Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Greek Live TV v. 1.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
189 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 27/11/2013 - 00:29

να ρωτησω ποσο θα παει αργοτερα η τιμη?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   dream19

dream19

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 00:41

Να ρωτήσω γιατί δεν μου ανοίγει στο AppStore η εφαρμογή!!

#78   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 00:50

Για την παρατηρηση που εκανα εγω και ο argonaytis δεν μπηκες στον κοπο να απαντησεις?  

Μα τι σου κανει εντυπωση φιλε μου? ακου εκει 1€ για 10 λινκ και χωρις να εχει παρει αδεια πνευματικων δικαιωματων.  βαλτην τουλαχιστον δωρεαν με ads. 



#79   arma1

arma1

    iPH Contributor

  • 1.414 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/11/2013 - 00:59

απορω γιατι καθονται μερικοι εδω περα και κατακρινουν την προσπαθεια καποιου με οτι αυτο συνεπαγεται. Μας εβαλε με το ζορι να την αγορασουμε? Εβαλε χερι στην τσεπη μας??Αν μας εκοβε η γκλαβα (λιγους κοβει εδω μεσα) τα ιδια δε θα καναμε? Ουδεις αναμαρτητος.



#80   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 01:05

απορω γιατι καθονται μερικοι εδω περα και κατακρινουν την προσπαθεια καποιου με οτι αυτο συνεπαγεται. Μας εβαλε με το ζορι να την αγορασουμε? Εβαλε χερι στην τσεπη μας??Αν μας εκοβε η γκλαβα (λιγους κοβει εδω μεσα) τα ιδια δε θα καναμε? Ουδεις αναμαρτητος.

Νομιζω οτι ακομα υπαρχει ελευθερια της αποψης. Δεν κατακρινω οποιον την αγοραζει επιλογη του. Απλα την γνωμη μου λεω το πως θα μπορουσε να παρει αξια η δουλεια του παιδιου και να μην εξαφανιστει η εφαρμογη οπως αλλες απειρες ελληνικες προσπαθειες που κοιτουσαν βραχυπροθεσμα (δυστυχως!!).



#81   arma1

arma1

    iPH Contributor

  • 1.414 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 27/11/2013 - 01:30

Φυσικα και εχουμε ελευθερια αποψεων  :) , μερικες φορες παιζει ρολο και πως παμε να περασουμε μερικα πραγματα σε αλλους, τεσπα ακρη δε θα βγει (παντα ετσι γινετε) και κακος ειπα κ εγω την αποψη μου



#82   Ihateandroid

Ihateandroid

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/11/2013 - 06:59

Μόλις την αγόρασα.
Μερικά από τα κανάλια αυτά (από τα οποία τα 4 μόνο είναι ´"μεγάλα" κανάλια), έχουν δικά τους app με live TV δωρεάν..
Ελπίζω να μην είναι άλλη μία αρπαχτή από αυτές που μας έχουν συνηθίσει οι έλληνες developer.
Δεν αξίζει τα λεφτά της.
Θα έπρεπε να διατίθεται δωρεάν.

#83   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 27/11/2013 - 08:08

Μόλις την αγόρασα.
Μερικά από τα κανάλια αυτά (από τα οποία τα 4 μόνο είναι ´"μεγάλα" κανάλια), έχουν δικά τους app με live TV δωρεάν..
Ελπίζω να μην είναι άλλη μία αρπαχτή από αυτές που μας έχουν συνηθίσει οι έλληνες developer.
Δεν αξίζει τα λεφτά της.
Θα έπρεπε να διατίθεται δωρεάν.

 

Για έμενα προσωπικά που ζω στην Αμερική όλες αυτές οι εφαρμογές που αναφέρεις και είναι δωρεάν μου τις μπλοκάρει ο server λέγοντάς μου ότι μόνο στην Ελλάδα εκπέμπουν...

 

Αυτή η εφαρμογή μου έκατσε λαχείο.. Και είμαι μαζί σου στο να συνεχιστεί η προσπάθεια και μην πάει στο πάτο όπως πολλές που έχουν χαθεί μέσα στον χρόνο γιατί απλά ήρθαν για την αρπαχτή όπως λες..

Ελπίζουμε να μην γίνει κάτι τέτοιο..

 

Δεν μου έπαιζε σωστά ο ANT1 εχτές είχε διακοπές, μέχρι που ξεκόλλησε σήμερα και πήγαινε σφαίρα!!


@CaLi@


#84   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/11/2013 - 10:08

Το τί τιμή θα βάλει κανένας στην εφαρμογή του είναι δικό του θέμα.Άν κάποιος θέλει την αγοράζει.

 

Το σημαντικό θέμα το οποίο και πρέπει να δώσεις προσοχή είναι ότι ακόμα και τα link να είναι διαθέσιμα για το κοινό δέν έχεις δικαίωμα χωρίς την άδεια του κάθε σταθμού να κάνεις αναμετάδοση μέσω της εφαρμογής.Το περίεργο της υπόθεσης είναι πώς κατά τον έλεγχο της εφαρμογής δέν σου ζητήθηκε να τους στείλεις τις άδειες απο τον κάθε σταθμό (εκτός αν το έχεις κάνει)

 

Άν δέν το έχεις κάνει να είσαι σίγουρος ότι μόλις κάποιος σταθμός το καταλάβει θα έχεις πρόβλημα.

 

Σάν ιδέα σαν εφαρμογή είναι πολύ καλή ιδέα απλά πρόσεξε το νομικό κομμάτι.



#85   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 27/11/2013 - 11:18

ειμαι ενας απο τους τυχερους!!!!καλημερα σας κι ευχαριστω πολυ ευχομαι καλες δουλειες κι οτι καλυτερο και για την εφαρμογη να εμπλουτιστει κι αλλο και για εσας προσωπικα!!!!
Rafael Nadal

#86   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 27/11/2013 - 11:48

Για έμενα προσωπικά που ζω στην Αμερική όλες αυτές οι εφαρμογές που αναφέρεις και είναι δωρεάν μου τις μπλοκάρει ο server λέγοντάς μου ότι μόνο στην Ελλάδα εκπέμπουν...

Αυτή η εφαρμογή μου έκατσε λαχείο.. Και είμαι μαζί σου στο να συνεχιστεί η προσπάθεια και μην πάει στο πάτο όπως πολλές που έχουν χαθεί μέσα στον χρόνο γιατί απλά ήρθαν για την αρπαχτή όπως λες..
Ελπίζουμε να μην γίνει κάτι τέτοιο..

Δεν μου έπαιζε σωστά ο ANT1 εχτές είχε διακοπές, μέχρι που ξεκόλλησε σήμερα και πήγαινε σφαίρα!!

Με VPN φίλε μου δοκιμασες τα κανάλια που λες;

Knowledge Is Power


#87   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/11/2013 - 12:03

Παιδιά όσοι αγοράζετε μη βγείτε μετά και κράζετε...γιατί δυστηχώς η εφαρμογή αργά η γρήγορα θα κατέβει. Εκτός και αν την βάλει ο φίλος μόνο για τα παιδιά απο εξωτερικό( και όχι στο ελληνικό appstore),που αντιμετωπίζουν προβλήματα.



#88   Aegeandev

Aegeandev

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/11/2013 - 12:41

Όποιοι λένε οτι θα κατέβει μπορούν να κοιτάξουν σε κάποιου φίλου τους το Android Market πόσες εφαρμογές για τηλεόραση υπάρχουν. Είμαι σίγουρος οτι είναι πάνω απο 15. Εδώ και στο appstore υπάρχουν ακόμα οι γνωστές net tv κτλπ που είχαν τα ελληνικά κανάλια μόνο που έπαιζαν με δικά τους λινκ και κάποια στιγμή σταμάτησαν την υποστήριξη λόγω κόστους προφανώς σέρβερ και bandwidth αφού οι ίδιοι hostαραν τα κανάλια τους.

 

Η εφαρμογή αυτή ακόμα και να κατέβει - κάτι που το αποκλείω κατηγορηματικά και ξαναναφέρω οτι έχω μιλήσει με δικηγόρο - τα λινκς θα παίζουν κανονικά αφού δεν τα διαθέτω, ούτε τα αναμεταδίδω εγώ. Η εφαρμογή απλά μπαίνει στο site του κάθε καναλιού και παίζει το λινκ, τίποτα παραπάνω. Κάτι που γίνεται αντίστοιχα και με το Safari δηλαδή



#89   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 27/11/2013 - 14:28

Και για πιο λόγο να πληρώσω αφού υπάρχουν και δωρεάν από ανάλογα site-apps των αντίστοιχων καναλιών ? τεσπα

#90   virtu

virtu

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Twitter:@prokouk
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:Cuckoo Pro

Δημοσίευση 27/11/2013 - 14:45

Ρε παιδιά ξεκολάτε λίγο.. Για ποιο λόγο κ για ποιο λόγο.. Αν θες να τα έχεις όλα μαζεμένα δώσε 1€ κ κατέβασέ την, αν δν θες πάλι κανένα πρόβλημα, υπάρχουν κ δωρεάν official. Προφανώς για να φτιάξει αυτήν την εφαρμογή είχε κ αυτός έξοδα, δικηγόρο, σχεδιαστή, προσωπικό χρόνο κ δε συμμαζεύεται. Μην έχετε μάθει μόνο στο τζαμπέ. Τελικά πολύ ζημιά έκανε αυτό το installous & το ifunbox..

Δν μιλάω για κανέναν συγκεκριμένα, απλά μια παρατήρηση/άποψη.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες