg?itok=MsjyJg1J

αυτά με την μαύρη γραμμή όπως λες είναι με cellurar (4G) ενώ τα απλά είναι Wifi Only!


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#470   g1marios

g1marios

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:39

ευχαριστω παιδια για την διευκρινηση του wifi only kai wifi+4g...  κατι για να ειμαι και on topic για κυπρο ειναι αμεσα διαθεσιμα (συγκεκριμενα models) σε aelioti, cytashop ... Στο public και stephanis ειναι out of stock..



#471   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:44

αυτά με την μαύρη γραμμή όπως λες είναι με cellurar (4G) ενώ τα απλά είναι Wifi Only!

δηλαδη; τι ακριβως ειναι για τα cellular μοντελα, αυτη η γραμμη; αναρωτιεμαι, δεν ξερω.



#472   keha

keha

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:αχαειρευτος

Δημοσίευση 13/11/2013 - 15:51

παιδια να ρωτησω γιατι 1η φορα θα αγορασω ipad...γενικα εμπιστευεστε κωτσοβολο ή media markt για αγορα τέτοιων συσκευών ή καλυτερα από ποιο γνωστά μαγαζιά π.χ. golden-i ? οταν λεω γνωστα εννοω να "ειδικευονται" σε  τετοιες συσκευες....περιμενω αποψεις...



#473   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:12

Παιδιά πάντως εγώ σήμερα μου μίλησα με you για την παραγγελία μου, το σήκωσε μια κοπέλα και κυριολεκτικά μόλις της είπα για ipad air

άρχισε τα ωχ και τα ουφ ψαχνοντας για να μου πει τελικα πως δεν ξέρει τίποτα και αναβλήθηκε η παραλαβή που είχαν για μέσα στην εβδομάδα.

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση τα ωχ που έλεγε και ξανάλεγε..!! Δεν είχα λάβει κανένα mail για ενημέρωση στο μεταξύ!

 

Είδα πιο πάνω για τις 50 άτοκες δόσεις του Mediamarkt και είναι ΠΟΛΥ δελεαστικές!!!

Σε σχέση με το you, το mediamarkt να το εμπιστευτούμε για αγορά;;

Πού στέλνει service;; Έχει DOA;;



#474   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:17

Παιδιά πάντως εγώ σήμερα μου μίλησα με you για την παραγγελία μου, το σήκωσε μια κοπέλα και κυριολεκτικά μόλις της είπα για ipad air
άρχισε τα ωχ και τα ουφ ψαχνοντας για να μου πει τελικα πως δεν ξέρει τίποτα και αναβλήθηκε η παραλαβή που είχαν για μέσα στην εβδομάδα.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση τα ωχ που έλεγε και ξανάλεγε..!! Δεν είχα λάβει κανένα mail για ενημέρωση στο μεταξύ!

Είδα πιο πάνω για τις 50 άτοκες δόσεις του Mediamarkt και είναι ΠΟΛΥ δελεαστικές!!!
Σε σχέση με το you, το mediamarkt να το εμπιστευτούμε για αγορά;;
Πού στέλνει service;; Έχει DOA;;

Ποτε εκανες παραγγελεια;;

#475   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:25

Παιδιά πάντως εγώ σήμερα μου μίλησα με you για την παραγγελία μου, το σήκωσε μια κοπέλα και κυριολεκτικά μόλις της είπα για ipad air

άρχισε τα ωχ και τα ουφ ψαχνοντας για να μου πει τελικα πως δεν ξέρει τίποτα και αναβλήθηκε η παραλαβή που είχαν για μέσα στην εβδομάδα.

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση τα ωχ που έλεγε και ξανάλεγε..!! Δεν είχα λάβει κανένα mail για ενημέρωση στο μεταξύ!

 

Είδα πιο πάνω για τις 50 άτοκες δόσεις του Mediamarkt και είναι ΠΟΛΥ δελεαστικές!!!

Σε σχέση με το you, το mediamarkt να το εμπιστευτούμε για αγορά;;

Πού στέλνει service;; Έχει DOA;;

 

Ποτε εκανες παραγγελεια;;

 

  Την προηγούμενη εβδομάδα. Το 64GB wifi + Cell.



#476   chorilias

chorilias

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:chorilias

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:34

Και εγώ από το you παρήγγειλα την Παρασκευή με πιστωτική. Βέβαια στο τηλ. ήταν ευγενέστατοι. Αυτή η αναμονή χωρίς ημερομηνία "λήξης" άρχισε να κουράζει! 



#477   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:38

Την προηγούμενη εβδομάδα. Το 64GB wifi + Cell.

Και γω WiFi + Cellular 64 GB την προηγουμενη εβδομαδα... κ ειμαι στη αναμονη ακομα.

#478   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/11/2013 - 17:42

δηλαδη; τι ακριβως ειναι για τα cellular μοντελα, αυτη η γραμμη; αναρωτιεμαι, δεν ξερω.

 

Οπως και το iPhone 5/5S εχει τζάμια πανω και κατω και δεν ειναι ολο αλουμίνιο γιατι αυτο θα εμπόδιζε την κεραία του κινητού, πισω απο αυτο το κομμάτι του τζαμιού που βλεπεις υπαρχει η κεραία GSM/CDMA του iPad Air για να μπορείς να μπαίνεις στο Ιντερνετ με το 3G/LTE.



#479   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/11/2013 - 18:36

Να ενημερωσω μονο πως οσον αφορα σε αγορες από το media markt ενώ μεχρι χτες σε περιπτωση αγορας με καρτα και χωρις διαθεσιμοτητα, η χρεωση γινοταν όταν το προιον γινοταν διαθεσιμο. Από σημερα σε παρομοια περιπτωση ανεξαρτήτως ημερομηνίας παραδοσης η χρεωση στην καρτα θα γινεται σε 72 ωρες.Θα υπαρχει όμως η δυνατοτητα υπαναχώρησης της παραγγελιας και επιστροφης των χρηματων.



#480   SakisMi

SakisMi

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2013 - 19:16

Καλησπέρα... Δοκιμάστε document στην Γλυφάδα. Χθες είδα απο το site τους οτι θα ειχαν σήμερα air 64 wifi 4g space grey, τους πήρα τηλέφωνο και μου κράτησαν. Με πήραν τηλεφωνο σήμερα κατα τις 14:00 να πάω να το παραλάβω και το εχω στα χέρια μου.... Κάνουν και έκπτωση 20% σε αξεσουάρ εκτός απο original apple... Πολυ καλη εξυπηρέτηση...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες