Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

H Apple διευρύνει τη διαφορά από την Samsung στις ΗΠΑ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2014 - 08:03

Τωρα ανοίχτηκε και στην Κίνα...

 

...ξέρω τι γράφω...

 

Ναι... το βλεπω!  :rolleyes:



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 22/01/2014 - 08:16

Ναι... το βλεπω! :rolleyes:

Επίσημα.... Και το iPhone το 2G δεν είχε έρθει Ελλάδα επίσημα όμως το είχαν παρα πολλα άτομα οι πωλήσεις όμως δεν χρεώθηκαν στην Ελλάδα αλλα στην Αμερική...λογικό ειναι πριν την επίσημη κυκλοφορία οποίος ήθελε στην Κίνα να το εχει το θεμα ειναι που χρεωνονταν οι αγορές..... ;) αν και τώρα παντως δεν νομιζω οτι η apple και η κάθε apple και samsung εχει ανάγκη.....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 22/01/2014 - 08:18

Knowledge Is Power


#18   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2014 - 09:13

Συνεχιζεις να λες κουταμαρες...

Στην Ελλαδα το 2G δεν το πουλουσαν, αντε στην καλυτερη καποια internet shops και εισαγωγη μεσω ειδικων delivery services απο USA...

Εγω σου λεω ημουν κινα και το ειδα να το πουλανε ΟΛΑ τα καταστηματα ηλεκτρονικων στις μεγαλες και μικρες (των 8εκ κατοικων) πολεις...

Ηταν σε βιτρινες, ηταν σε demo, ηταν παντου και μαλιστα σε καλυτερες τιμες απο Ελλαδα (~100€ φθηνοτερα οι συσκευες των 16gb)...

Μην το συνεχιζεις, δυστυχως νομιζεις οτι ξερεις τι γραφεις, αλλα στην ουσια ΔΕΝ ξερεις τι γραφεις...

Κλασικο προβλημα του Ξερω vs Νομιζω οτι ξερω

Παιζει πολυ iphone στην κινα και το ειδα με τα ματια μου... Ηταν η πλειοψηφια αυτων που κρατουσαν κινητο στο χερι μαλιστα και ειχα παθει πλακα!!!
Συν τις μουφες με Java που κυκλοφορουσαν...



#19   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 22/01/2014 - 09:37

Συνεχιζεις να λες κουταμαρες...
Στην Ελλαδα το 2G δεν το πουλουσαν, αντε στην καλυτερη καποια internet shops και εισαγωγη μεσω ειδικων delivery services απο USA...
Εγω σου λεω ημουν κινα και το ειδα να το πουλανε ΟΛΑ τα καταστηματα ηλεκτρονικων στις μεγαλες και μικρες (των 8εκ κατοικων) πολεις...
Ηταν σε βιτρινες, ηταν σε demo, ηταν παντου και μαλιστα σε καλυτερες τιμες απο Ελλαδα (~100€ φθηνοτερα οι συσκευες των 16gb)...
Μην το συνεχιζεις, δυστυχως νομιζεις οτι ξερεις τι γραφεις, αλλα στην ουσια ΔΕΝ ξερεις τι γραφεις...
Κλασικο προβλημα του Ξερω vs Νομιζω οτι ξερω
Παιζει πολυ iphone στην κινα και το ειδα με τα ματια μου... Ηταν η πλειοψηφια αυτων που κρατουσαν κινητο στο χερι μαλιστα και ειχα παθει πλακα!!!
Συν τις μουφες με Java που κυκλοφορουσαν...

Δεν ξέρω αν διαβασες τι ειπα για το 2G στην Ελλάδα αλλα το ίδιο λες οτι μέσω US το έφερναν...εντάξει δεν το συνεχίζω δεν θα βγει πουθενά ξέρεις περισσότερα οκ...την γνώμη μου όμως θα την λέω και οποίος θέλει ας λεει κι αυτός τα δικά του δεν ειναι δικο το forum.Μονο που εγω δεν έθιξα κανέναν ετσι να τα λέμε και αυτα.....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 22/01/2014 - 09:38

Knowledge Is Power





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες