Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Kατaστραμμενο iphone 4s... μπορω να κανω κατι?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
104 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   prodromos111

prodromos111

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Twitter:@prodromos1974
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/12/2013 - 05:44

Ειναι όντως του κουτιού; Αν ειναι έτσι ειναι φανταστική αγορά , σε ζηλεύω να πω την αλήθεια ☺️

ναι ολοκαινουργιο   ειναι σε λευκο  θα προτιμουσα μαυρο αλλα δεν πειραζει παω για ζελατινες γιατι ψιλογρατσουνιεται


Τελευταία επεξεργασία από: prodromos111, 15/12/2013 - 05:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/12/2013 - 08:06

ειναι η 2. φορα που το εκανε...την ανοιξη μου εσπασε το πρωτο μου iphone το 3s...και εγω η μ@@@@η τον συγχωρεσα!!!! και ο μλκς μου σπαει τωρα το 4s.... δεν προκειτε να εχω ποτες ξανα iphone....αν εχει κανεις εδω μεσα ορεξη να σπασει καποιον στο ξυλο ενημερωστε με...

Χαλάρωσε καταρχήν
Από την στιγμή που μπαίνεις έτσι με φορά στο φόρουμ πρέπει να τα δέχεσαι όλα τα πειράγματα...;)

Η Μονή λύση στην περίπτωση σου ειναι να το πεις στον πατέρα σου κ θα βρει αυτός τον τροπο..όπως επίσης να μιλάγες κ στον πατέρα του ειναι καλή λύση, σε καμία περίπτωση μην τ αφήσεις έτσι

#33   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/12/2013 - 09:53

η αιτια ηταν το μ@@@@ο μυαλο του... αν καποιος δεν εχει πληρωσει τοσα λεφτα για ενα κινητο και δεν ειναι καν δικο του και ειναι και μ@@@ας σιγα μην τον νοιαζει μετα αν το σπασει.... ευχομαι να κολλησει τωρα καμια χολερα! αυτος και ολοι αυτοι που σπανε iphones η τα κλεβουν!!!!!!!


Καλημέρα,

Μην εξοργιζεσαι τόσο, βασικά δες την άλλη πλευρά πως μέχρι εχθές ήσασταν μαζί άρα τώρα πως είναι δυνατόν να λες τόσα;
Anyway , αυτο είναι καθαρά προσωπικό θέμα!

Όσον αφορά τη συσκευή υπάρχουν οι λύσεις που έχουν προαναφερθεί για να καταλήξεις στην οικονομικότερη. Έκανες κάποια ενέργεια για να έχεις εικόνα της ζημιάς;

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#34   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/12/2013 - 10:01

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1387094483.043226.jpg   65,93KB   33 λήψεις

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#35   axvas

axvas

    iPH Enthousiast

  • 424 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2013 - 16:37

Επειδη κανω μια στατιστικη ερευνα σχετικη με iPhone και πρωην, ποσο χρονων εισαι εσυ και οι πρωην σου;



#36   anamay

anamay

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:17

Χαλάρωσε καταρχήν
Από την στιγμή που μπαίνεις έτσι με φορά στο φόρουμ πρέπει να τα δέχεσαι όλα τα πειράγματα... ;)

Η Μονή λύση στην περίπτωση σου ειναι να το πεις στον πατέρα σου κ θα βρει αυτός τον τροπο..όπως επίσης να μιλάγες κ στον πατέρα του ειναι καλή λύση, σε καμία περίπτωση μην τ αφήσεις έτσι

ναι οκ εχεις δικιο....αλλα ειμαι πολυ εξαργιωμενει με αυτο που εγινε και το τελευτεο που χρειαζομαι ειναι να διαβαζω πειραγματα... τεσπα στον πατερα μου δεν μπορω να το πω με τιποτα....θα γινει μετα χαμος...αυτουνου ο πατερας εχει πεθανει αρα ακυρο και αυτο.... δεν μπορω να κανω τιποτα ειναι και τρελος αυτος και μπορει να κανει και αυτος μετα κατι.... 


Τελευταία επεξεργασία από: anamay, 15/12/2013 - 17:24


#37   anamay

anamay

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:20

Καλημέρα,

Μην εξοργιζεσαι τόσο, βασικά δες την άλλη πλευρά πως μέχρι εχθές ήσασταν μαζί άρα τώρα πως είναι δυνατόν να λες τόσα;
Anyway , αυτο είναι καθαρά προσωπικό θέμα!

Όσον αφορά τη συσκευή υπάρχουν οι λύσεις που έχουν προαναφερθεί για να καταλήξεις στην οικονομικότερη. Έκανες κάποια ενέργεια για να έχεις εικόνα της ζημιάς;

αν σου εσπαγε η κοπελα σου μεσα σε ενα χρονο 2 iphones χωρις λογο θα καταλαβενες γιατι ειναι δυνατον να λεω τοσα.... πηγα στον γερμανο και μου ειπε οτι το κοστος για να φτιαχτει θα ειναι το ιδιο με ενα καινουριο iphone....  :(



#38   anamay

anamay

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:23

ναι ολοκαινουργιο   ειναι σε λευκο  θα προτιμουσα μαυρο αλλα δεν πειραζει παω για ζελατινες γιατι ψιλογρατσουνιεται

αν δεν σ αρεσει σε λευκο δωστο σε μενα.... χαχαχαχα



#39   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:24

αν σου εσπαγε η κοπελα σου μεσα σε ενα χρονο 2 iphones χωρις λογο θα καταλαβενες γιατι ειναι δυνατον να λεω τοσα.... πηγα στον γερμανο και μου ειπε οτι το κοστος για να φτιαχτει θα ειναι το ιδιο με ενα καινουριο iphone.... :(


Προσωπικά δεν μπλέκω άψυχα με έμψυχα... :)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#40   anamay

anamay

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:26

Προσωπικά δεν μπλέκω άψυχα με έμψυχα... :)

σωστος..



#41   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:28

αιγο πάλει γιατή πισταίυω ώτη άιχουμαι να κάνουμαι μαι τρώλλ ?


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#42   euklidis

euklidis

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:34

ειναι η 2. φορα που το εκανε...την ανοιξη μου εσπασε το πρωτο μου iphone το 3s...και εγω η μ@@@@η τον συγχωρεσα!!!! και ο μλκς μου σπαει τωρα το 4s.... δεν προκειτε να εχω ποτες ξανα iphone....αν εχει κανεις εδω μεσα ορεξη να σπασει καποιον στο ξυλο ενημερωστε με...

α) εσύ φταις που γύρισες

β) το έσπασε, να το πληρώσει! Απλά τα πράγματα!



#43   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:35

ναι οκ εχεις δικιο....αλλα ειμαι πολυ εξαργιωμενει με αυτο που εγινε και το τελευτεο που χρειαζομαι ειναι να διαβαζω πειραγματα... τεσπα στον πατερα μου δεν μπορω να το πω με τιποτα....θα γινει μετα χαμος...αυτουνου ο πατερας εχει πεθανει αρα ακυρο και αυτο.... δεν μπορω να κανω τιποτα ειναι και τρελος αυτος και μπορει να κανει και αυτος μετα κατι.... 

απο την αλλη ισως πρεπει να σκεφτεις οτι αυτος ο τυπος σε θελει παθιασμενα,εγω λεω να τα ξαναφτιαξεις μαζι του αφου πρωτα παρεις το galaxy s4,γιατι οπως σοβαρα υποψιαζομαι δεν υπαρχει προβλημα στη σχεση σας απλα ειναι hater!! με ενα galaxy σας βλεπω στην εκκλησια!!



#44   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:35

Προσωπικά δεν μπλέκω άψυχα με έμψυχα... :)

 

Δεν ειναι ωραιο να υπονοεις οτι ο φιλος της ειναι αψυχος παντως.


You'll Never Walk Alone


#45   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/12/2013 - 17:37

Δεν ειναι ωραιο να υπονοεις οτι ο φιλος της ειναι αψυχος παντως.


Άψυχο = αντικείμενο
Έμψυχο = άνθρωπος

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες