Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Σε Ελλάδα και Κύπρο ξεκινά η διαθεσιμότητα του νέου iPad mini με οθόνη Retina [Δελτίο Τύπου]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 14/11/2013 - 13:01

Δεν καλύφθηκε η ζήτηση...ακόμα υπάρχουν άτομα που θέλουν air και 5s και δεν τα βρίσκουν πουθενά..

Ναι μεν ήρθαν κάποια κομμάτια, κάποιοι καλυφθήκαμε, είτε γιατί προλάβαμε και κάναμε κράτηση νωρίς, είτε γιατί σταθήκαμε τυχεροί, είτε γιατί μας "βόλεψε" κάποιος φίλος από κατάστημα κλπ...

 

Το ότι κάποιοι έχουν μείνει χωρίς συσκευή και στα καταστηματα όντως δεν υπάρχουν, σημαίνει πως η ζήτηση δεν καλύφθηκε...και μην κοιτάτε που τα δείχνουν προς αγορά σε κάποιοα ε-stores...ναι μεν αγοράζεις αλλά δεν παραλαμβάνεις άμεσα....

 

Επίσης, μπορεί να υπάρχουν διαθέσιμα μοντέλα, αλλά δε σημαίνει πως καλύπτουν και τη ζήτηση...πχ βλέπω στο air ζήτηση για 32 wifi...δεν υπήρξε και δεν υπάρχει πουθενά...υπάρχουν λευκά διάφορα σε μαγαζιά..πχ birdphone...δε μας καλύπτουν όλους...άρα στο 100% η ζητηση δεν καλύφθηκε...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   panoulis951

panoulis951

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Twitter:@panoulis951
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/11/2013 - 13:18

Δεν κατάλαβα γιατί θεωρεί ο προηγούμενος ότι Ελλάδα θα έρθει τα Χριστούγεννα;;;με την ίδια λογική δε θα έπρεπε να έχει το air στα χέρια του εδώ και δυο βδομάδες όπως λέει


Δεν το πηρα απο Ελλαδα φιλε μου. Ημουν Γερμανια και το πηρα. Οπου δεν εμειναν ουτε 1 μερα χωρις διαθεσιμοτητα. Ακομα περιμενω 5s να αγορασω. Γιναυτο αναφερομαι σε διαθεσιμοτητες. Και το air που το ψαχνει ποσος κοσμος, και παλι δεν το βρισκουν. Νομιζω σημερα ειχαν παραλαβες πολλα καταστηματα

#33   panoulis951

panoulis951

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Twitter:@panoulis951
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/11/2013 - 13:23

Το θέμα δεν είναι ποτε θα ψωνίσει κάποιος...εγώ απάντησα στον ισχυρισμό ότι δεν βρίσκεις κομμάτια διαθεσιμα...και είπα ότι οποίος θέλει βρίσκει και μια χαρά καλύφθηκε η ζήτηση που υπήρξε


Κανεις πολυ μεγαλο λαθος. Οταν βασικα καταστηματα δεν εχουν διαθεσιμοτητα, με συγχωρεις αλλα δεν καλυπτεται τιποτα. Κοσμοτε. Γερμανος. Πλαισιο. Public. Δεν εχουν μεχρι και σημερα. Και εχω επιδοτηση κοσμοτε γι αυτο. Αλλιως το επαιρνα κι απο εξωτερικο φιλε μου.

#34   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 14/11/2013 - 15:05

Μεγάλη συζήτηση φίλε δεν είναι της ώρας...όπως κρίνει ο καθένας κάνει κι όπως θεωρεί σωστό...εγώ απλώς και 5s βρήκα από Ελλάδα για τη γυναικα μου και μάλιστα χρυσό και iPad air για τον αδερφό μου...χωρίς αναμονες χωρίς ουρές άμεσα διαθεσιμα

#35   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2013 - 23:11

Για όσους περιμένουν σε λίγες ήμερες θα γίνει μεγάλος ανεφοδιασμός, don't worry

 

 

 

Προσοχή

Εμφανίστηκε με ''φιλική διάθεση'' ψωνάρα στο forum.


Τελευταία επεξεργασία από: jig, 14/11/2013 - 23:13

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#36   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/11/2013 - 23:15

Μέχρι τέλος του μήνα θα είναι διαθέσιμο!


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#37   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 15/11/2013 - 02:15

Χαχαχα jig είσαι Θεός!!!!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες