Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#646   ParisGou

ParisGou

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Twitter:@parisgou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 26/11/2013 - 17:11

Υπάρχει περίπτωση στο cellular να έχουν τοποθετήσει πιο ενισχυμένη μπαταρία από οτι στο απλό wifi? και ας αναφέρουν ίδιες χωρητικότητας!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#647   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/11/2013 - 17:12

Μόλις ήρθε κι εμένα από Αμερική !

Να κάνω κι Εγω την άσχετη ερώτηση της ημέρας.
Η Belkin θηκούλα πόσο στοιχίζει για το air ;
Κ αν υπαρχει κανένα λινκ καλοδεχούμενο (αν έχετε να προτείνετε και καμία ζελατινούλα ποιοτική για να ολοκληρωσουμε το πακέτο ακόμα καλύτερα) :P

#648   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/11/2013 - 17:19

Να κάνω κι Εγω την άσχετη ερώτηση της ημέρας.
Η Belkin θηκούλα πόσο στοιχίζει για το air ;
Κ αν υπαρχει κανένα λινκ καλοδεχούμενο (αν έχετε να προτείνετε και καμία ζελατινούλα ποιοτική για να ολοκληρωσουμε το πακέτο ακόμα καλύτερα) :P

Ποια θηκη απο ολες;
Μπες στο site της belkin ή ψαξε στο amazon.

#649   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/11/2013 - 18:02

Ποια θηκη απο ολες;
Μπες στο site της belkin ή ψαξε στο amazon.

Χμμ Οκ έλεγα μήπως κανένας που αγόρασε θήκη Belkin απο ελληνικο κατάστημα εδώ μπορεί να προτείνει καμία απο προσωπική εμπειρία ;
Οτι αξεσουάρ Ειχα για iPhone Ειχα προτιμήσει Belkin και Ειχα μείνει απόλυτα ικανοποιημένος γίαυτό.
Έλεγα να αποφύγω online αγορά προς το παρόν .
Σ´ευχαριστώ πάντως .

Τελευταία επεξεργασία από: Vaggi, 26/11/2013 - 18:02


#650   cyclops

cyclops

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:Wolv3rine88

Δημοσίευση 26/11/2013 - 18:10

Μετά από 5 μέρες που το δούλεψα πιστεύω είναι πολύ καλή συσκευή.

 

Με έχει βολέψει πάρα πολύ στο διάβασμα δεν το περίμενα..και πλέον η οθόνη του iphone μου είναι αδιάφορη!

 

P.S : Τέρμα φωτεινότητα και μαύρο φόντο σε σκοτάδι δεν είδα τίποτα από bleeding.(Το μόνο που με ενόχλησε στην αρχή λίγο ήταν η αίσθηση της οθόνης αλλά την συνήθισα.)

επειδή δε το έχω δει ακομα από κοντά αλλά σκέφτομαι να το αγοράσω μπορείς να μου πεις αν ειναι τόσο τραγικά τα πράγματα για την οθόνη όσο τα διαβαζω; είναι αλήθεια ότι οταν τη πιέζεις κάνει νερά ή κάποιοι είναι υπερβολικοί; Θέλω να δω και το mini γιατι αν εχει πιο στιβαρή κατασκευή να προτιμήσω αυτό.



#651   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/11/2013 - 19:28

Χμμ Οκ έλεγα μήπως κανένας που αγόρασε θήκη Belkin απο ελληνικο κατάστημα εδώ μπορεί να προτείνει καμία απο προσωπική εμπειρία ;
Οτι αξεσουάρ Ειχα για iPhone Ειχα προτιμήσει Belkin και Ειχα μείνει απόλυτα ικανοποιημένος γίαυτό.
Έλεγα να αποφύγω online αγορά προς το παρόν .
Σ´ευχαριστώ πάντως .

Ειχα αγορασει μια belkin για το iPad3 απο το iStorm στην ιδια ακριβως τομη που την ειχε και το αγγλικο site.
Οποτε λογικα δε θα υπαρχει διαφορα στην τιμολογηση.
http://www.belkin.co...evice/iPad-Air/

#652   mobilas

mobilas

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 19:54

Ειδα στο skroytz, το καταστημα "you" με 24 ατοκες, και γραφει powered by infoquest. Να υποθεσω το service θα υποστηριζεται απο infoquest ? Εχει παρει καποιος ipad απο το συγκεκριμενο καταστημα να μου πει?

#653   Leftr

Leftr

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 26/11/2013 - 20:03

Ειδα στο skroytz, το καταστημα "you" με 24 ατοκες, και γραφει powered by infoquest. Να υποθεσω το service θα υποστηριζεται απο infoquest ? Εχει παρει καποιος ipad απο το συγκεκριμενο καταστημα να μου πει?

Απο εκεί πήρα το δικό μου 64αρι + Cell, πολύ εξυπηρετικοί!
Όσον αφορά το service του iPad, ναι πανε Info Quest

#654   mobilas

mobilas

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 20:20

Απο εκεί πήρα το δικό μου 64αρι + Cell, πολύ εξυπηρετικοί!
Όσον αφορά το service του iPad, ναι πανε Info Quest


ok Ευχαριστω!

#655   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 26/11/2013 - 20:31

επειδή δε το έχω δει ακομα από κοντά αλλά σκέφτομαι να το αγοράσω μπορείς να μου πεις αν ειναι τόσο τραγικά τα πράγματα για την οθόνη όσο τα διαβαζω; είναι αλήθεια ότι οταν τη πιέζεις κάνει νερά ή κάποιοι είναι υπερβολικοί; Θέλω να δω και το mini γιατι αν εχει πιο στιβαρή κατασκευή να προτιμήσω αυτό.

Είναι πολύ βολικό ..αν τα είχα όλα μπροστά μου πάλι αυτό θα επέλεγα..

 

Όταν την πιέζεις (με δύναμη) πάει κάπως προς το να κάνει νερά αλλά δεν είναι κάτι αισθητό .Το κάνει επειδή είναι πολύ λεπτή η οθόνη!!!

 

Πέρα από όλα αυτά δεν θα καταλάβεις τίποτα απολύτως.. μόνο η οθόνη θα σου φανεί λίγο περίεργη αλλά σε 5 ώρες (max) θα το έχεις συνηθίσει!

 

Με λίγα λόγια δεν θα το μετανιώσεις καθόλου.. Είναι πολύ άνετο και κυρίως λεπτό και ελαφρύ

 

Δες ανάλογα το τι σε βολεύει ..πάντως εγώ που το χρειάζομαι και για διάβασμα είναι πολύ ξεκούραστο.


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#656   PasxosC

PasxosC

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/11/2013 - 21:37

Σήμερα είχα καλά νέα!!!τηλεφωνημα έκπληξη από Wind και χορήγηση ενισχυμένης επιδότησης.....άμεση επιβεβαίωση και εντός της ημέρας τσίμπησα και εγώ το "τιμημένο" σε 64GB........μαζί με την δερμάτινη smart case σε καφέ χρώμα και το πρόγραμμα iplus!!!

Τελευταία επεξεργασία από: PasxosC, 26/11/2013 - 21:40


#657   cyclops

cyclops

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:Wolv3rine88

Δημοσίευση 26/11/2013 - 21:39

Είναι πολύ βολικό ..αν τα είχα όλα μπροστά μου πάλι αυτό θα επέλεγα..

 

Όταν την πιέζεις (με δύναμη) πάει κάπως προς το να κάνει νερά αλλά δεν είναι κάτι αισθητό .Το κάνει επειδή είναι πολύ λεπτή η οθόνη!!!

 

Πέρα από όλα αυτά δεν θα καταλάβεις τίποτα απολύτως.. μόνο η οθόνη θα σου φανεί λίγο περίεργη αλλά σε 5 ώρες (max) θα το έχεις συνηθίσει!

 

Με λίγα λόγια δεν θα το μετανιώσεις καθόλου.. Είναι πολύ άνετο και κυρίως λεπτό και ελαφρύ

 

Δες ανάλογα το τι σε βολεύει ..πάντως εγώ που το χρειάζομαι και για διάβασμα είναι πολύ ξεκούραστο.

Δηλαδή δεν είναι κάτι που θα με ενοχλήσει σε καθημερινή χρήση λες; Θα παω σε κάποιο κατάστημα να το δω να το συγκρίνω και με το mini και θα αποφασίσω μετα. Σ'ευχαριστώ πάντως! 



#658   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 00:42

Παιδιά μίλησα με πλαίσιο, από όπου παρήγγειλα το Air και ο υπάλληλος δεν είχε ιδέα για το iplus!!

Στην σελίδα τους πάντως αναφέρουν το πλαίσιο ως reseller;

Πήρε κανείς iplus από πλαίσιο;;;



#659   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 01:05

2 ερωτησεις.
Μετα το πρωτο ανοιγμα της συσκευης οταν εφτασε το 30% το εβαλα να φορτισει. Εκανε περιπου 14 ωρες να φτασει στο 100%. Ειναι φυσιολογικο αυτο για πρωτη φορτιση ;
Τα προσωπικα στοιχεια οπως κωδικους πιστωτικες καρτες κτλ που φυλασσονται στην κλειδοθηκη στο icloud μεσω ποιας εφαρμογης η με ποιο τροπο τα περναμε ;


#660   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 27/11/2013 - 01:32

2 ερωτησεις.Μετα το πρωτο ανοιγμα της συσκευης οταν εφτασε το 30% το εβαλα να φορτισει. Εκανε περιπου 14 ωρες να φτασει στο 100%. Ειναι φυσιολογικο αυτο για πρωτη φορτιση ;Τα προσωπικα στοιχεια οπως κωδικους πιστωτικες καρτες κτλ που φυλασσονται στην κλειδοθηκη στο icloud μεσω ποιας εφαρμογης η με ποιο τροπο τα περναμε ;

14 ώρες;οχι ρε φίλε αποκλείεται.εγω σήμερα παρέλαβα το δικό μου το έβαλα να φόρτιση στο 30% περίπου στις 9 και στις 12 είχε φόρτιση 100%

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες