Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γλωσσα προγραμματισμου C


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   tsixritas

tsixritas

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2014 - 19:29

αντε να δουμε....ευχαριστω παντως για την βοηθεια σας....

αν εχω καποιο προβλημα με καποιο κωδικα θα σας τον γραψω εδω για να μου τον αναλυσετε ...ισως ετσι με απλα λογια να καταλαβω καλυτερα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 16/02/2014 - 19:30

:)



#48   Amaretos

Amaretos

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/03/2014 - 13:03

Για μενα ηταν να κάθεσαι να γράφεις κώδικα να τον εκτελης και να σου σου σκάει για μια γαμωτελεια που είχες βάλει καταλαθος σε ένα σημείο του κώδικα και δεν το έβλεπες....οποτε ασχολήθηκα μονο με Oracle και SQL βάσεις και κατα κύριο λόγο δίκτυα και PC σε hardware και software επίπεδο ημουν IT σε εταιρεία πληροφορικής.Και πάντα οπως ειπα και στην αρχή αυτο αποτελεί προσωπική γνώμη καθαρά ετσι...παντως αν το εχεις να ξερεις συνήθως ένα προγραμματιστής με πτυχίο παιρνει αρχικό μισθό 1600€....στο εύχομαι... ;)

 

Πες μου να στείλω βιογραφικό να πιασω αυριο δουλεια..... δεν υπάρχουν αυτοι οι μισθοί φιλε και ειδικα για "αρχικο μισθό" οπως λες, μεχρι πριν 3-4 χρονια ναι με προυπηρεσία, τωρα ενα 10% των προγραμματιστών μπορει να τα παιρνει αυτα... (για καθαρα μιλαμε)



#49   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 05/03/2014 - 13:27

Παύλο με τίποτα τέτοια λεφτά. 

 

Θα έπρεπε μεν, αλλά πλέον ο εργαζόμενος δεν έχει δικαιώματα



#50   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 25/04/2014 - 00:26

Πες μου να στείλω βιογραφικό να πιασω αυριο δουλεια..... δεν υπάρχουν αυτοι οι μισθοί φιλε και ειδικα για "αρχικο μισθό" οπως λες, μεχρι πριν 3-4 χρονια ναι με προυπηρεσία, τωρα ενα 10% των προγραμματιστών μπορει να τα παιρνει αυτα... (για καθαρα μιλαμε)


Παύλο με τίποτα τέτοια λεφτά.

Θα έπρεπε μεν, αλλά πλέον ο εργαζόμενος δεν έχει δικαιώματα

Δυο φίλοι μου απο την προηγούμενη δουλειά μου δουλευουν στην velti και παίρνουν καθαρά αυτα τα χρήματα.....

Knowledge Is Power


#51   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 25/04/2014 - 12:48

Δεν θέλω να φανώ απόλυτος (το αποφεύγω άλλωστε), αλλά μάλλον μιλάμε για εξαίρεση του κανόνα. Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις και έχουν αξία τα προσόντα τους.



#52   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 25/04/2014 - 23:32

Δεν θέλω να φανώ απόλυτος (το αποφεύγω άλλωστε), αλλά μάλλον μιλάμε για εξαίρεση του κανόνα. Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις και έχουν αξία τα προσόντα τους.

Σαφώς εδω συμφωνώ ειναι εταιρεία του εξωτερικού και με μισθοδοσία απο έξω για αυτο και πληρώνει καλα αλλιως αν ηταν ελληνική θα σου έλεγα εγω...παντως τελευταια φορά το 2011 που δούλευα εγω IT τόσα έπαιρνα καθαρα 1600€...(ωραια χρόνια....)

Knowledge Is Power


#53   sotirisdeveloper

sotirisdeveloper

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/03/2015 - 17:52

παιδιά καλησπέρα θέλω να ρωτήσω κάτι συγκεκριμένα για την γλώσσα objective c αν μπορείς να κάνεις εφαρμογές εκτός από iphone και iPad και για mac υπολογιστές..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες