Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2013 - 15:22

Και σε αλλα προηγμένα κρατη υπαρχουν πολιτες που σκεφτονται σαν και σενα. Αλλα ευτυχως για αυτους είναι 1 στους 100. Δυστυχως για εμας, στην Ελλαδιτσα μας είναι 99%. Τωρα που το ξανασκέφτομαι τα 200 χρονια ισως είναι λιγα.

Σαν κατακλειδα θα πω το εξης: Λυπάμαι τα παιδια σου (κι ελπιζω κι ευχομαι να εισαι πιτσιρικος, σε ηλικια τοσο μικρη που να μπορει να σωθει η παρτιδα)...


Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 24/11/2013 - 15:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/11/2013 - 15:39

Και άμα είναι το iPad σου μια χαρά, για ποιο λόγο να το σπασεις για να πάρεις νέο; Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό. Με μόνο ένα εικοσαρικο σου εξασφαλίζουν το ipad σου απο μια άτυχη στιγμή. Αν τώρα όλοι σκέφτονταν κουτοπονηρα όπως ο παραπάνω τότε η ασφάλεια δεν θα στοίχιζε 20 αλλά πολύ περισσότερο. Θα έπρεπε να ντρεπόμαστε λίγο λέω εγώ.

#618   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2013 - 15:47

Για να το μεταπωλησει σαν σφραγισμενο και να παρει το καινουριο με ελαχιστη χασουρα. Βρε ποσο εξυπνος είναι ο λαος μας, αδικουμαστε εδώ που ειμαστε, μας καταδυναστευουν οι ξενοι και δε μπορούμε να σηκωσουμε κεφαλι...


Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 24/11/2013 - 15:48


#619   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 24/11/2013 - 17:00

Κάτι τέτοιοι αν έντιμοι πανε την Ελλάδα πίσω..
Μετά φταίει η Arvato που μας κάνει κάτι τέτοια.. ;-)

Τελευταία επεξεργασία από: Leftr, 24/11/2013 - 17:01


#620   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 24/11/2013 - 17:04

μπορω να το παρω και μονο του αυτο για ipad που εχει αγοραστει απο αλλο μαγαζι ? η μονο απο isquare?



#621   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 24/11/2013 - 17:11

Το παίρνεις μαζί με την αγορά του iPad, ταυτόχρονα ξέρω εγώ..

#622   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/11/2013 - 22:38

Κρίμα να μην το είχα δει πιο πριν να το έπαιρνα. Γενικά προσέχω αλλά ποτέ δεν ξερεις.

#623   Labros4s

Labros4s

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:03

Το παίρνεις μαζί με την αγορά του iPad, ταυτόχρονα ξέρω εγώ..

δηλ αμα παρω το ipad air απ το bestdeals μπορω να παρω και το iplus;εισαι σιγουρος;γιατι ακουσα οτι το iplus το παιρνεις μονο απ τη isquare!!!



#624   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:04

δηλ αμα παρω το ipad air απ το bestdeals μπορω να παρω και το iplus;εισαι σιγουρος;γιατι ακουσα οτι το iplus το παιρνεις μονο απ τη isquare!!!

αυτο ρωτησα και εγω αλλα δεν πειρα ξεκαθαρη απαντηση..



#625   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:07

Και σε αλλα προηγμένα κρατη υπαρχουν πολιτες που σκεφτονται σαν και σενα. Αλλα ευτυχως για αυτους είναι 1 στους 100. Δυστυχως για εμας, στην Ελλαδιτσα μας είναι 99%. Τωρα που το ξανασκέφτομαι τα 200 χρονια ισως είναι λιγα.
Σαν κατακλειδα θα πω το εξης: Λυπάμαι τα παιδια σου (κι ελπιζω κι ευχομαι να εισαι πιτσιρικος, σε ηλικια τοσο μικρη που να μπορει να σωθει η παρτιδα)...

Σε επιτεθηκα εγώ;μίλησα για σένα ή την οικογένεια σου;εσύ γιατί το κανείς;αν θελω μπορω ανετα να το κανω αλλα δε θα μπω στη διαδικασια...ο καθένας κοιτάζει το συμφέρον του και πράττει ανάλογα...δεν το κάνω ενάντια σε κάποιον φτωχό ούτε εκμεταλλευομαι την ημιμαθεια κάποιου ως προς το συμφέρον μου...και στην τελική δική σου είναι ή ασφαλιστική και σε νοιάζει τόσο;

#626   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:07

Τα δικά σου παιδιά να λυπασαι τα δικά μου άστρα ήσυχα κατάλαβες;

#627   djphilip80

djphilip80

    iPH User

  • 183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:djphilip_

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:21

αυτο ρωτησα και εγω αλλα δεν πειρα ξεκαθαρη απαντηση..

 

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι πως το iplus μπορεις να το παρεις ξεχωριστα απο αλλου και εχεις περιθωριο 15 ημερων για να το ενεργοποιησεις. Προσωπικα εγω το αγορασα. Παραθετω link σχετικα με το iplus

 

http://www.isquare.gr/iplus



#628   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/11/2013 - 23:35

Καθίστε διαβάστε τους όρους και τις προϋποθέσεις και τα ψιλά γράμματα....θα δείτε πόσες πολλές εξαιρέσεις έχει το ασφαλιστηρίου που σχεδόν δε καλύπτει τίποτα τελικά...ύστερα φταίω εγώ που σκέφτομαι ενάντια στην ασφαλιστική και κάθεται ο άλλος και με επιτίθεται ...

#629   MHTSOSMAN

MHTSOSMAN

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2013 - 11:29

Σε επιτεθηκα εγώ;μίλησα για σένα ή την οικογένεια σου;εσύ γιατί το κανείς;αν θελω μπορω ανετα να το κανω αλλα δε θα μπω στη διαδικασια...ο καθένας κοιτάζει το συμφέρον του και πράττει ανάλογα...δεν το κάνω ενάντια σε κάποιον φτωχό ούτε εκμεταλλευομαι την ημιμαθεια κάποιου ως προς το συμφέρον μου...και στην τελική δική σου είναι ή ασφαλιστική και σε νοιάζει τόσο;

μου αρεσει που λες οτι ο καθενας κοιταει το συμφερον του... Για αυτο εχουμε μπαταρει σαν χωρα. Και οντως εκμεταλευεσαι τους αλλος αν το κανεις διοτι αν το πετουσαμε ολοι πριν το χρονο , η ασφαλεια απο 20 ευρω θα πηγαινε 100 και αν δεν τους συμφερε την διεκοπταν κιολας. Αρα η λογικη σου θα στερουσε απο εναν τιμιο την δυνατοτητα αλλαγης σε μια ατυχη στιγμη. Ελπιζω να το καταλαβες τωρα αλλιως λυπαμαι. Και δεν σου κανω επιθεση απλα προσπαθω να αλλαξω τα μυαλα καποιων ... Αν νομιζεις οτι σε εκμεταλευεται ο κολοσσος απλα μην την κανεις την ασφαλεια. Το παιχνιδι δεν ειναι ποιος θα εκμεταλλευτει τον αλλον.

Τελευταία επεξεργασία από: MHTSOSMAN, 25/11/2013 - 11:29


#630   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/11/2013 - 13:51

Με μια γρήγορη ματιά στους όρους και τις προυποθέσεις του iPlus, μπορεί κανείς εύκολα να διαπιστώσει πως στην ασφαλιστική σύμβαση αποδεχόμαστε

και τις πολλές πολλές εξαιρέσεις με αποτέλεσμα να καλύπτονται πραγματικά λίγες περιπτώσεις!

Ας μας πεί κάποιος που το έχει χρησιμοποιήσει κάποια περιστατικά αντικατάσης στην πράξη, για να αποκτήσουμε μια εικόνα για το πόσο ελαστική είναι

η ERGO.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες