Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Διαθέσιμο το iOS 7.0.4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
231 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:48

Iphone 5 7.0.4 ο καιρός δεν νυχτωνει αλλά παρατήρησα ότι μου εχει λοκαρη την προηγούμενη τοποθεσίας που ήμουν και δεν εχει αλλάξει σε αυτήν που είμαι τώρα
και για το μαύρο που λες ειναι εντάξειι.

είναι εντάξει ? δλδ τι έπαθε η οθόνη μου ? μόνο εκεί τις δείχνει αυτές τισ ατέλεις όμως...αν είχε θέμα π.χ η οθόνη θα τα έδειχνε συνέχεια...και εκτώς αυτού δεν μου έχει πέσει ποτέ το κινητό μου κάτω απο την μέρα που το πήρα για να πεις οτι έπαθε κάτι η οθόνη...τι παιζει ? :(



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   tsak77

tsak77

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:49

Αισθητές βελτιώσεις στην απόκριση στο 4άρι!....ευτυχώς!

True. Δεν είναι βέβαια σαν 6.xx έχουν πολύ δρόμο ακόμη (αν τους ενδιαφέρει) αλλά είναι ένα γεναίο βήμα.

#63   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:50

ενταξει τι να πω εμενα μου φαινεται λαθως αυτο και τρελλο παραλληλα γιατι ολοι μας ξερουμε οτι δεν γινετε γι αυτο και το αναφερα!!!οσο για τον καιρο δεν σκοτινιαζει και σε εμενα
Rafael Nadal

#64   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:53

ενταξει τι να πω εμενα μου φαινεται λαθως αυτο και τρελλο παραλληλα γιατι ολοι μας ξερουμε οτι δεν γινετε γι αυτο και το αναφερα!!!οσο για τον καιρο δεν σκοτινιαζει και σε εμενα

Αντί να διορθώνουν τα χαλάνε :P ΕΛΕΟΣ



#65   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:55

Προσπάθησα να τραβήξω ScreenShot για να δείξω εδώ στο forum τι παίζει με αυτές τις ατέλειες στο κλείσιμο του κινητού γιατί τα δείχνει πριν κάνει τερματισμό το κινητό αλλα δεν τα κατάφερα...επίσης δεν μου το έκανε αυτό μέχρι την έκδοση IOS 7.0.1 ...δεν ξέρω τι άλλο να παίζει...ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ :(



#66   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/11/2013 - 00:59

φτιαχνουν κατι και χαλανε κατι αλλο εφτιαξαν οπως ελεγε η αναβαθμηση καποιο προβλημα με το facetime και χαλασαν αλλα!!!!μου φαινεται πρεπει να περιμενουμε την 7.1 κι αν εαν ειναι σταθερη!!!τοσο καιρο μας εδειχναν οτι θα δειχνει θερμοκρασια στο εικονιδιο καιρος και δεν μπορουν να το κανουν να νυχτωνει
Rafael Nadal

#67   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:03

sirex το θεμα με τον καιρο του εκανα μια επανακινηση και μου δειχνει νυχτα τωρα κανονικα
Rafael Nadal

#68   flip

flip

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:07

αυτό που λες με την οθόνη μου το κάνει και εμενα μονο όταν σβήνω το κινητό και η ατέλειες φαίνονται πάνω στις γωνιές.τώρα ο καιρός εμενα μου το δείχνει μια χαρά



#69   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:09

αυτό που λες με την οθόνη μου το κάνει και εμενα μονο όταν σβήνω το κινητό και η ατέλειες φαίνονται πάνω στις γωνιές.τώρα ο καιρός εμενα μου το δείχνει μια χαρά

ΩΧ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΙΣΩ...HAHAHA...να  και ένας ακόμα που λεχει το θέμα με την οθόνη...άρα δεν είναι θέμα του κινητού μου έτσι ? και τι είναι αυτα ρε παιδιά ? δεν τα βλέπουν ? ΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ?



#70   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:11

Το θεμα με το multitasking που διωχνεις προς τα πανω τα προγραμματα για να κλεισουν δυο-δυο με δυο δαχτυλα και δεν φευγει το εικονιδιο απο κατω μερικες φορες διορθωθηκε ή ακομα;



#71   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:12

και ο tsomos μόλις τώρα μου είπε πως και αυτός έχει τέτοια σημάδια στην οθόνη του...αρα μαγκες...οι άνθρωποι μας κοροϊδεύουν δεν εξηγείτε αλλιώς...τι είναι αυτοί ρε? hahaha



#72   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:13

δεν ξερω τι ειναι οι ανθρωποι σε τι δουλευουν και τι θελουν να μας προσφερουν θα δειξει!!!ευχομαι να θελε μονο μια επανεκινηση και να διορθωθηκε και το δικο μου θεμα αυριο θα δειξει!!!! καλο βραδυ σε ολους και καλη συνεχεια
Rafael Nadal

#73   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:14

Το θεμα με το multitasking που διωχνεις προς τα πανω τα προγραμματα για να κλεισουν δυο-δυο με δυο δαχτυλα και δεν φευγει το εικονιδιο απο κατω μερικες φορες διορθωθηκε ή ακομα;

ποιο iphone έχεις ? εγώ δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα με αυτό που ανάφερες...



#74   flip

flip

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:17

ΩΧ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΙΣΩ...HAHAHA...να  και ένας ακόμα που λεχει το θέμα με την οθόνη...άρα δεν είναι θέμα του κινητού μου έτσι ? και τι είναι αυτα ρε παιδιά ? δεν τα βλέπουν ? ΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ?

μην ανησυχείς δεν είναι κάτι αυτό αφού το κάνει μονο όταν κλείνει το κινητό και για λίγο είμαι στην 7.0.4 και με iphone 5s



#75   SiReX

SiReX

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@SiReXaKoS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:SiReXaKoS

Δημοσίευση 15/11/2013 - 01:24

μην ανησυχείς δεν είναι κάτι αυτό αφού το κάνει μονο όταν κλείνει το κινητό και για λίγο είμαι στην 7.0.4 και με iphone 5s

και σε 5s κιόλας...σου λέω αυτές οι ατέλειες εμφανίστηκαν απο την 7.0.1 και μετά...κατσε να δεις γέλιο τώρα ...συνδέθηκα σε chat με την apple να τους το πω...haha



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες