Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

12 Days of Gifts


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/12/2013 - 09:47

lorde_no_better.jpg


Νωρίς ξεκίνησε τις προσφορές η Apple στην εφαρμογή 12 Days of Gifts που έκανε το ντεμπούτο της στο App Store πριν από λίγες μέρες. Συγκεκριμένα, η εταιρεία προσφέρει για περιορισμένο χρονικό διάστημα το single της Lorde 'No Better' εντελώς δωρεάν.

Σε αυτό περιλαμβάνονται τα τραγούδια 'No Better' και 'Royals' και μπορείτε να τα κατεβάσετε είτε από την εφαρμογή 12 Days of Gifts [iTunes link] είτε απευθείας από το iTunes Store [iTunes link].

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 16/12/2013 - 09:53

αξιζει η μπα?


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#18   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/12/2013 - 10:38

sepsis είσαι θεός ...για εμάς που δεν έχουμε iOS 7 είναι πολύ καλό αυτό που γίνεται με τα ποστ να φαίνεται εδώ κάθε μέρα το δώρο 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#19   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.403 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/12/2013 - 10:50

sepsis είσαι θεός ...για εμάς που δεν έχουμε iOS 7 είναι πολύ καλό αυτό που γίνεται με τα ποστ να φαίνεται εδώ κάθε μέρα το δώρο

Σωστοοος αδερφε!!!

#20   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/12/2013 - 12:13

παίζει ρόλο εάν βάλουμε Ελλάδα ή άλλη περιοχή ?



#21   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/12/2013 - 17:39

Τέλειο πρώτο δώρο απλά!



#22   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 16/12/2013 - 18:17

Είναι απαράδεκτο που δεν μπορούμε να κατεβάσουμε κι εμείς την εφαρμογή, που έχουμε iPhone 4 και δεν θέλουμε να περάσουμε το buggιασμένο iOS 7.

 

Απαράδεκτο.



#23   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/12/2013 - 18:44

Λες να τους απασχολεί;

 

Ενεργοποίησε την παρακολούθηση αυτού του θέματος, ώστε να ενημερώνεσαι από εδώ.



#24   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 16/12/2013 - 18:57

Δυστυχώς αυτό είναι που με ενοχλεί τα τελευταία χρόνια με την Αpple. Ότι δεν την απασχολούν πολλά πλέον. Εμένα όμως μου κάθονται κάπως όλα αυτά και μαζεύονται.

 

Και δεν είναι για αυτή τη βλακεία εφαρμογή τώρα, για να κατεβάσω 3 χαζο-τράγουδα και 5 χαζο-ταινιουλές δωρεάν. Με ενοχλεί αυτό που έμμεσα μας λένε οτι "πρέπει να περάσεις το νέο iOS για να κατεβάσεις νέες εφαρμογές και updated παλιών".



#25   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/12/2013 - 22:50

Δυστυχώς αυτό είναι που με ενοχλεί τα τελευταία χρόνια με την Αpple. Ότι δεν την απασχολούν πολλά πλέον. Εμένα όμως μου κάθονται κάπως όλα αυτά και μαζεύονται.

 

Και δεν είναι για αυτή τη βλακεία εφαρμογή τώρα, για να κατεβάσω 3 χαζο-τράγουδα και 5 χαζο-ταινιουλές δωρεάν. Με ενοχλεί αυτό που έμμεσα μας λένε οτι "πρέπει να περάσεις το νέο iOS για να κατεβάσεις νέες εφαρμογές και updated παλιών".

παιδια το ios 7 εχει πολλα καινουρια API, οι εγαρμογες στις νεες αναβαθμησεις τα χρησημοποιουνε.. αρα αναγκαστηκα πας σε ios7 για να συμβαδιζεις, καλος η κακος το ios7 εχει πολλα καλουδια κατω απο καπο, και θα πρεπει καποια στιγμη να αναβαθμησετε, στην 7.1 πιστευω να το εχουν κανει και ακομα καλυτερο και πιο σταθερο


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#26   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.403 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 17/12/2013 - 04:50

παιδια το ios 7 εχει πολλα καινουρια API, οι εγαρμογες στις νεες αναβαθμησεις τα χρησημοποιουνε.. αρα αναγκαστηκα πας σε ios7 για να συμβαδιζεις, καλος η κακος το ios7 εχει πολλα καλουδια κατω απο καπο, και θα πρεπει καποια στιγμη να αναβαθμησετε, στην 7.1 πιστευω να το εχουν κανει και ακομα καλυτερο και πιο σταθερο

Να βγαλει η Apple επισημα j/b για να αναβαθμισω!!!

#27   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 17/12/2013 - 09:36

παιδια το ios 7 εχει πολλα καινουρια API, οι εγαρμογες στις νεες αναβαθμησεις τα χρησημοποιουνε.. αρα αναγκαστηκα πας σε ios7 για να συμβαδιζεις, καλος η κακος το ios7 εχει πολλα καλουδια κατω απο καπο, και θα πρεπει καποια στιγμη να αναβαθμησετε, στην 7.1 πιστευω να το εχουν κανει και ακομα καλυτερο και πιο σταθερο

 

Το θέμα είναι οτι όπως έχω διαβάσει και ξέρουμε όλοι, το ios7 έχει θέματα. Μπορεί να έχει πολλά καλά και πίστεψέ με ο νέος σχεδιασμός του είναι λόγος για να κάνω το update, αλλά τα bugs (όχι μόνο στο iPhone 4 αλλά και στο 5, 5s κτλ) που έχουν παρουσιαστεί με κρατούν και δε το κάνω. Επίσηςμην αφήνουμε εκτός οτι το νέο ios βασίζεται και σε καλύτερο hardware που τα 4, 4s δεν έχουν.

 

Αλλά αυτό με τις εφαρμογές που πλέον παίζουν μόνο σε ios7 είναι απίστευτα εκνευριστικό και λάθος.

 

Ας ελπίσουμε, όπως ακούγεται, οτι το ios7.1 θα είναι ένα απο τα καλύτερα updates και θα διορθώσει πολλά θέματα. Αν και μεταξύ μας θα ήθελα να κάνω update σε συσκευή και όχι se ios. Αλλά πρώτον το 5s, 5c δεν είναι αυτό που περίμενα, αλλά και απο την άλλη καλύτερα που δεν μου 'κάναν κλικ γιατί οικονομικά αυτή τη περίοδο οι προτεραιότητες είναι άλλες και πιο σημαντικές.

 



#28   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/12/2013 - 09:52

Ολα σε αυτή την ζωή αναβαθμίζονται, οποίος θελει να μένει πίσω ας υποστεί και τις συνέπειες ... Δεν ειναι μόνο η κακιά Apple που το κάνει...

Κοιτάξτε λίγο γύρο σας και θα δείτε πως όταν κάτι αναβαθμίζεται και παει μπροστά, το παλιό μένει εκεί που το άφησε η αναβάθμιση!!!

Ενα ποταπό παράδειγμα, το νέο PS4..

Δεν περιγράφω άλλο.. :P

@CaLi@


#29   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2013 - 10:22

Το θέμα είναι οτι όπως έχω διαβάσει και ξέρουμε όλοι, το ios7 έχει θέματα. Μπορεί να έχει πολλά καλά και πίστεψέ με ο νέος σχεδιασμός του είναι λόγος για να κάνω το update, αλλά τα bugs (όχι μόνο στο iPhone 4 αλλά και στο 5, 5s κτλ) που έχουν παρουσιαστεί με κρατούν και δε το κάνω. Επίσηςμην αφήνουμε εκτός οτι το νέο ios βασίζεται και σε καλύτερο hardware που τα 4, 4s δεν έχουν.

 

Αλλά αυτό με τις εφαρμογές που πλέον παίζουν μόνο σε ios7 είναι απίστευτα εκνευριστικό και λάθος.

 

Ας ελπίσουμε, όπως ακούγεται, οτι το ios7.1 θα είναι ένα απο τα καλύτερα updates και θα διορθώσει πολλά θέματα. Αν και μεταξύ μας θα ήθελα να κάνω update σε συσκευή και όχι se ios. Αλλά πρώτον το 5s, 5c δεν είναι αυτό που περίμενα, αλλά και απο την άλλη καλύτερα που δεν μου 'κάναν κλικ γιατί οικονομικά αυτή τη περίοδο οι προτεραιότητες είναι άλλες και πιο σημαντικές.

 

τα θεματα που εχει το ios7 (αυτα που εχω αντιμετοπησει εγω) ειναι να κρασαρει ο safari και το settings (μια στο τοσο και κανει ενα δευτερολεπτο να ξανανοιξει) και 2 φορες μου εχει κανει respring απο μονο του (κανει 20-25 δευετρα να ξανανοιξει). αυτα 100% θα διορθωθουν στην 7.1.  βεβαια το να κρασαει ενα δευτερο το settings δεν νομιζω ειναι προβλημα να μην αναβαθμησεις, ειναι πολυ μικρο το κακο, βεβαια αν θες jb τοτε ειναι αλλο το θεμα, 

 

απο περιεργεια εγω ημουν light jb user και ολα οσα ειχα τα εχει το ios7 οποτε θα σκευτω αν κανω jb, εσεις τι διαφορετικο σας εχει λειψει απο το jb? 

εγω προσωπηκα αν κανω θα το κανω για το appsynch να περναω τις εφαρμογες που φτιαχνω χωρις να πληρωνω 99ευρω το χρονο για dev account


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#30   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/12/2013 - 18:46

τι δώρο δίνει σήμερα ? κάποιο λινκ ?


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες